Şimdi Ara

bu kadar milyarder nasıl zengin oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünyanın en zenginleri listesinde doluyla sıfırdan başlayıp zengin olmuş insan var arkadaşlar bu adamlar sıfırdan başlayarak nasıl bu kadar zengin olabiliyorlar.

bir insan çalışarak en fazla ne kadar para kazanabilirki emeğiyle siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

• Yiginla para kazanarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oa1907

Yiginla para kazanarak

tamamda nasıl kazanılır ki milyar dolarlar
  • Çoğunluğu eskiden gelme zenginler savaş hallerinde akilli davranıp yapmışlar islerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Çoğunluğu eskiden gelme zenginler savaş hallerinde akilli davranıp yapmışlar islerini.

tamamda ne dedim ama sıfırdan başlayıp zengin olanların sayısıda az değil
  • Zengin olmayı yüksek miktarda servet sahibi olmayı para biriktirerek yapabileceğin düşüncesini kafandan silmeni öneririm. En basitinden Google'ın sahibi veya Facebook'un sahibi kişiler basit, sıradan gelirleri olan sıradan insanlardı bir zamanlar. Neden zengin oldular?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas43

quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Çoğunluğu eskiden gelme zenginler savaş hallerinde akilli davranıp yapmışlar islerini.

tamamda ne dedim ama sıfırdan başlayıp zengin olanların sayısıda az değil

Akıl şans girişimcilik diyelim onlarada

• Ticari zeka.
  • Çok tutacak bir fikir, cok zeki olmak ya da miras

• güncel
  • Şöyle düşün hayatında aldığın her eşyadan birileri kar yapıyor.Örneğin bir bilgisayar aldın
    1)Elektrik dağıtım şirketi kar yapar
    2)Bilgisayarın parçalarının takıldığı üretildi yerlerdeki elektrik şirketleri kar yapar
    3)Bilgisayarın parçaları tek bir firma yapmaz atıyorum 10 farklı firma yapar,10 firmanın maddelerini tedarik eden firmalarda farklılık gösterir
    4)Bilgisayarın yazılımlarını yapan firma kar yapar
    5)Bilgisayarda aldığın oyunları yapan firmalar kar yapar
    6)Bilgisayarda girdiğin siteler kar yapar
    7)Bilgisayarda girdiğin sitelerdeki reklam şirketleri kar yapar
    8)Bilgisayardan satın aldığında aracı şirketler kar yapar
    9)BU İŞLEMLERİ YAPARKEN DEVLET VERGİ ALIR VE DEVLETİ HORTUMLARLAR ve hortumcular ve yandaşlar zengin olur.
    aradaki tüm firmaların sahibi zengindir.Milyarder ve multi milyoner.Altında çalışan insanların çoğu fakirlik içindedir.Zengin olan biri başkalarının cebinden aldıklarıyla
    zengin olur

• yoktan birşeyler var ederek en kısa yoldan zengin olunur.
    mesela bill gates windows'u kurdu ve bir ilkti zengin oldu.
    Facebook'ta öyle twitter'da öyle.dikkat ederseniz nerede ilkler var o adamlar zengin.KOÇ Şirketi'ninde kurtuluş savaşı sırasında çeşitli numaralar yapıp zengin olduğunu duymuştum.(ne kadar doğru orası tartışılır)
  • elinde parlak bir fikir yoksa pislik yaparak rüşvet yiyerek yolsuzluk yaparak zengin olursun anca
  • milletin başarısına bk atmaktan başka iş yapmayan insanlardan yardım istediğinin farkında değilsin sanırım
  • Çalışarak zengin olunmaz , fikir gerek Daha önce kimsenin düşünemediği bir şeyi düşündüğün vakit zenginsin.
  • Günümüzde ki Türk pop şarkıcılardan mı bahsediyoruz, yoksa insanlığa katkıda bulunmuş insanlardan mı bahsediyoruz ? Aralarında dağlar kadar fark var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

Günümüzde ki Türk pop şarkıcılardan mı bahsediyoruz, yoksa insanlığa katkıda bulunmuş insanlardan mı bahsediyoruz ? Aralarında dağlar kadar fark var çünkü.

Cok iyi bir bakis acisi +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas43

dünyanın en zenginleri listesinde doluyla sıfırdan başlayıp zengin olmuş insan var arkadaşlar bu adamlar sıfırdan başlayarak nasıl bu kadar zengin olabiliyorlar.

bir insan çalışarak en fazla ne kadar para kazanabilirki emeğiyle siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

Soru da bir kere mantık hatası var, bu kadar milyarder nasıl zengin oldu diyorsun? milyarderseler zaten zenginler adamlar
  • çalarak
  • Çok laf yalansız, çok mal haramsız olmaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.