Şimdi Ara

Biyoloji konu anlatım Palme mi Fem Simetri mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangisi iyi arkadaşlar?Hedefim lys biyolojiden 25+ yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucifer** -- 23 Nisan 2014; 22:12:35 >

• Bence Simetri Daha Güzel Daha Özümlenmiş Şekilde Anlatmış istersen kitapçıdada bakabilirsin ben aldım şuan memnunum ama biraz kalın bi kitap lys biyo simetri :D
  • İkisi de var bence simetri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bana palme demişlerdi bende almıştım güzel noktalara parmak basmış ama simetrininde ayrı faydaları var örneğin sistemleri simetri daha iyi anlatmış diye duydum
    not : palmeden daha çalışmadım.
  • Dostum kitapçıya gidip ikisini de incele.Bende palme'nin kimyası var güzel kitap biyolojisi de güzeldir sanırım.
  • Palme iyi baya.

• simetri konu anlatım bıo iyi degil
    palme mukemmel ama sen tmden mi geçmiştin tam hatırlayamadım pallme detay anlatır biraz simetri cok detay degil o da ayrı bi mesele
  • Palme fazla ayrıntı degil mi icimi bayiyor sistemleri calisiyorum da. Bulabilirsen fem dergiler guzel mesela. Simetri yada.

• efe.1905se kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam Tm'den geçmiştim tıp fakültesi için.Palmeden çalışırsam eğer ygs-lys fulleme şansım var mı?Malum MF-3 önemli
  • Kesinlikle palme,konuyu çalıştıktan sonra hemen yanında sorular var çok faydalı oluyor
  • Escherich kullanıcısına yanıt
    Fullemek mümkün mü palme ile?
  • palme kullanmadım bilmiyorum.ama fem beyaz k.a hoş..simetri tekrarda kullanılabilir tek başına fulletmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahira. -- 24 Nisan 2014; 14:17:52 >
  • Teşekkürler :)
  • lucifer** kullanıcısına yanıt
    rica ederim iyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer**

Evet Hocam Tm'den geçmiştim tıp fakültesi için.Palmeden çalışırsam eğer ygs-lys fulleme şansım var mı?Malum MF-3 önemli

palmede 30da 30yaptıracak bilgi var hakkıyla calısırsan neden olmasın
  • palme. müfredata tamamen uygun.
  • ewildanger kullanıcısına yanıt
    palme alıcam hocam çok sağolun.Kimya için önerebileceğiniz yayın var mı?
  • kimya için ben simetri kullanıyorum memnunum fakat organiği başka yerden çalışsan daha iyi olur
  • ewildanger kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.