Şimdi Ara

7-8inç arası tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • max 400 lira 8inç i geçmeyecek tablet önerilerinizi bekliyorum,nedenleriyle.kız arkadaşıma alacağım 3g gerek yok,nette dolanırken kasma yapmasın,oyun performansı ortalama olsun yeter.2.el linkte atabilirsiniz.ben şu ana kadar dell venue7 yi beğendim ama deneyenedim,bide teknosada asus memopadi denedim fena değil gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Updulah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandepxl

max 400 lira 8inç i geçmeyecek tablet önerilerinizi bekliyorum,nedenleriyle.kız arkadaşıma alacağım 3g gerek yok,nette dolanırken kasma yapmasın,oyun performansı ortalama olsun yeter.2.el linkte atabilirsiniz.ben şu ana kadar dell venue7 yi beğendim ama deneyenedim,bide teknosada asus memopadi denedim fena değil gibi.

hocam size minipad tavsiye ederim. hem tablet iyi hem de tam hediyelik bir ürün. incecik çok kibar bir tablet ve bi o kadar da hafif. hatta şunu da söyliyeyim ezcool satış sonrası destekte oldukça başarılı, ilgili bir firma bence. tecrübeyle sabittir! kutusu da aynen çikolata kutusu gibi :) tam da hediyelik bir tablet olsa gerek.

• Asus memopad kız ark. Alıyormuşsunuz markalı birşey al

• Merhaba bence http://www.cesitvar.com/Pritech-P781-79-INC-TABLET-PC-ANDROID-42-DORT-CEKIRDEK-ISLEMCI-18-GHZ-2-GB-RAM-CIFT-KAMERA-BLUETOOTH,PR-143859.html 7.85 inç sizin işinizi görecektir.rk3188 dört çekirdek işlemcili ve 2 gb ram vardır kasma donma gibi sorun yaşamasınız sorunsuz kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukg

Asus memopad kız ark. Alıyormuşsunuz markalı birşey al

hesap makinesinden mi yazdın,ne dediğini kendin anlayabildin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mandepxl

quote:

Orijinalden alıntı: ukg

Asus memopad kız ark. Alıyormuşsunuz markalı birşey al

hesap makinesinden mi yazdın,ne dediğini kendin anlayabildin mi?

Adam tablet taviye ediyo senin yaptığına bak. gayet anlaşılır yazmış.
  • ne demek istemişki?asus ve dell marka tabletler için marka değil demiş.tavsiyemi vermiş,şunumunal demiş.post kasmak için yazmaya gerek yok,tavsiyesi olan özellikle ipad mini satcak olan cevaplasın.

• peki

• Exper easypad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende eşime aldım daha 1 hafta oldu hediye için güzel fikir bence reeder marka A7s ips aldım internetten 299 tl. Şimdilik gayet memnun oyunlarda ve internette gezinmede bir problem yaşamadık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.