Şimdi Ara

GOOGLE ve SAMSUNG,APPLE'a Karşı Birleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GOOGLE VE SAMSUNG, APPLE'A KARŞI BIRLEŞTI!

Google, Samsung'u savunması için kendi avukatlarını mahkemeye gönderiyor.

Google, Samsung ile arasında bulunan sözleşme yükümlülüğünün bir parçası olarak Apple'a karşı halen sürmekte olan davasında Samsung'un yasal savunmasına yardımcı olacak.

Evet yanlış duymadınız!

Apple, satılan her bir Samsung cihazdan zararlarını karşılamak adına 40 dolar pay istiyor ve bu da, 2 milyar doları aşan bir miktar demek oluyor. Öte yandan Apple, mahkemede Samsung'u beş ayrı patent için suçluyor.

Apple ile Samsung arasında süren davaya Google avukatının dahil olması Google'ın Apple'ın zarar ettikleri iddiasını çürütmek ve Samsung'un herhangi bir hak ihlali yapmadığını kanıtlamak yatıyor.

Ancak Google'ın bu girişiminin ters tepme olasılığı da bulunuyor.
    Benim şahsi görüşüm:
    Apple'ın da istediği tam olarak bu. Davaya bu süreçte Google'ı da dahil etmek, ve ondanda kar payı almak istemesi yatıyor. Apple, bu patent ihlalleri davasını kazanırsa (kazanacağa da benziyor) Google'a da kancayı takmış olacak.

Ayrıca Apple, Samsung'un ihlal ettiği patentlerden Google'ın da pay aldığını kanıtlarsa firma bir taşla iki kuş vurmuş olacak.

http://m.teknolojioku.com/haber/google-ve-samsung-applea-karsi-birlesti-17710.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hoşgeldin Shady.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

GOOGLE VE SAMSUNG, APPLE'A KARŞI BIRLEŞTI!

Google, Samsung ile arasında bulunan sözleşme yükümlülüğünün bir parçası olarak Apple'a karşı halen sürmekte olan davasında Samsung'un yasal savunmasına yardımcı olacak.

Evet yanlış duymadınız!

Apple, satılan her bir Samsung cihazdan zararlarını karşılamak adına 40 dolar pay istiyor ve bu da, 2 milyar doları aşan bir miktar demek oluyor. Öte yandan Apple, mahkemede Samsung'u beş ayrı patent için suçluyor.

Apple ile Samsung arasında süren davaya Google avukatının dahil olması Google'ın Apple'ın zarar ettikleri iddiasını çürütmek ve Samsung'un herhangi bir hak ihlali yapmadığını kanıtlamak yatıyor.

Ancak Google'ın bu girişiminin ters tepme olasılığı da bulunuyor.
    Benim şahsi görüşüm:
    Apple'ın da istediği tam olarak bu. Davaya bu süreçte Google'ı da dahil etmek, ve ondanda kar payı almak istemesi yatıyor. Apple, bu patent ihlalleri davasını kazanırsa (kazanacağa da benziyor) Google'a da kancayı takmış olacak.

Ayrıca Apple, Samsung'un ihlal ettiği patentlerden Google'ın da pay aldığını kanıtlarsa firma bir taşla iki kuş vurmuş olacak.

http://m.teknolojioku.com/haber/google-ve-samsung-applea-karsi-birlesti-17710.html

Boyle net konusmak zor bence. Ben biraz icerik arastirmasi yaptim ama bahsettiginiz patent davalarinin iceriklerine ulasamadim. Gectigimiz yil medya senkronizasyonu ve klavye tahmin ozelligiyle ilgili iki patent davasini apple'in kazandigini biliyorum.
    Apple kazanacaga benziyor demissiniz. Eger biliyorsaniz davadaki bahsi gecen patentleri aciklarsaniz daha bilgilendirici olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

Hoşgeldin Shady.

Yok yahu
    İlginç bi haber gördüm,paylaşam dedim

• Way be adamlar Apple ile ciddi ciddi uğraşıyor

• Forever apple samsung çöp

• Ikisi bir Voltron olusturamaz
  • Dogal olanda budur zaten gidip pazarda bamya kadar payi olan Htc ile mi birlesecekti?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek başına,Apple ile başademezler çünkü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.