Şimdi Ara

Uzun boylu insanlar çok şanslı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
13
Favori
12.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

Uzun boylu insanlar çok şanslı

(En Son Oy Tarihi: 7.10.2023)
Giriş
  • Boyum 19x hergün uzuyorum ilk okul 1. Sinifta boyum cok uzun diye öğrenciler beni dışlamıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise sondayken boyum 1.65 di sınıfın en kısalarındandım, hatta bi kız vardı aşıktım kızın boyu 1.78 di, okul bitti bi anda boyum uzadı ve 1.84 oldu :)) sonra o kızla karşılaştık her ne kadar sevgili olmasakda, beni ilk gördüğündeki yüz ifadesini asla unutamam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 24 Nisan 2014; 7:29:27 >
  • Olacağı varsa olur olmayacaksa olmaz.
    Önemli olan geleceğe odaklanmak.
    Çünkü para olmadımı 2 metre boyundada olsan
    Kimsenin umrunda olmazsın
  • Böyle olsan dahamı iyiydi

• Annem perdeleri hep bana taktırır kollarım kas yaptı valla : ) rahmetli baba uzunmuş annem benim yanımda çok kısa 30 cm var aramızda
  • yas 14 boy 1.78 heralde 1.90lari gorurum

• Boyu küçük olup başarılı insanlara bak belki moralin düzelir

• Yaş 19 boy 1.69, sakal çıkınca boy uzamaz derler bende de maşallah sakallar babamdan fazla çıkıyor nerdeyse tüm arkadaşlarımdan kısa kalıyorum hep 1.75-80ler
  • Boyum 1.98 2 cm daha atsam 2 derim düz de daha uzamam herhalde

• 15 gün sonra kullanıcısına yanıt
    boyum 2 metre yürümede hiçbir sıkıntı yok
  • 1,75 ideal boy

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Akerfeldt.

168 boyunda kaldım hobbit gibiyim yav hayattan soğudum bu yüzden aynı zamanlarda ellerim küçük ayağım küçük yaş 18 ne yapcam lan ben piskolojik sorunlarım var anasını satayım ya. doktorlara diyorum ver büyüme hormonunu ver testosteronu yok vermıyorlar bide boyumun uzaması durmuş

edit: sulandırmayalım lütfen oraya çekmeyelim yorumlarımıza dikkat edersek sevinirim

Kardeşim yapacağın şey basit...

Şimdi hemen gidiyorsun kendine bir basketbol topu alıyorsun sevmesende oynamaya başlıyorsun zaten merak etme zamanla artık sevmeye bırakamamaya başlayacaksın...

Seninle aynı durumdaydım bir abim böyle bana tavsiyede bulundu. Şimdi boyum 183 çok sükür. Sadece beni dinle dediklerimi yap ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: dont know

O değil de 170 civarı boyundaki yakışıklı erkekleri çok sexy buluyorum. Benden başka var mı acaba? Şort giydilerse felan bacaklarını fena kesiyorum. Sapık mıyım acaba?

Edit: Gay değilim, alakam bile yok.

aynen ben de. 170-175 arası şort giyenler hoşuma gidiyor gerçekten. ama yakışklı olması şart tabi ki.

• 1.88 im ama uzun olup zayıf olmakta sıkıntı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Calimaestro

Konuyu açmadan dedim yine 1,80 boyunda olup, isyan eden donanımhaber üyelerinden.

Meğer değilmiş.

yok hocam değil o tipleri görüyorum ve anlamakta güçlük çekiyorum.

Ben onlar yüzünden boyumu problem eder oldum, piskolojimi bozdular.

Çocukluğunuzda nasıl besleniyordunuz? zayıf mısınız yoksa kilolu mu? (gözlemlediğim kadarıyla çocuklugunda iyi beslenen insanların boyu uzun oluyor)

hiç yumurta yemezmişim benim çocukluk arkadasım neredeyse 3 öğün yumurta yiyordu tamam annesi babası uzun ama şuanda 1,85 falan sırf bu yüzden ilişkiyi kestim onunla. benim baba boy 165 anne 158 bide beslenmeyince iyice kısa kaldım işte.

bir de kemik suyu - kemik iliği çocuklarda çok boy uzatıyor..

yani kemik suyuna çorba yapacak ve içeceksiniz.. çocuğu olanlara da tavsiyedir..

evet uzun boy iyi birşey - seçicilik vs.. ama o kadar da kısa değilsiniz, 1.70 neredeyse ortalama boydur..moral bozmayın.. hayattaki başarılar- başarısızlıklar inan buna pek bağlı değil.. hatta kısa boylu ve bu sebeple çok hırslı ve başarılı çok insan tanıdım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: dont know

O değil de 170 civarı boyundaki yakışıklı erkekleri çok sexy buluyorum. Benden başka var mı acaba? Şort giydilerse felan bacaklarını fena kesiyorum. Sapık mıyım acaba?

Edit: Gay değilim, alakam bile yok.

Ulan senin abin,baban yok mu sizin yüzünüzden şort giyemez olduk

• başta şuna bi açıklık getirelim adam konu açmış boyum şu kadar bunalımdayım diye..
    halen daha boyum 180-183-185 kendimi kısa hissediyorum diye yorum atanlar var..
    kardeşim IQ nuz mu düşük yoksa insanlıktan nasip mi almadınız?

sana gelirsek kardeş..kural no 1: annen kısaysa (genel kanı) en fazla baban kadar uzarsın (istisnalar olabilir)
    bol bol spor yap,mümkünse basketbol falan (yüzme de boyu uzatır ancak bu konuda basketbolun üstüne yoktur), dedikleri gibi vitamini falan bol tut..

kendine iyi bak..kilo alma fit bi vucudun olsun (sakın abartı body yapma), giyimine dikkat et, saçın sakalın yerinde-yakışan bi stil olsun..
    en önemlisi de kendini sosyal ve kültürel anlamda çok iyi geliştir, ağzın laf yapsın,konuştuğun zaman insanlar seni dinlesin..

önünde çok başarılı örnekler var: Tom Cruse, Yalın, Cem Yılmaz, Okan Bayülgen
    bu adamlar gibi başarılı olursan emin ol boyunu kimse önemsemez..

• quote:

168 boyunda kaldım hobbit gibiyim yav hayattan soğudum bu yüzden aynı zamanlarda ellerim küçük ayağım küçük yaş 18 ne yapcam lan ben piskolojik sorunlarım var anasını satayım ya. doktorlara diyorum ver büyüme hormonunu ver testosteronu yok vermıyorlar bide boyumun uzaması durmuş

edit: sulandırmayalım lütfen oraya çekmeyelim yorumlarımıza dikkat edersek sevinirim

Benimde senin gibi bir arkadaşım var boyunu örtmek için 2 yıldır body yapıyor sende dene bence.

• Hormon tedavisi çok çok nadir durumda veriliyor. Kendini kabullemelisin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.