Şimdi Ara

MAX 500 LIRAYA AILE BUYUKLERINE ALINACAK ANDOID TELEFON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane almayi düşünüyorum. Lumia kesinlikle olmasın. Samsung olursa daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung Trend Plus hocam

• Aile buyugu ve android fazla uygulama olmayacak anlasilan. 768 mb ram la kasmaz 4 inc ekran 5 mp flasli arka kamera android 4.2 on kamera 3g goruntulu gorusme vs vs 450 tl civari samsung trend plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 23 Nisan 2014; 19:06:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berat11231

2 tane almayi düşünüyorum. Lumia kesinlikle olmasın. Samsung olursa daha iyi olur.

Neden Lumia değil oyun mu oynayacanız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

2 tane almayi düşünüyorum. Lumia kesinlikle olmasın. Samsung olursa daha iyi olur.

Neden Lumia değil oyun mu oynayacanız?

Kullanamazlar hocam sıkıntı yani.

• Once babama aldik . Sonra aynisinin beyazini anneme de aldirdim

Sonuna kadar galaxy ace

• Galaxy ace 2, ace plus , trend plus ,xperialarada bak derim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ace2'yi tavsiye edemiyorum ne yazık ki hocam. birkaç aydır kullanıyorum lakin deli gibi kasıyor sıksık dakikalarca donma geçiriyorum hatta 2 saat önce arkadaş arayınca açamadım bile . Dokunmamı algılamadı. Yani aile büyüğü için kasmamasını istiyorsan pek tavsiye edemiyorum. ama trend plus gayet yakışır bence
  • Samsung trend plus cunku bende bugun anneme aldim

• Samsung Trend Plus

• quote:

Orijinalden alıntı: Alierent

Once babama aldik . Sonra aynisinin beyazini anneme de aldirdim

Sonuna kadar galaxy ace

Bir arkadaşımda var kilidini açınca yüzde 5 şarj gidiyor bırakın artık şu samsung çöplerini.500 TL gamında alınacak en ideal telefon lumia 525 dir sarjı uzun gider takılmaz yaşlı başlı adam ne yapacak zaten telefonda onun oynayacağı oyunlarıda bulursunuz w8 marketinde.Böyle tavsiyemi dinlemeyip 575 tlye ace 2 alan arkadaşım vardı babası aradıda kaydırdığı halde telefon açılmıyordu 500-600 tlye android alınmaz.Yağız eşek topal attan daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calamityeas -- 24 Nisan 2014; 0:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

quote:

Sonuna kadar galaxy ace

Bir arkadaşımda var kilidini açınca yüzde 5 şarj gidiyor bırakın artık şu samsung çöplerini.500 TL gamında alınacak en ideal telefon lumia 525 dir sarjı uzun gider takılmaz yaşlı başlı adam ne yapacak zaten telefonda onun oynayacağı oyunlarıda bulursunuz w8 marketinde.Böyle tavsiyemi dinlemeyip 575 tlye ace 2 alan arkadaşım vardı babası aradıda kaydırdığı halde telefon açılmıyordu 500-600 tlye android alınmaz.Yağız eşek topal attan daha iyidir.

Senin arkadaşının kullandğı uygulamalarla bu arkadaşın annesinin babasının kullanacağı uygulamalar bir mi ? Ayrıca w8 androide oranla daha karışık bi işletim sistemidir .

Ve ace 500-600 tl aralığında değil 400-500 tl aralığında bir telefon

Ayrıca bir nexus4 kullancısının ace nin şarjına laf etmesi kadar saçma bir şey yok bu dünyada . Nexus4 ün ne kadar dandik bi şarj ömrü oldugunu herkes çok iyi bilir .

• asıl lumia'yı çok rahat kullanırlar bence menüsü acayip sade.
    Xperia L'ye bakabilirsiniz..

• bence lumialara bakın
  • experia m yada l525 yalnız lumia da flaş yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.p.one

Samsung trend plus cunku bende bugun anneme aldim

Hocam kutu içinde kulaklık var mı ?

