Şimdi Ara

Rudy Huyn, WP7.5 / 8 uyumlu Wikipedia uygulamasına Cortana desteğini ekledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Rudy Huyn, WP7.5 / 8 uyumlu Wikipedia uygulamasına Cortana desteğini ekledi

Windows Phone tarafının alternatif uygulamalarıyla tanınan önemli geliştiricisi Rudy Huyn, Windows Phone 7.5 ve 8 uyumlu Wikipedia uygulamasına Cortana desteğini ekledi.

Destek verdiği 100 farklı dil desteğiyle kişilerin Wikipedia servisine erişim kurmasını sağlayan uygulama, marketin en iyisi olarak gösteriliyor ve Facebook ile Twitter temelli paylaşım desteğini de bünyesinde barındırıyor. Wikipedia uygulaması yayınlanan son sürümüyle ise dijital asistan Cortana (Türkiye'den kullanmak için telefon bölgesinin ABD, dilinin ise İngilizce yapılması gerekiyor) desteğine kavuşuyor ve böylece ses temelli arama yapmanın önünü açıyor.

Ücretsiz olarak sunulan Wikipedia uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Adam çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 dilin içinde Türkiye yok. hay ben böyle yönetimin...İşine gelene tr desteğini zorunlu kılıyor işine gelene fos...
  • Türkçe desteği Wikipedi'de var yalnız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

100 dilin içinde Türkiye yok. hay ben böyle yönetimin...İşine gelene tr desteğini zorunlu kılıyor işine gelene fos...

Wikipedi için söylenmiştir o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

100 dilin içinde Türkiye yok. hay ben böyle yönetimin...İşine gelene tr desteğini zorunlu kılıyor işine gelene fos...

Vikipedi uygulamasının 100 dil desteği var ve bunların içinde Türkçe var cortana da ise sadece İngilizce dil desteği var

• Lafım zaten microsofta ve microsoftun bu şekilde tr i elemesine göz yuman ve tek bildiği vergi geliri olan devletimize.
  • quote:

Lafım zaten microsofta ve microsoftun bu şekilde tr i elemesine göz yuman ve tek bildiği vergi geliri olan devletimize.

Tebrikler son zamanlarda gördüğüm en saçma yorumu attınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Lafım zaten microsofta ve microsoftun bu şekilde tr i elemesine göz yuman ve tek bildiği vergi geliri olan devletimize.

Neresini saçma geldi size, troll için konu dışına git.
  • quote:

quote:

quote:

Cortana daha yayınlanmadı bile sadece uygulama geliştiricileri için olan onizleme durumu yayınlandı daha uygulama bile beta aşamasında. Almanca ispanyolca çince gibi dünya genelinde turkçeden fazla kullanılan dillere bile destek daha gelmedi cortana için. Öyle kolay değil sıfırdan sesli asitsan yapmak birde olayı hukumete bağlamış bu kadar sığ goruşlu biri görmemiştim son zamanlarda

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cortana daha yayınlanmadı bile sadece uygulama geliştiricileri için olan onizleme durumu yayınlandı daha uygulama bile beta aşamasında. Almanca ispanyolca çince gibi dünya genelinde turkçeden fazla kullanılan dillere bile destek daha gelmedi cortana için. Öyle kolay değil sıfırdan sesli asitsan yapmak birde olayı hukumete bağlamış bu kadar sığ goruşlu biri görmemiştim son zamanlarda

cortanadan öncede arama butonunda sesli asistan vardı, daha doğrusu sesli komut sistemi vardı ama tr desteklemiyordu. Daha düne kadar iphone de tr klavye yoktu neden bahsediyorsun, tabi ki sorcam sonuçta kabul etmese etmez, etmese mecbur yayınlamak zorunda kalırlar.
  • Hükümet neden Türkçesi yok ben bunu kabul etmiyorum dese Microsoftun diyeceği tek şey ülkende satışını yasakla olur kolay bir şey olsa zaten butun ulkelerin dillerini destekleyecek şekilde yaparlar istek üzerine iş yapacağını mı sanıyorsun koskoca firmanın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 71212514 -- 24 Nisan 2014; 18:38:23 >
  • İsmi 6pedia olmalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dranova

İsmi 6pedia olmalıydı

Hahahahahahahahaha çok komiksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook uygulamasını filan da bu adam yapsın. Microsoft beceremeyecek anlaşılan
  • konunun kurumsallıkla ne alakası var ?

Şirketler ülkelerden büyük hale geldiler artık. bahsettiğiniz şirketler istediği ülkeye posta koyabilecek yapılara ulaşıyor.

Evet bu tür konularda koca şirket küçük Türkiye maalesef. Kimse Türkiye yi ciddiye alıp da sırf 100000 kişi telefon kullanacak bunun 10 000 i wikipedia da sesli komut kullanacak diye sistemine bunu entegre etmez.

Siz posta koyarsanız " tamam o halde ülkene göndermem " der olur biter. Siz hükümetlerin bu tür şirketlere yaptırım uygulayabileceğini sanıyorsunuz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: Dranova

İsmi 6pedia olmalıydı

Hahahahahahahahaha çok komiksin.

Sanki Sana Pele

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.