Şimdi Ara

2014 Qashqai ikinci ele dustu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-celebi-nissan-bayinden-2014-yeni-qashqai-1%2C5-dci-skypack-162041753/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sukulented -- 24 Nisan 2014; 11:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İçi adama benzemiş biraz
  • Bu arabada nedense hep birşeyler eksik gibi hissediyorum. Bir de anlamadığım yıl olmuş 2014 hala neden 1.5 dci motoru kullanıyor? 1.6 130 BG'lik dizel motoru neden koymuyorlar?

Edit: İlandaki motoru baz alarak konuştum, 130 BG'lik versiyonu olduğunu bilmiyordum öldürmeyin hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.Avcı -- 24 Nisan 2014; 11:24:06 >
  • B.Avcı B kullanıcısına yanıt
    130 luk secenegi de var

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

Bu arabada nedense hep birşeyler eksik gibi hissediyorum. Bir de anlamadığım yıl olmuş 2014 hala neden 1.5 dci motoru kullanıyor? 1.6 130 BG'lik dizel motoru neden koymuyorlar?

Biraz araştırma yapsaydın keşke

1.6 dizeli eski kasaya bile koydular
  • 1.6 dci seçeneği var, test sürüşü yapamadım sürüş dinamikleri nasıl bilmiyorum ama iç dizaynı on numara olmuş...
  • Araç güzel olmuş ama 1.6 dci ve cvt vites başarısız. Cvt sorunlu bir sistem ve 1.6 dci ile birlikte şehir içi 8 lt yakıyor dizelin hiçbir avantajı kalmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortalama yakıt tüketimi 130 beygirlik model için 4.5 LT verilmiş.

0-100 KM hızlanma ise 10.3 saniye , bu boyuttaki bir araç için harika rakamlar.
  • Dizel otomatik fiyatı bilen var mı ? Otomatik vitesi mcp mi ya da onun gibi sarsıntılı mı ?

Anneme almayı düşünüyoruzda o yüzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Dizel otomatik fiyatı bilen var mı ? Otomatik vitesi mcp mi ya da onun gibi sarsıntılı mı ?

Cvt... gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Vites geçişlerini hissettiemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Dizel otomatik fiyatı bilen var mı ? Otomatik vitesi mcp mi ya da onun gibi sarsıntılı mı ?

Oh iyi ya..Peki dizel otomatik fiyatlarından haberiniz var mı hocam ? 0 veya 2.el farketmez , annem eski kasasından beri kaşkayi de kaşkayi diye söylenip duruyor.Çok seviyor kaşkayiyi

• Bu ilanlara neden ayrıntı koymazlar :)
  • dışarıda resimlerde görüldüğü gibi çekici durmuyor nedense.
  • Ön konsolu toparlamışlar. Eskiden çok kötüydü, basit duruyordu.
  • quote:

Kıskandım, anneme hiç böyle bir hediye alamadım, bırak hediyeyi annemin maaşı ile geçinmeye çalışıyorum.
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Kıskandım, anneme hiç böyle bir hediye alamadım, bırak hediyeyi annemin maaşı ile geçinmeye çalışıyorum.
    Hayırlı olsun

Ne desem bilemedim şimdi. Allah siZede nasip etsin inşallah , sizinde yüzünüz gülsün inşallah.

• bu sabah platinium 1,6 dci cvt modelini teslim aldım.. safir mavi.. araba güzel motorda şanzıman da donanımda her şey başarılı.. fiyat 108k.. Allah herkese gönlündeki araç neyse onu nasip etsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChonDanger

bu sabah platinium 1,6 dci cvt modelini teslim aldım.. safir mavi.. araba güzel motorda şanzıman da donanımda her şey başarılı.. fiyat 108k.. Allah herkese gönlündeki araç neyse onu nasip etsin..

Hayirli olsun DonChanger

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

quote:

Oh iyi ya..Peki dizel otomatik fiyatlarından haberiniz var mı hocam ? 0 veya 2.el farketmez , annem eski kasasından beri kaşkayi de kaşkayi diye söylenip duruyor.Çok seviyor kaşkayiyi

Normalde o kadar para vermem qq ya. Ancak maddi durumunuz el veriyorsa alın derim annenizin gönlü olsun gerisi teferruat.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChonDanger

bu sabah platinium 1,6 dci cvt modelini teslim aldım.. safir mavi.. araba güzel motorda şanzıman da donanımda her şey başarılı.. fiyat 108k.. Allah herkese gönlündeki araç neyse onu nasip etsin..

Hayırlı olsunolsun güle güle kullanın

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.