Şimdi Ara

Appstore da satın aldığım uygulamalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar appstore da satın aldığım yaklaşık 200 dolarlık uygulamam var fakat iphonedan androide geçince ben bir daha en baştan google playdede aynı uyhulamalara para vermem mi gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Evet

Bulut mulut bunun bir şekilde çözümü yokmudur hocam aynı uygulamalara bir daha en baştan para mı vericez

• quote:

Orijinalden alıntı: Müşteid

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Evet

Bulut mulut bunun bir şekilde çözümü yokmudur hocam aynı uygulamalara bir daha en baştan para mı vericez

Isletim sistemleri farkli. Yani cozum mumkun degil

• birazda,olduğun yerde kal diye böyle bence
  • Yapabileceğin en iyi şey hesabı başkasına ucuz fiyata satman olabilir yani 40-50 dolara mail değişikliği yapıp başkasına verir kartını da hesaptan silersin

• dostum tabikide para vereceksin tekrar işletim sistemleri farklı birinde taban apple store diğerinde play store.Velhasılı kelam tekrar para vermek zorundansın
  • Apk indirin ben şahsen öyle yapardım uygulamaları kulhakkı olmasın diye öğrenci olduğum halde mediamarktan hediye ceki alıp parasıyla satın alıyorum fakat sistem değiştirnce bi daha para vermem ben şahsen sonucta bi kere satın almışım

• Bu aktarım mümkün değil maalesef
  • Bunun mümkünatı benim bildiğim yok,mesela aynı oyun bir ps3 xbox 360 pc ps4 xbox one çıkıyor,hepsi kendi platformu için isteniyor ücreti,ps3 versiyonu var diye tüm platformlarda oynama şansın yok aynı oyunda olsa yenisini alman şart,ios dan androide geçecekseniz bunu iyice düşünmek lazım,az para değil 200 dolar diyorsunuz,400 küsür lira yapıyor kabaca birde fırsatlardan aldığınız ücretsiz ama sonradan ücretli olanlarda vardır,gene androidde para vereceksiniz demek ben olsam androide geçipte aynı uygulamalara birdaha almam,androide hiç geçmem daha iyidir.
  • 200 dolar mı?

biz gidip teknosa'dan 25 liralık kart alıp harcamaya kıyamayalım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: qun

200 dolar mı?

biz gidip teknosa'dan 25 liralık kart alıp harcamaya kıyamayalım,

Bende teknosadan 50 tl almıştım uygulamaların ücreti düştüğü zaman aldım bir uygulama alırken 3 kere düşünüyodum :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otavukcuglu

Apk indirin ben şahsen öyle yapardım uygulamaları kulhakkı olmasın diye öğrenci olduğum halde mediamarktan hediye ceki alıp parasıyla satın alıyorum fakat sistem değiştirnce bi daha para vermem ben şahsen sonucta bi kere satın almışım

Madem o kadar hassassın:
    Apple kendi kar payını aldı. Peki google ın payı ne olacak. Kaldı ki google android i bedava dağıtıyor. Store ve reklam dışında bir kazancı yok.
    Ayrıca geliştirici apple için ayrı, android için ayrı geliştirip satıyor ve lisanslarda açık açık yazıyor.
    Yani kul hakkına girersin

• naptın sen arkadaş ben 25 liralık kartı almak için 1 yıldır düşünüyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müşteid

Arkadaşlar appstore da satın aldığım yaklaşık 200 dolarlık uygulamam var fakat iphonedan androide geçince ben bir daha en baştan google playdede aynı uyhulamalara para vermem mi gerekir

Tersten başlayabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: soyturk58

naptın sen arkadaş ben 25 liralık kartı almak için 1 yıldır düşünüyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: Otavukcuglu

Apk indirin ben şahsen öyle yapardım uygulamaları kulhakkı olmasın diye öğrenci olduğum halde mediamarktan hediye ceki alıp parasıyla satın alıyorum fakat sistem değiştirnce bi daha para vermem ben şahsen sonucta bi kere satın almışım

Madem o kadar hassassın:
    Apple kendi kar payını aldı. Peki google ın payı ne olacak. Kaldı ki google android i bedava dağıtıyor. Store ve reklam dışında bir kazancı yok.
    Ayrıca geliştirici apple için ayrı, android için ayrı geliştirip satıyor ve lisanslarda açık açık yazıyor.
    Yani kul hakkına girersin

Ben google'a parayı telefonu aldığımda ödemiş olurum telefonu işletim sistemiyle birlikte satın alıyorum sonucta parayı ödedigim uygulamanın kendisidir. Kar payı falan beni ilgilendirmez aldıgım hizmetin parasını daha önce baska bi platformda ödemişsem bidaha burda para vermem

• Cevaplar için teşekkür ederim 200 dolar nasıl verdin diyen arkadaşlar için şöyle söyleyeyim kullandığım sözlük bile longman yaklaşık zamanında 30 dolar gibi bir para vermiştim ama ihtiyacım vardı. Gidip d&r danda kitap olarak alsaydım aynı fiyata denk gelicekti bende uygulamsını satın aldım şimdi sözlüğümü cebimde taşıyorum

• Ben whatsApp'i satin almak icin bile kac gun dusunmustum :D

• Sorduğunda sorumu apple Store ayrı android ayrı tabi ki vereceksin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.