Şimdi Ara

2011 corolla elegant fiyatı ne eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 34 bin km Corolla elegant darbe boya yok.1.6 benzinli tupsuz fiyat ne eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yed66 -- 23 Nisan 2014; 20:04:26 >

• 42-43 eder herhalde.
  • 45 eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorunu bilmeden nasil yorum yapalim?

• 1.6 benzinli tup yok
  • Hasar bakım veya aracın durumuna göre 40 ile 45 arası kim nasıl tuttura bilirse.

• 44

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clio 1.2 16 v

Hasar bakım veya aracın durumuna göre 40 ile 45 arası kim nasıl tuttura bilirse.

boyasız degisen yok bakımları tam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yed66 -- 23 Nisan 2014; 20:34:20 >
  • Imzamdaki araca 35 verdiler vermedim, bahsettiğiniz aracın piyasası 46-48 arası eğer 45 e birakiyorsalar ve araç temuzse hemen alın.

• 40 bin falan diyen arkadaşlar arkadaşın bahsettiği gibi temizinden bulun bir tane 45 kağıt trink para vereyim. Bahsedilen arabanın piyasası 47-48 daha fazla isteyenlerde var.

• Corolla nın o kasası çok hoşuma gidiyor.2011 21000 binde değişen boya olmayan bir iki yerinde çiziği olan gri renk elegance yılbaşından önce 45500 yazmış ilana gidip baktım en son 42500 brakmıştı.

• Yukarıda ki arkadaş ne yazdığımı okumamış galiba.

• Düz vitesse en fazla 40 bin tl eder.Yukardaki 45 binden fazla eder diyenlere aldırış etmeyin.
  • bı parça sol arka boyalıymış bugun baktırmışlar. 44500 son dıyor nasıl alınır mı renk beyaz
  • quote:

Yukarıda ki arkadaş ne yazdığımı okumamış galiba.

Eğer bana diyorsanız yılbaşından sonra araba fiyatları 10 bin civarında arttı şimdi aynı fiyata bulamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutluakbulut

quote:

Yukarıda ki arkadaş ne yazdığımı okumamış galiba.

Eğer bana diyorsanız yılbaşından sonra araba fiyatları 10 bin civarında arttı şimdi aynı fiyata bulamazsınız.

Hasar bakım veya aracın durumuna göre 40 ile
    45 arası kim nasıl tuttura bilirse.
    Bakın ne yazmışım hocam paraya sıkışmış olanı var tok satıcı var.

• evet arkadaşlar bi parça boyali cikti araba.44500 istiyor. nasıl fiyat normal mi. birde 2005 bora 43 bin km de bunuda kardeşime bakıyoruz. buna da 28 istiyor . bunun fiyati nasil biliyorum biraz pahali ama araba temiz ve km düşük birde navigasyon taktirmiş.
  • Corollalar bu aralar hep takip ettiğim arabalar.2011/2012 tam otomatik 25000 km yi geçmemiş corollalar 2 üç ay önce 45 46 aralığında iken ; şuan 48 50 aralığında ilanlar hep.
  • yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar
  • Oldu olacak 0 fiyatına satsınlar ben 2 hafta önce 2010 1.6 comfort model 39500 TL tam otomatik bulmuştum 30000 km küsürlerdeydi hatta hala favori listemde duruyor ama ilanı kalkmış satıldı sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.