Şimdi Ara

Samsung Galaxy K yeniden ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy K yeniden ortaya çıktı

Samsung'un bu yıl ki kamera odaklı akıllı telefonu olması beklenen Galaxy K bir süre önce kameralara ilk pozunu vermişti. Model bir kere daha ortaya çıktı.

Silikon bir kılıf ile korunduğu görülen Galaxy K yine 10x zoom özelliğine sahip olacak ve açılmış vaziyetteki lensten de bu rahatlıkla anlaşılabiliyor. Galaxy K modelinin önceki versiyona göre daha kompakt ve daha az bombeli olacağı iddia edilmişti. Görseldeki cihazın daha ince bir yapıda olduğu göze çarpıyor.

Galaxy K modelinde Samsung'un donanım olarak da daha iyi bir profil çizmeye çalıştığı dile getiriliyor. İşlemci tarafında 4 Cortex-A7 ve 2 Cortex-A15 çekirdeğine sahip Exynos 5 Hexa yer alacakken, 2GB RAM ile sistem desteklenecek ve Android 4.4.2 işletim sistemi kullanılacak.  4.8 inçlik Super AMOLED ekranda HD çözünürlük korunuyor.

Cihazın sensör çözünürlüğü ise 20MP'e yükseliyor. Ana kamera yanında Xenon flaş bulunurken, ön kamerada ise 2MP çözünürlük olduğu ifade ediliyor. Modelin yaz başlarında lanse edilmesi bekleniyor.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Alleged-Galaxy-K-cameraphone-pictures-appear-with-the-10x-zoom-lens-all-the-way-out_id55448

• Galaxy s5 in kamerası yetmiyomu hem.bunlar güncellemede almicak gereksiz telefon furyasına bir.telefon daha eklendi

Kamera performansı isteyen gider kamera alır gereksiz bana göre

• Yarınki çıkacak olan daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon ve kamera performansı isteyenler bence lumia 1020-1520-925 felan almalı bunlar hikaye

• Millet kamera odaklı telefon istiyorsa gider lumia 1020 alır bununla mı uğraşacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem kamera telefonu olacak hemde ön kamerası 2 MP olucak yazık ne diyeyim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıktğı yere geri soksak olur mu
  • Bradley Cooper kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

çıktğı yere geri soksak olur mu

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty95

Zaaaaaaaaaaaa çok komikmiş öldüm gülmekten.

Android kullanmak isteyen ve kamerası iyi olsun diyenlere hitap eden bir telefon olmuş.Suya toza dayanıklı olursa fena olur.
    Boşuna saçma saçma yorumlar yapmayın sizin beğenmediğiniz telefonlar milyonlar satıyor.

• flashı açınca şarj dayanmaz buna , en güzeli 1110 tepesindeki ufacık el feneri oohh miss

• Çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğal hayatı yoketme adına bu tip firmalar duyarsız insanlar oldukça bu dünya wall-e dünyasına döner.

• Bari arkasını deri görünümlü yapsalardı. Çok çirkin duruyor. (Bence.) Lumia 1020 gibi bir telefon varken. O telefon harika bir kameraya incecik bir kasada sahip oluyorda Samsung nasıl böyle birşey yapar anlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resmi sitesine girip sonunda küfürü basıcam abi az kaldı :D ... hiç mi göz nizam yok bu adamlarda bıkmadınızmı hocam siz ya ?

• tipe bak

• Şimdi yine bişiler yazcam sonra Samsung düşmanı olcam. Samsung'a olan nefretim çok ayrı ama iyi bişi yapsa valla laf etmem.

Geçen birini arıycam paketim bitmiş arkadaşım da al benden ara dedi S4 Zoom'unu verdi. Arkadaş bi telefon bu kadarmı kaba bu kadar mı rahatsız edici olur. Bildiğin fotoğraf makinesiyle görüşme yaptım. Bide bu benim arkadaş gitmiş buna kılıf almış zaten kaba saba bişi bide kılıfla... Hadi o kabalığa değecek şekilde en iyi kamera performansını sunsa dicem ki sınıfında lider. Ama o da yok. Nokia bu konuda almış başını gitmiş bide 1020'ye kalın diyoduk ilk zamanlar demek ki oluru oymuş, hatta olurundan da fazlasını yapmışlar adamlar.

Sony'nin XR serisi kameralarına bakın S4 zoomdan daha ince.

Demem o ki; Samsung zaten tasarım özürlü bi firma, şimdi kalkıp bunlardan telefona ekstra görüntü kirliliği yaratacak bi lensi gizlemelerini yada göze hoş gelecek şekilde tasarlamalarını istemek hata olur. Bu yüzden hiçbişey demeye gerek yok, birilerini bilinçlendirmeye de gerek yok. Zaten teknolojiyi takip eden adam bu yazdıklarımı düşünür. Etmeyip bide üstüne Samsung fanlığı yapıyosada alsın güle güle kullansın.

• tipsizlik suç olsa bu telefon müebbet hapis cezası alır :D :D

• Gereksiz. S5'in kamerası zaten yeterince iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: Bradley Cooper

çıktğı yere geri soksak olur mu

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty95

Zaaaaaaaaaaaa çok komikmiş öldüm gülmekten.

Android kullanmak isteyen ve kamerası iyi olsun diyenlere hitap eden bir telefon olmuş.Suya toza dayanıklı olursa fena olur.
    Boşuna saçma saçma yorumlar yapmayın sizin beğenmediğiniz telefonlar milyonlar satıyor.

Her çıkardığı çöpü depar atarak almayın da milyonlarca satmasın o zaman

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.