Şimdi Ara

Müzik Arşivimizi Atalım Bakalım Hangisi Kabarık?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 16 GB'a yakın var. Oldukça karışık seninki gibi düzenli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

16 GB'a yakın var. Oldukça karışık seninki gibi düzenli değil

O, dağın görünen kısmı; orjinal olanlar. Buda yine benden(Altta kalmam) :

• Enver 09 kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş.
  • Düzenli değil düzenlersem koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 23 Nisan 2014; 20:11:51 >
  • koyarım birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

koyarım birazdan

Eyvah eyvah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enver 09

quote:

koyarım birazdan

Eyvah eyvah

• ''Tamam panpa sen kazandın.'' ''Kanka upload edip atsana ya!'' en büyük küfür olur heralde. Lütfen yanlış anlama eleştirmek için söylemiyorum hepsi orjinal veya en yüksek kb/sn'ye mi? Eski sanatçılarıda gördüm özellikle Erkin Koray ve ZZ Top gözüme çarptı. Çok kaliteli gruplar var arşivinde. Helal olsun.
  • quote:

''Tamam panpa sen kazandın.'' ''Kanka upload edip atsana ya!'' en büyük küfür olur heralde. Lütfen yanlış anlama eleştirmek için söylemiyorum hepsi orjinal veya en yüksek kb/sn'ye mi? Eski sanatçılarıda gördüm özellikle Erkin Koray ve ZZ Top gözüme çarptı. Çok kaliteli gruplar var arşivinde. Helal olsun.

full metal

bide bu var  Müzik Arşivimizi Atalım Bakalım Hangisi Kabarık?

• quote:

''Tamam panpa sen kazandın.'' ''Kanka upload edip atsana ya!'' en büyük küfür olur heralde. Lütfen yanlış anlama eleştirmek için söylemiyorum hepsi orjinal veya en yüksek kb/sn'ye mi? Eski sanatçılarıda gördüm özellikle Erkin Koray ve ZZ Top gözüme çarptı. Çok kaliteli gruplar var arşivinde. Helal olsun.

1-2 grup dışında hepsinin diskografileri var ve büyük çoğunluğu 320 kbps, ama orjinal değil tabi ki de, torrent albümlerin yıllarından resimlerine kadar işlenmiş durumda, Erkin Korayın maalesef diskografisi mevcut değil torrentini bulmuştum ama seeder yoktu

• Torrent iyidir Torrent Benimde çoğu torrent th*piratebay . Bende var Erkin Koray'ın diskografisi ama çok kaliteli değil. Birde İşte Barış İşte Erkin albümü var.
  • benim fazla değil.baktım 375 şarkı var.
  • download yapmak nefes alıp vermek kadar kolayken hala niye sidik yarıştırıyorsunuz
  • Yukarıdaki arkadaş her ne kadar kaba bir tabir kullanmış olsa da haklı bence. Günümüzde her türlü erişim bur tık uzağımızda iken sanal ortamdaki arşivleri samimi bulamıyorum. Böyle olunca ben de sizlerle şimdilik küçük olan plak arşivimi paylaşmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17gb
  • 30 gb.
  • quote:

quote:

quote:

koyarım birazdan

Eyvah eyvah

o resimdeki arşivi bana verrrrr yada nerden kurabilirim bi site ver nolur benim ki durdu belli bi süreden sonra indircek yer bulamadim

• 50 gb vardır.birde cdleri eklersem 60 çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul of a lion

Yukarıdaki arkadaş her ne kadar kaba bir tabir kullanmış olsa da haklı bence. Günümüzde her türlü erişim bur tık uzağımızda iken sanal ortamdaki arşivleri samimi bulamıyorum. Böyle olunca ben de sizlerle şimdilik küçük olan plak arşivimi paylaşmak istedim.

bir tane plak gönderebilirsin eğer istiyorsan ulan hep plak alasım var alamıyorum seneye pink floydun plaklarını alıcam koydum kafaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.