Şimdi Ara

Project Cars'tan Resmi Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Slightly Mad Studios'un geliştirdiği Project Cars uzun süreden beri PC üzerinde beta aşamasında olduğundan dolayı şimdiye kadar oyunla ilgili birçok video gördük. Ancak resmi tanıtım videosu bakımından, firmadan gelen az sayıdaki videodan bir yenisi yayınlandı. Video hakkında çok fazla yazmaya gerek yok. Zira grafikler kendinden epey söz ettirecek gibi duruyor.

• Çok çok güzel ama aklım almıyor bu grafikleri, bu şekilde çıkartmazlar bence çok zor. Büyük ihtimal Downgrade yer maalesef.
  • oyun baya ıyı gorunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Çok çok güzel ama aklım almıyor bu grafikleri, bu şekilde çıkartmazlar bence çok zor. Büyük ihtimal Downgrade yer maalesef.

Pc için akıl almayacak grafikler olduğunu düşünmüyorum dostum. konsollarda tabiki böyle olmayacak orası ayrı. ayrıca oyunu bu kalitede oynamak için üst seviye bir pc ( +2500 tl kasa ) biraz altında grafiklerde oynamak için orata seviye ( 2000 tl kasa ) konsol kalitesinde oynamak içinde alt-orta ( 1500-1800 tl ) kasa yeterli olacaktır...
  • fizik li yarış oyunu ne zaman çıkacak acaba..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hasar modellemesi mi gördüm orada :) muhteşem görünüyor, neredeyse tüm GT serisini oynamış biri olarak (sonuncusu hariç) bu oyun konsollarda ki exclusive sim. yarış oyunlarını gereksiz kılacak kalitede :D gelsin pc ye gelsin. Beklemedeyiz.

• quote:

Çok çok güzel ama aklım almıyor bu grafikleri, bu şekilde çıkartmazlar bence çok zor. Büyük ihtimal Downgrade yer maalesef.

Yemez cünkü oyun su an zaten Early Access'de. Yani erken erisimde ve su anda insanlar PC'de zaten bu Grafiklerle oynuyor.

• Tek kelimeyle muazzam görünüyor..!

• Kasıma kadar kim bekleyecek şimdi onu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: alike03

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: ultralisan<br><br>Çok çok güzel ama aklım almıyor bu grafikleri, bu şekilde çıkartmazlar bence çok zor. Büyük ihtimal Downgrade yer maalesef.</blockquote><br><br>Yemez cünkü oyun su an zaten Early Access'de. Yani erken erisimde ve su anda insanlar PC'de zaten bu Grafiklerle oynuyor.

hocam hangi platformda early acceess de? ben göremiyorum steamde. googleda da arattım bulamadım. öyle bir ibarede görmedim ben?

• quote:

Orijinalden alıntı: alike03

quote:

Yemez cünkü oyun su an zaten Early Access'de. Yani erken erisimde ve su anda insanlar PC'de zaten bu Grafiklerle oynuyor.

Nerede var nerede yazıyor?
  • Oyunu sitesine girip satın alabilirsiniz hatta büyük paketler alıp vip felan oluyorsunuz daha steam de early access yokken bu oyun bu sistemi uyguluyordu zaten.

"Tool Pack Purchase Closed

Dear Members and Visitors,

Thanks to support from more than 80.000 dedicated members, Project CARS has successfully reached its funding goal of 3.75 Million Euro.

Purchasing of tool packs is no longer possible.

All existing members will continue to receive the perks and benefits of their chosen tool packs
    as the title continues to be developed.

Until then, please keep checking back regularly for the latest Project CARS news & previews!"

Satın almayı parayı topladıkları için kapatmışlar galiba artık oyun çıkınca...

http://www.wmdportal.com/projects/cars/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 23 Nisan 2014; 23:37:17 >

• Sadece stadyum yarışları mi olacak eğer öyleyse üzülürüm abi hayvani araçlar var dağ Bayır veya otoban yarışlarında basmak vardı...

• Şu oyuna baktıktan sonra Grid yapımcılarının "Biz pc'ye odaklandık güvenin siz güvenin" deyip, ardından tanıtım videolarını göstermeleri ve orada gördüklerim ... Peh.

Şu oyun piyasada ki (pc için) yarış oyunlarından bir 10 gömlek kadar rahatlıkla üstün görünüyor.

Sonunda PC'ye şu kategoride adam akıllı bir oyun geliyor da , köşede duran G27'yi uykusundan uyandırabileceğiz.

• Baştaki arabalar gerçek .Oyu içi görüntüleri arasında dağlar var.Oynanabilirlik düşük olacak gibi inş.yeni most vanted gibi olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.