Şimdi Ara

1.6 Toyota corolla 33 e sattım iyimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1.6 Comfort 2008 düz vıtes brc lpgli 60000binde temiz aracımı 1 ay önce 33000 bine sattım sizce iyimi yoksa ucuzamı sattım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 24 Nisan 2014; 14:28:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satıldıktan sonra önemi varmı ki ? Hayırlısı olsun diyip arkanıza bakmayın bence.
  • sienaumut S kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız ama merak ettim bende yanlış mı yaptım diye..herhalde yaza giriş sebebi ile arttı fiyatlar..

• hocam gayet iyi bir fiyata satmışsınız. bir tanıdığımız 1.33 sol 2011 model corollayı( sizinkinden bir üst kasa olması muhtemel) 50 binde aracı 34 bine aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

Arkadaşlar 1.6 Comfort 2008 düz vıtes brc lpgli 60000binde temiz aracımı 1 ay önce 33000 bine sattım sizce iyimi yoksa ucuzamı sattım?

Keske bir ay önce satınca yazsaydınız da yorumlasaydiniz. Heralde bir ay sonra birileri size "Keşke söyleseydin o fiyata ben alırdım" türünden şeyler söyledi.
  • Combalac kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğniZ gibi dediler hocam

• quote:

Aynen dediğniZ gibi dediler hocam

O zaman kafaya takılacak birşey yok. O tür insanlar her yörede bolca bulunur. O arabayı 60.000 TL'ye satsaydınız da yine de haberim olsaydi ben alırdım diyeceklerdir.
  • Sagolun hocam 2011 öyleyse normal fiyata sattım denebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 24 Nisan 2014; 15:04:05 >
  • Combalac kullanıcısına yanıt
    Hocam sagolun o zaman takacak bi durum yok teşekkür ederim size valla içim rahatladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 24 Nisan 2014; 15:05:57 >
  • quote:

Arkadaşlar 1.6 Comfort 2008 düz vıtes brc lpgli 60000binde temiz aracımı 1 ay önce 33000 bine sattım sizce iyimi yoksa ucuzamı sattım?

Iyi bile satmissiniz ben 2010 corolla elegantı 1.6 benzinli ve prins lpgli 40 liraya verdim 40 bindeydi sadece çamurluk değişmişti

• Bu "o fiyata ben de alırımcıların, kaça alırsanız alın pahalı almışıncıları" da vardır. Çok takılmayın bu tiplere her iki taraf içinde hayırlı olsun.
  • 2008-2009 elegant arıyordum bir süredir 40tan aşağı veren çıkmadı
  • ensnksr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam sizin içinde.. valla bu forumu seviyorum normal hayattaki durumdan farkli olarak insanlarin birbirine destek olmasi çok güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Bu "o fiyata ben de alırımcıların, kaça alırsanız alın pahalı almışıncıları" da vardır. Çok takılmayın bu tiplere her iki taraf içinde hayırlı olsun.

Haklısınız hocam bendede farkındalık oldu burda bu durumu paylasarak.tesekkur ederim .

• quote:

Hayırlı olsun hocam sizin içinde.. valla bu forumu seviyorum normal hayattaki durumdan farkli olarak insanlarin birbirine destek olmasi çok güzel..

Ne demek görevimiz araç kardeşimin aracıydı zaten satıp yeni corolla aldık ve ilan bile vermeden satıldı müşterisi hazır bir model

• İyi fiyata satmışsınız hocam.
  • sağolun hocam
  • hocam neden böyle bi nick aldın acaba çok merak ettim
  • Bence pahalı satmışınız,fazlalığı hemen geri verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

Bence pahalı satmışınız,fazlalığı hemen geri verin.

Gece yarısı güldürdün ya Allah ta seni güldürsün :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.