Şimdi Ara

çok arada kaldım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mezunum ygs2 24k ygs5 20k geldi hedefim tıptı onun için bir sene kaldım fakat bu sene kafam baya hukuğa gitmeye başladı hukuğa girsemde kaymakam olmayı hedefliyorum tıp için lys fenim ş anda yüzde 40 anca vardır mattanda türev integral hariç bitik aslında sayısalım ama edebiyattan da şu anda bi 30 doğru yapıyom sizce ne yapmalıyım bir türlü karar veremedim yardım pls.

• up
  • Tmde hukuğa rahat girersin ama sayisalda eksikleri kapatmak daha zordur hele ki tip icin feninin baya iyi olması gerek ,ama sıkı bi sekilde kasarsan o da olabilir tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selenimm kullanıcısına yanıt
    Fen lisesinden mezunum bu yüzden hiç edebiyat görmedim diyebilirim ama bu bir ayda edebiyat ve coğrafyadan eksiklerimi kapatım ilk 7k ya çekebilirim diyorum sence mümkün mü.
  • Cografya rahat biter ama edebiyat 1 ayda imkansız gibi hocam. Tm yiz biz bile ucu ucuna yetiştiriyoruz bide siz ders gormemişsiniz hiç yani yetişmez gibi

• Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    lys matı yapacağım için edebiyattan bi 45 yaparım diye düşünüyom biraz yazar bilgim de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Themono

Fen lisesinden mezunum bu yüzden hiç edebiyat görmedim diyebilirim ama bu bir ayda edebiyat ve coğrafyadan eksiklerimi kapatım ilk 7k ya çekebilirim diyorum sence mümkün mü.

Tmde one çekmek daha kolay biliyorsundur eğer edebiyat coğrafya eksiğini kapatırsan olur niye olmasın,gecen sene son sene tmye gecen arkadaslarım 10 bininci falan oldular girdiler hukuka .zaten mat ortak yaparsın yani

• quote:

lys matı yapacağım için edebiyattan bi 45 yaparım diye düşünüyom biraz yazar bilgim de var

30 civarı soruyu genel Türkçe bilgisi olan herkes yapıyor hocam. ölçücü ve eleyici olan zaten kalan 26 soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

30 civarı soruyu genel Türkçe bilgisi olan herkes yapıyor hocam. ölçücü ve eleyici olan zaten kalan 26 soru

onun için son 2 hafta ezber yapmayı düşünüyorum. şu 1 ayda da yavaş yavaş çalışıcan edb coğrafyaya kasıcam
  • Puan olarak kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batanreis

Puan olarak kaç?

ygs2 406 ygs5 404
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.