Şimdi Ara

Lucescu iki transfer istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelecek sezon Mircea Lucescu'yu takımın başına getirmeyi planlayan Sarı-Kırmızılı yönetim, Rumen teknik adamla temasa geçmiş ve olumlu yanıt almıştı... Shakhtar Donetsk'te büyük başarılar yaşayan ve bu sezon Ukrayna'da yaşanan iç karışıklıktan dolayı 10 yıllık macerasına son vermeye hazırlanan Mircea Lucescu'nun Galatasaray Yönetimi'ne "Çok fazla para harcamaya gerek yok" diye mesaj gönderdiği de ortaya çıktı.

İKİSİ DE ÇOK İŞ YAPAR

Galatasaraylı çok önemli bir isimle temas kuran Lucescu'nun "Adriano ve Douglas Costa da Ukrayna'dan ayrılmak istiyor. İkisinin de Galatasaray'a maliyeti çok yüksek rakamlar tutmaz. Ancak ikisi de Galatasaray'da çok iş yapar" dediği belirlendi.

TULUN BİZZAT İLGİLENİYOR

Keşfettiği Brezilyalı yıldızları Shaktar'dan astronomik fiyatlara Avrupa'nın önemli kulüplerine satmayı başaran Lucescu'nun Sarı-Kırmızılı takıma genç sambacılar da getirebileceği iddia edildi. Sportif Koordinatör Bülent Tulun'un lig bittikten sonra Rumen teknik adam ile bir araya geleceği Lucescu'ya resmi teklifi sunacağı iddia edildi. Rumen hocanın listesinde yer alan Luiz Adriano'yu Tulun'un da çok beğendiği ifade edildi. 25 yaşındaki Brezilyalı oyuincunun 2015 yılında sözleşmesinin sona ereceğinden dolayı bonservis ücretinde indirime gidilebileceği belirtildi. 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Douglas Costa için de tüm şartlar zorlanacak.

(Takvim)

????

• Tulun Almanya'da değil mi hala o mu ilgileniyor transferle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkisinin maliyeti toplam 20-25 milyon euro civarı olur. Douglas Costa çok çok yetenekli bir futbolcu, üstüne koya koya gitmiş olsa şuan çoktan dev takımlarda forma giyiyordu. Buna rağmen ligimizin üstünde bir futbolcu.

Luiz Adriano ise biraz garip bir futbolcu. Şöyle ki orta saha da oynuyabiliyor, forvette oynuyabiliyor, kanatta oynuyabiliyor. Hiçbirinde mükemmel diyemiyorsunuz ama hepsinden yeterince var adamda. Bizim Elmander'e benziyor biraz oyun açma özelliğiyle.

Ukrayna liginden kanat alınacaksa alınacak adam Yarmolenko ya da Konoplyanka olmalıdır. Bunların arkasından Douglas Costa gelir.
  • Her sene Lucescu yalanı sıktı artık. Konu Dışı cevabı veriyorum.

YAV HE HE!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha Lucescu gelmeden transferleri bitirilmiş
  • Renksiz basın iş başında!
  • siz daha bekleyin bu basin adami getirdi kavgalar cikartti transferleri de yapti yakinda da gittigi yonunde haber yaparlar

• Başımızda olmayan adamın transferlerini de yaptırdılar ya, cidden helal olsun

• Ne yorum yapacağımı şaşırdım arkadaş...
  • Lucescu yildizlariyla gelmiyor mu?
  • Keşke inanabilsem.
  • Mancini son maçların hepsini kaybetsin yine de gönderilmeyecek.

• mancini ile 1 sene daha devam edilmeli bence ancak takımda ciddi temizlik ve nokta bir kaç transfer gerekiyor bence galatasaray' a, ayrıca daha fazla genç yerli alternatif oyuncu lazım
  • Te Allah'ım Mancini gitti, Lucescu geldi bir de transfer haberleri düşüyor memleketin basınına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

İkisinin maliyeti toplam 20-25 milyon euro civarı olur. Douglas Costa çok çok yetenekli bir futbolcu, üstüne koya koya gitmiş olsa şuan çoktan dev takımlarda forma giyiyordu. Buna rağmen ligimizin üstünde bir futbolcu.

Luiz Adriano ise biraz garip bir futbolcu. Şöyle ki orta saha da oynuyabiliyor, forvette oynuyabiliyor, kanatta oynuyabiliyor. Hiçbirinde mükemmel diyemiyorsunuz ama hepsinden yeterince var adamda. Bizim Elmander'e benziyor biraz oyun açma özelliğiyle.

Ukrayna liginden kanat alınacaksa alınacak adam Yarmolenko ya da Konoplyanka olmalıdır. Bunların arkasından Douglas Costa gelir.

Vallahi 9-10 tane oyuncuya 20-25 m vereceğine takım 1-2 oyuncuya versin adam gibi olsun
  • Hagi'nin Stancu ve Culio'su gibi olmasın.
  • ukraynada süper topçular var, hepsini süper lige getirelim bence
  • Takvim haftaya imzalar luceyle 2 haftaya Ünal aysalla aralarında sorun olduğunu yazar 4 hafta sonra da gönderir takımdan lucescunun 2004 yılındaki ülkeden ayrılma görüntülerini koyarak. Olmaz demeyin bu ülkede o derece yalancı o derece ahlaksız bir gazetecilik anlayışı var.

• Lucescu gelirse bu sefer de defansif futbol oynatıyor diye sallarlar adama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Her sene Lucescu yalanı sıktı artık. Konu Dışı cevabı veriyorum.

YAV HE HE!

x2 yaw he he
    diyorum ve bir yazı ekliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.