Şimdi Ara

Watchdogs pc de 60-75 TL ne diyorsunuz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye bu kadar ucuz bu oyun yahu yoksa o kadar güzel değil mi
  • Ubisoft kırk yılın başı birsey yaptı, kurcalamayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aral zaten genelde onsiparislerde iyi fiyatlar sunuyor (PC versiyonu) sonradan fiyat yukselebiliyor birde PC oyunlari zaten konsola gore daha uygundur

• Ubisoft oyunları böyle oluyor sanırım aral la özel antlaşması varmış ubi'nin.ac4 de aynı fiyattı.watch dogs u da ön siparişle aldım.dün mp videosu yayınlandı isterseniz bir izleyin.kesinlikle alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LonelyHunter

Niye bu kadar ucuz bu oyun yahu yoksa o kadar güzel değil mi

PS3 te 159 tl .Kötü olduğunu düşünmeyelim
  • Pc için kaç lira olmasını umuyodunuz ki bu fiyat size ucuz geldi ?? Bahse konu oyun ve multiplayer versiyonu oynanış bakîmından ne bir cod ghost ne bf4 nede arma 3. Bence hitap ettigi kesim itibari ve sunacagı icerik ile makul bi fiyat ne ucuz nede pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Pc için kaç lira olmasını umuyodunuz ki bu fiyat size ucuz geldi ?? Bahse konu oyun ve multiplayer versiyonu oynanış bakîmından ne bir cod ghost ne bf4 nede arma 3. Bence hitap ettigi kesim itibari ve sunacagı icerik ile makul bi fiyat ne ucuz nede pahalı.

İlgisi yok Türkiyede ve diğer bazı ülkelerde ucuz sadece, Uplay'de 49.99€, Steamde 59.99$. Türkiyede 20-25€ yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invision -- 24 Nisan 2014; 15:09:40 >
  • ghost41 kullanıcısına yanıt
    İyi bir fiyat analizi yapmanı öneririm konsol ve pc için .Ayrıca Wacthdogs neredeyse 4 yıldır geliştirilen bir oyun ve ubisoft bu kadar zamnan ayırıyorsa gta 5 le kıyaslanabilir seviyededir
  • KraftMK K kullanıcısına yanıt
    Durun bakalım bi acele etmeyin videolara bakarak degerlendirme yapıyoruz hepimiz. Ayrıca oyunun surdaki burdaki fiyatı beni ilgilendirmiyor ben tecrübeme dayanarak yaptım bu analizi. Ben dahil bircok kisi bir oyunu orjinal olarak alacaksa önce o oyunun multiplayer kısmına bakar oyun bi cıksın burada tekrar degerlendirme yaparız hakediyomu etmiyo mu? Daha oyunun artılarını eksilerini görecek demo bile yok elde. Çıktıgında videolardaki gibi süper ötesi mi olur yoksa bf4 deki gibi pişman edecek delirtecek buglarımı olur. Hep birlikte görecegiz insallah. Ben almak konusunda acele etmeyin derim.

Bu fiyata bulamayız korkusu olanlar korkmasın. Yurt dışında cok saglam siteler var key satan. Daha ucuzada bulursunuz.

• quote:

Durun bakalım bi acele etmeyin videolara bakarak degerlendirme yapıyoruz hepimiz. Ayrıca oyunun surdaki burdaki fiyatı beni ilgilendirmiyor ben tecrübeme dayanarak yaptım bu analizi. Ben dahil bircok kisi bir oyunu orjinal olarak alacaksa önce o oyunun multiplayer kısmına bakar oyun bi cıksın burada tekrar degerlendirme yaparız hakediyomu etmiyo mu? Daha oyunun artılarını eksilerini görecek demo bile yok elde. Çıktıgında videolardaki gibi süper ötesi mi olur yoksa bf4 deki gibi pişman edecek delirtecek buglarımı olur. Hep birlikte görecegiz insallah. Ben almak konusunda acele etmeyin derim.

Bu fiyata bulamayız korkusu olanlar korkmasın. Yurt dışında cok saglam siteler var key satan. Daha ucuzada bulursunuz.

Daha ucuza key olarak yok, en ucuzu 25€ key olarak oda Standart Editon. Bundan daha ucuza Special Ed. bulunmaz.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-watch-dogs-cd-key-compare-prices/

Bu arada oyunun DRM'si çok iyi korsan olarak çıkması uzun sürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invision -- 24 Nisan 2014; 17:00:34 >

• quote:

Hocam oyuna değeri ücretiyle biçmeyin
  • invision kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten oyun çıkmadan ucuz key bulamazsın sabredin bişey kalmadı şurada
  • Ben verdim siparışi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: invision

quote:

Daha ucuza key olarak yok, en ucuzu 25€ key olarak oda Standart Editon. Bundan daha ucuza Special Ed. bulunmaz.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-watch-dogs-cd-key-compare-prices/

Bu arada oyunun DRM'si çok iyi korsan olarak çıkması uzun sürebilir.

hangi siteler hocam söyleyin bizde öğrenelim

• Beyler bumerangame'DE 60 TL ye ''KUTULU'' olduğunu belirtelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

quote:

Ne bileyim valla genelde oyunların 120 tl civarı çıkmasına alışkın olduğumuz için acaba oyunun üzerine çok fazla düşülmedi de maliyeti az olduğundan fiyatı da mı az diye düşündüm umarım yanılırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

quote:

Ne bileyim valla genelde oyunların 120 tl civarı çıkmasına alışkın olduğumuz için acaba oyunun üzerine çok fazla düşülmedi de maliyeti az olduğundan fiyatı da mı az diye düşündüm umarım yanılırım

Sizin düşünceniz de mantıklı aslında.Umarım kaliteli bir yapım olur.

• Limon- kullanıcısına yanıt
    Beyler bu ne şüpe böyle 4 yıldır hazırlanan açık dünya oyunundan bahsediyoruz ölüsü 60 tl eder
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.