Şimdi Ara

[ACİL] Ipad Mini 16 GB (25 Günlük)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Başlıkta belirttiğim gibi elimde 18.04.2014 tarihinde alınmış Ipad Mini 16 GB modeli vardır. Beyaz renk olup aldığımdan bu yana tarafımca kullanılmış ve sıfırdan farksızdır. Fatura,Data Kablosu ve Şarj Cihazıyla Eskişehir'den elden teslim edilir. Fiyat olarak 500 Lira düşünüyorum, acil satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seraphine -- 13 Mayıs 2014; 20:37:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyatta revize şart....
  • ReiCheN kullanıcısına yanıt
    Sıfır fiyatı 749 Lira bugün baktım MediaMarkt'ta. 650 Lira fiyat vermişim 5 günlük cihaza ve pazarlık olabilir diyorum fiyatta revize şart diyorsun. Daha ucuza daha iyisi varsa git onu al.
  • http://www.kliksa.com/arama/diVG2LsCPU/#/Kategori:CategoryPathROOT%3BBilgisayar/Kategori:CategoryPathROOT%C2%BFBilgisayar%3BTablet

buyur sana link. 16 GB 699 TL , 64 GB 749 TL. Bir tek MediaMarkt mı satıyor bu ürünü? pazarlık var dediğin 600TL diyeceksin en baba nedir yani? daha ucuza daha iyi tabi ki sıfırı mesela
    700 Lira mı diyorsun eyvallah. 5 günlük cihaza kaç para demeliyim 500 iyi mi abicim. Tek amacınız ölücülük yapmak ve ilan baltalamak. 650 Liradan daha ucuza daha iyisini dedim ben sana var mı getir hadi ??
  • http://www.vatanbilgisayar.com/ipad-mini-16gb-wifi-beyaz-79-led-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-308-gr.html?gclid=CPbi662b970CFZShtAodC3YAvg

al kardeşim bu da 679 TL... 29TL daha verir sıfırını alırım 9 taksite. ben ölücük yapmıyorum sen rahat ol lakin sende bilmişlik yapma. 5günlük veya değil cihaz ikinci el mi? ikinci el kardeşim. 650 değilde 550 desen bu kadar tepki mi çekmezdin emin ol.
    Tamam kardeşim sen git 680 Liraya sıfırını al ben 600 liraya satıyorum 5 günlük cihazımı ..
  • 2 ay önce 650 liraya pupadan sıfırını ben aldım arkadaşlar haklı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsun__ S kullanıcısına yanıt
    O pupa burada da var , neden satmıyor o fiyatlara çok merak ediyorum ben. Forumda insanlar 5 aylık cihazı 500-550ye satıyor gelip benim ilanıma taktınız ya kancayı helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir konuda faturanın fotoğrafını da eklemiştim . Burası forum alıcak olan arkadaş düşünüp alıcak ucuzunu bilmesi hakkı forumun amacı paylaşımdır . Cihaz sizin hayırlı satışlar .

• Bazı mağazalarda günlük indirimlerdeki fiyatları buraya normal fiyatmış gibi söylemek yanlış oluyor. Üstteki arkadaş normal fiyatını yazdı ona bir şey demedim ama sen 2 ay önce 650'ye aldım diyorsun bugün gittim Pupa'ya baktım 749 TL demiş mesela. Buna dikkat etmek gerekiyor biraz da. Ürünün normal fiyatı 700 TL ve 1 haftalık cihaz satıyorum. Forumda bakarsan Aralık'ta alınmış cihazlara 500-550 Lira istiyorlar ama oralarda böyle yorumlar göremiyorum nedense. Benim tepkim buna , kişisel algılamayın.
  • http://www.hizlial.com/apple-ipad-mini-md531tua-79-16-gb-tablet/10000493

699 TL + 50 TL WP hediye = 649 TL
    ayrıca 1 ay geçerli.

Fiyatta revize şart

• 500 tl teklif eden visor

• panick666 kullanıcısına yanıt
    Git oradan al kardeşim zorla satmıyorum ben burada. 10 günlük alet sıfırdan farksız ve 600 lira istiyorum , pazarlık olur demişim. Ne kadar satalım istiyorsunuz bu aletleri anlamıyorum sıfırı 650 ben 550ye kadar iniyorum 2-3 kişiyle pazarlık da yaptım ne yapayım 400 falan uygun mu size ?
  • 650 liralık ürün için 550 lira uygundur. Paranız yoksa, daha ucuz bir şey arıyorsanız, arkadaşın piyasaya göre pahalıya sattığını düşünüyorsanız ilâna yorum yapmak zorunda değilsiniz, fiyatı eleştirmenin anlamı yok. Çünkü şu anki fiyat alıcının takdirinde olan fiyat. Alıcı ucuza arıyorsa biraz daha bakar, 5 günlük yepyeni cihaz arıyorsa sıfırından uygununa alır. 550 lira 650 liradan küçük mü? Küçük. Arkadaş 550'ye de satacağını belirtmiş, 100 lira 5 günlük cihaz için iyi bir fiyat kırımı demek. Arkadaşla iyi iletişim kurarsınız, taksit de yaptırabilirsiniz belki.

İstediğimiz ürünü nasıl isteyeceğimizi, nasıl yaklaşacağımızı bilmiyoruz. Sorun orada. Yoksa arkadaşlar ahlâksız değil ama nasıl davranacağını bilmiyorlar.
  • PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

Başlıkta belirttiğim gibi elimde 18.04.2014 tarihinde alınmış Ipad Mini 16 GB modeli vardır. Beyaz renk olup aldığımdan bu yana tarafımca kullanılmış ve sıfırdan farksızdır. Fatura,Data Kablosu ve Şarj Cihazıyla Eskişehir'den elden teslim edilir. Fiyat olarak 500 Lira düşünüyorum, acil satılıktır.

Merhaba takas düşünürseniz ps3 320 gb slim modeli cfw ve 20 adet oyun 2 adet kablosuz kol ile birlikte düşünürseniz mesaj atın. ÜRünün resmi vs varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.