Şimdi Ara

LG BH6530T 3D Blu-ray Ev Sinema Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet'te tüm sitelere bakmama rağmen bu ürünle ilgili detaylı bir incelemeye hatta incelemeye rastlayamadım. Ben ürüne HDD bağlayarak film izlemeyi düşünüyorum, doğal olarak altyazılarda bir sorun çıkarıyor mu tüm video türlerini destekliyor mu öğrenmem lazım ayrıca hangi fiyatlar arasında alınmalı bilen varsa ve yanıtlarsa sevinirim

• hocam lg sitesinde özellileri yazmış.
    TEMEL SPESİFİKASYONLAR
    Ürün Tipi
    3D Blu-ray Ev Sinema Sistemi
    SES PERFORMANSI
    Kanal
    Güç Çıkışı - Toplam
    5.1
    1000W
    GİRİŞLER VE ÇIKIŞLAR
    Ses Girişi - Portatif Giriş
    Ses Çıkışı - Audio L/R
    Ses Çıkışı - Optik
    HDMI - Çıkış
    Ethernet - RJ45
    Var
    Var
    1 Adet
    1 Adet
    Var
    VİDEO FORMATLARI
    Video - MPEG4 AVC(H.264)
    Video - DivX HD
    Video - MKV
    Video - AVC HD
    Video - WMV
    Video - FLV
    Video - MPEG2
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    SES FORMATLARI
    Dobly Digital Plus
    Dobly TrueHD
    DTS-HD High Resolution Audio
    DTS-HD Master Audio Essential
    MPEG 1/2 L2
    MP3
    ID3 Tag
    WMA
    AAC
    FLAC
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    Var
    VİDEO ÖZELLİKLERİ & UYGUNLUK
    3D / 2D
    Çözünürlük Yükseltme
    LG Apps
    USB Üzerinden Harici HDD Oynatma
    Ağ Üzerinden Otomatik Yazılım Güncelleme
    Var
    1080p24/61Hz'a kadar
    Var
    Var
    Var
    KABLOSUZ TEKNOLOJİLER
    TÜM SPESİFİKASYONLARI GÖSTER
    YUKARIDizayn, özellikler ve spesifikasyonlar önceden haber verilmeksizin değişmeye tabiidir.
    biraz uzun oldu ama aynen böle yazıyor sitesinde .)

• D.Rose kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, zaten bunu görmüştüm de kullanan birinin ürün hakkındaki yorumlarını merak ediyordum şu an teknosa indirimlerinde 700 tl gözüküyor da bu fiyatı eder mi ya da bunu almam yerine şu daha mı iyi olur gibi bir şey arıyordum.
  • hortlattım konuyu ama bende alacam bundan ama flashdaki 3d filmi oynatıyomu televizyon destekliyosa onu merak ettim
  • canser28 kullanıcısına yanıt
    USB'nizi alın ve en yakın bu ürünün satıldığı yerde deneme yapın, böylelikle sesi görüntüyü altyazı desteğini vs. kendiniz deneyimlemiş olursunuz. Ben almaktan vazgeçtiğim için yardımcı olamayacağım
  • denemeden aldım super çıktı her format 3d herşey destekliyor süüper bişi :D smartda cabası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canser28

denemeden aldım super çıktı her format 3d herşey destekliyor süüper bişi :D smartda cabası :)

Arkadaşım bende 5+1 ses sistemi almayı düşünüyorum kule tipi ve bu konu hakkında hiç bir bilgim yok. Uygun fiyatlı bana yetecek kadar, blueray oynatan bir sistem arıyorum, acaba ürünün hakkında biraz açıklama yapabilir misin? Bu konu hakkında bilgisi olan başka arkadaşlarda lütfen cevap verirlerse soruma çok memnun olurum.
  • dostum LG BH6530T 3D Blu-ray Ev Sinema Sistemi bu ürün halen satılıyor teknosada indirime girmiş sakın kaçırma al derim 3d film oynatıyor tüm ses dillerini dts destekliyor ve sesi harika ev yıkılıyor sandım 1000 watt fiyatına göre sesi özelliği müthiş bişi. bunu almasanda lg al derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.