Şimdi Ara

Uzun boylu insanlar çok şanslı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
13
Favori
12.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 7.10.2023)
Giriş
  • 168 boyunda kaldım hobbit gibiyim yav hayattan soğudum bu yüzden aynı zamanlarda ellerim küçük ayağım küçük yaş 18 ne yapcam lan ben piskolojik sorunlarım var anasını satayım ya. doktorlara diyorum ver büyüme hormonunu ver testosteronu yok vermıyorlar bide boyumun uzaması durmuş

edit: sulandırmayalım lütfen oraya çekmeyelim yorumlarımıza dikkat edersek sevinirim

edit:2 arkadaşlar boyunuzu yazmakla uğraşmayın diye anket ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikael Akerfeldt. -- 25 Nisan 2014; 3:29:20 >

• yok be
  • imrenmekten bıktım sırf bu yüzden asosyalim güvensizim.
  • Ayakkabı numaran kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende oyleyim valla minyonum kiz olucakmisim kesin

• İlk okuldayken boyum sınıftakilerden uzun diye biraz dert ediyordum keşke kısa olsaydım diye ama şuanda yaşım 19 ve 1.82 boyundayım umarım 5-6 santim daha uzarım. Cücelere yukarıdan bakmak kadar keyifli bir şey yok.
  • Elinle bunu yap ozaman hayatla barışacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noatak

Ayakkabı numaran kaç?

çok ilginç bir ayağım var taraklı çok küçük duruyor fakat 40 numara
  • 1.87 boyum var kafamı metrobüsteki tutacaklara her vurduğumda 1.75'lerde kalsaydım iyiydi diyorum.
  • özele açsaydın keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

Konuyu açmadan dedim yine 1,80 boyunda olup, isyan eden donanımhaber üyelerinden.

Meğer değilmiş.

yok hocam değil o tipleri görüyorum ve anlamakta güçlük çekiyorum.
  • Ben 180 im yinede sokakta yürürken kısa hissediyorum kenidimi , allah kolaylık versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Akerfeldt.

quote:

Konuyu açmadan dedim yine 1,80 boyunda olup, isyan eden donanımhaber üyelerinden.

Meğer değilmiş.

Ben onlar yüzünden boyumu problem eder oldum, piskolojimi bozdular.

Çocukluğunuzda nasıl besleniyordunuz? zayıf mısınız yoksa kilolu mu? (gözlemlediğim kadarıyla çocuklugunda iyi beslenen insanların boyu uzun oluyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castorio -- 23 Nisan 2014; 21:04:37 >
  • quote:

quote:

quote:

Meğer değilmiş.

Çocukluğunuzda nasıl besleniyordunuz? zayıf mısınız yoksa kilolu mu? (gözlemlediğim kadarıyla çocuklugunda iyi beslenen insanların boyu uzun oluyor)

hiç yumurta yemezmişim benim çocukluk arkadasım neredeyse 3 öğün yumurta yiyordu tamam annesi babası uzun ama şuanda 1,85 falan sırf bu yüzden ilişkiyi kestim onunla. benim baba boy 165 anne 158 bide beslenmeyince iyice kısa kaldım işte.

• bazı seviyesizler kendilerini çok komik zannediyorlar bu konuda var bir tanesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

senin dalganda küçüktür şimdi

Tecrübe mi

• Okulda 190 boylarında bir çocuk var.Daha yürürken dengesini sağlayamıyor.Sen düşün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Meğer değilmiş.

hiç yumurta yemezmişim benim çocukluk arkadasım neredeyse 3 öğün yumurta yiyordu tamam annesi babası uzun ama şuanda 1,85 falan sırf bu yüzden ilişkiyi kestim onunla. benim baba boy 165 anne 158 bide beslenmeyince iyice kısa kaldım işte.

Hakikaten beslenme çok önemli. Benimde annem 1,55 / babam 1,65.

Annem zorla çocukken yemek yedirirdi, sütü sevmediğim için geceleri uyurken bana süt içirirdi. (uykudan kaldırıyordu hiç farkında olmadan içiyordum)

Boyum 1,75. Ufak yaşta sigaraya başlamasaydım dahada uzardım diye düşünüyorum.

Hocam siz bence yinede gidin yüzme kursuna yazılın, haftanın 3 günü bol bol yüzün. Hergün sabah kalkın, basketbol oynayın. Boy uzatma egzersisleri var, internetten onları bulun hergün düzenli olarak yapın.

Aşşağıda ki konuda verilen, yiyecekler, vitaminleri kullanmaya başlayın.

Boy uzatma tüyoları (Cüceysen, come here!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castorio -- 23 Nisan 2014; 21:13:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

senin dalganda küçüktür şimdi

sana gelsin bu.

• O değil de 170 civarı boyundaki yakışıklı erkekleri çok sexy buluyorum. Benden başka var mı acaba? Şort giydilerse felan bacaklarını fena kesiyorum. Sapık mıyım acaba?

Edit: Gay değilim, alakam bile yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.