Şimdi Ara

Lys ders videolarını izlediğiniz, kullandığınız bir site var mı acaba ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kimse yok mu yaaa
  • Benim izlediğim; Şenol hoca, Behzat Rasuli, Ekol Hoca, Körfez'in de konu anlatımları var. Sana uygun olandan dinlersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih061905

Benim izlediğim; Şenol hoca, Behzat Rasuli, Ekol Hoca, Körfez'in de konu anlatımları var. Sana uygun olandan dinlersin.

teşekkürler :) bide mesela günde kaç konu bitirebilirim ve nasıl bir ders planı yapabilirim acaba
  • Konuları anlayarak gitmen senin adına daha iyi olacaktır. Günde kaç konu bitirdiğin önemli değil o konuyu ne kadar anladığın önemli. Çabuk anlıyorsan eğer, 2 konuyu aynı gün bitirebilirsin, sonra da soru çözerek pekiştirirsin. Ama tavsiye etmem. Bir konuyu 2-3 günde bitirmen iyi olur. İyi çalışmalar dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih061905

Konuları anlayarak gitmen senin adına daha iyi olacaktır. Günde kaç konu bitirdiğin önemli değil o konuyu ne kadar anladığın önemli. Çabuk anlıyorsan eğer, 2 konuyu aynı gün bitirebilirsin, sonra da soru çözerek pekiştirirsin. Ama tavsiye etmem. Bir konuyu 2-3 günde bitirmen iyi olur. İyi çalışmalar dostum.

Teşekkürler

• Teknofemden izliyorum ben. Bi de youtubeda tonguc akademi diye bi kanal var orasida kisa ama oz anlatiyor tum konular yok ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.