• quote:

quote:

quote:

Sonuna kadar galaxy ace

Senin arkadaşının kullandğı uygulamalarla bu arkadaşın annesinin babasının kullanacağı uygulamalar bir mi ? Ayrıca w8 androide oranla daha karışık bi işletim sistemidir .

Ayrıca bir nexus4 kullancısının ace nin şarjına laf etmesi kadar saçma bir şey yok bu dünyada . Nexus4 ün ne kadar dandik bi şarj ömrü oldugunu herkes çok iyi bilir .

Kesinlik ekstaradan kasacak widget vb uygulamalar kullanmıyor samsung telefonlar boş olduğu halde kasıyor Note 2 , Note 3 , S5 harici samsungun telefonlarının gözümde değeri yok.

Sarj konusunda her insanın telefondan bir şarj beklentisi vardır ve nexusu insanların abarttığını düşünüyorum insanlar full parlaklıkta sonsuza kadar dayansın istiyor ama olmuyor http://forum.donanimhaber.com/m_83812849/tm.htm şu linkte sarjıma dair çok güzel ss ler var bakabilirsiniz zaten 2100 mah olan batarya 2300 oldu nexus 5 te hani sarjı demekki o abartılan kadar gitmiyormuş

Aceye gelince bomboş olmasında rağmen zamanla sıkıntı yaratacak bir telefon çünkü samsungun arayüzü sıkıntı dolu 500 tl civarı androidlerde en çok samsung takılır kim ne derse desin.Zaten 500 TL ye alacağınız androidde açacağınız uygulamaların bir çoğunuda w8 marketinde bulursunuz.Lumia 525 zaten Aceden neredeyse 1 yıl sonra çıkmış bir telefon her türlü daha hızlı daha stabil bir kullanım sağlayacaktır.

Umarım sorularınıza cevap olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calamityeas -- 24 Nisan 2014; 15:56:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sonuna kadar galaxy ace

Kesinlik ekstaradan kasacak widget vb uygulamalar kullanmıyor samsung telefonlar boş olduğu halde kasıyor Note 2 , Note 3 , S5 harici samsungun telefonlarının gözümde değeri yok.

Sarj konusunda her insanın telefondan bir şarj beklentisi vardır ve nexusu insanların abarttığını düşünüyorum insanlar full parlaklıkta sonsuza kadar dayansın istiyor ama olmuyor http://forum.donanimhaber.com/m_83812849/tm.htm şu linkte sarjıma dair çok güzel ss ler var bakabilirsiniz zaten 2100 mah olan batarya 2300 oldu nexus 5 te hani sarjı demekki o abartılan kadar gitmiyormuş

Aceye gelince bomboş olmasında rağmen zamanla sıkıntı yaratacak bir telefon çünkü samsungun arayüzü sıkıntı dolu 500 tl civarı androidlerde en çok samsung takılır kim ne derse desin.Zaten 500 TL ye alacağınız androidde açacağınız uygulamaların bir çoğunuda w8 marketinde bulursunuz.Lumia 525 zaten Aceden neredeyse 1 yıl sonra çıkmış bir telefon her türlü daha hızlı daha stabil bir kullanım sağlayacaktır.

Umarım sorularınıza cevap olmuştur.

Bırakında telefonun sahibi konuşsun .

2 yıldır babam ace kullanıyor , telefonda widget felan filan hiç bir şey kullanmıyor bomboş şekilde kullanıyor ve hiç bir şekilde telefonda kasma derdi felan yok

ayrıca ve ayrıca konuya açan arkadaşın kesinlikle lumia olmasın demesine rağmen arkadaşa lumia önerilmesini anlayabilmiş değilim .

• kesinlikle 1 gb ram lı olsun lumia istemediğine göre.Çünkü cihaz donarsa reset atmak gerektiğini bile bilmezler Xperia M alın kasmaz donmaz ace de bir yavaşlık olduğunu her zaman hissedersin m al keyfine bak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m.p.one

Samsung trend plus cunku bende bugun anneme aldim

Hocam kutu içinde kulaklık var mı ?

Bende cok sasirdim kulaklik yoktu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.