Şimdi Ara

o değil de bakkali gelse nasil olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belçika li aysalda belçika da adı var alırsa nasil olur sizce sol açık bruma sağ açık bakkali
    Not. Adı belki yaniş yazmış olabilirim mobilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok çok yetenekli bize bırakacaklarını sanmıyorum gelirse de şuan ki fiziğiyle iş yapacağını pek sanmıyorum.
  • 10 MN Euro'dan aşağı bırakmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiqiter

10 MN Euro'dan aşağı bırakmazlar.

Değer be hocam brumayada 10 verdik

• Yabancı sınırı yüzünden Bruma'ya zor yer buluyoruz gelmiş genç kanat alalım diyorsunuz
  • aysalda belcıkalı
  • Ben sezon sonu transfer dönemi sıkıntılı geçecek, genel olarak yabancı göndermekle uğraşacağız gibi geliyor ...
  • 3 sene sonra Real'e gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: RowTzNox

aysalda belcıkalı

Arkadaşım madem konu hakkında bilgin yok neden insanları yanlış yönlendiriyorsun? Ünal Aysal Belçikalı falan değil.

• o değil de belçika milli takımı nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: RowTzNox

aysalda belcıkalı

bilgin olmayıp atığını farz edip cevap veriyorum
    aysal belçikalı değil türk ama belçikada çok uzun süre yaşamış bir zengin ve tanılan biri bence belçikalı oyuncular ve belçika liginden oyuncu almak daha kolay gs için
  • tamam
  • Bütün genç yetenekler listesinde ilk 3ü süslüyor. Canlı izlemedim ama çok övüyorlar. Onunla Fischer'i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

Bütün genç yetenekler listesinde ilk 3ü süslüyor. Canlı izlemedim ama çok övüyorlar. Onunla Fischer'i.

fifa 2014 kariyerde bakkali ile fischer interi 3 yıl şampiyon yaptı ama gerçekten iyi oyuncu keşke gelse
  • İnter ile kariyer yapması çok eğlenceliydi geçen sene yaptım bende. Takım genelde yaşlı olunca hepsini satıp gençleştirdim. Parada iyiydi o zamanlar.Bu sene de açabilirim belki Hernanes,vidic bir de Torres yada Dzeko gelirse.
  • Mesut Bakkal'ın yegeniymiş arkadaşlar. Türk statüsünde oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

İnter ile kariyer yapması çok eğlenceliydi geçen sene yaptım bende. Takım genelde yaşlı olunca hepsini satıp gençleştirdim. Parada iyiydi o zamanlar.Bu sene de açabilirim belki Hernanes,vidic bir de Torres yada Dzeko gelirse.

Hernanes. Guarin kovicic orta sahada iyidi gittim nasri vidal aldim ortah saha öldü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.