Şimdi Ara

Dizel araba konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bizde 2006 model 1.6 fsi 115hp jetta var.Aracı 28000 aldık şu anki fiyatı 32-33000 arası.Babam işinden dolayı artık hergün arabayla gidip geliyor 1 ayda 2-3 depo benzin harcıyor.Uzun yolda az yakıyor ama bunu değiştiri 1.6TDi jetta almak mantıklmıdır.Ben almayalım diyorum çünkü arabanın hiç bir kazası boyası yok yürür aksamı mükemmel çalışıyor Babamda maliyetinden dolayı diyor.Yardım.

• lpg taktırılabilir
  • Hayir tup takilamaz. Durum boyleyse dizel sart diyorum. Fsilerin piyasasi pek yok tup takilmadigindan dolayi. Birde verimsiz motor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 fsi motor benzinli jetta 32-33 etmez.
  • Uzun yolda kullanacaksanız ve her ay belli bir km yapacaksanız dizel olması çok avantajlıdır. Soğuk memleket ve şehir içinde dizel benzinden de fazla yakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Karakaya07

Uzun yolda kullanacaksanız ve her ay belli bir km yapacaksanız dizel olması çok avantajlıdır. Soğuk memleket ve şehir içinde dizel benzinden de fazla yakar.

Her hangi bir araba sitesinden bakarsanız bu fiyat araığı hatta daha üstünü göre bilirsiniz .
  • Dizel araba tecrübem az bir hyundai nin accentinin dizeline binmiştim ama o herhalde kasasından dolayıdır hopluyordu . dizel araba benzinliye göre daha az performans veriyor diye biliyorum doğrumudur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.