Şimdi Ara

G2 mi S4 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kliksa'da 16gb g2 ve 16gb s4 aynı fiyat. 1250 tl.

sizce hangisini almalıyım? telefondan çok üst düzey bir beklentim yok ancak en az 1-2 sene kullanacağım.

g2nin yeni çıktığı dönemlerde g2 tavsiye edilmiş ama şimdi durum hala aynı mı bilmek istiyorum.

kitkat çok geç geldi g2 ye. bu gibi şeyler yüzünden s4 tercih edilir mi?

yorumlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: adt1

Kliksa'da 16gb g2 ve 16gb s4 aynı fiyat. 1250 tl.

sizce hangisini almalıyım? telefondan çok üst düzey bir beklentim yok ancak en az 1-2 sene kullanacağım.

g2nin yeni çıktığı dönemlerde g2 tavsiye edilmiş ama şimdi durum hala aynı mı bilmek istiyorum.

kitkat çok geç geldi g2 ye. bu gibi şeyler yüzünden s4 tercih edilir mi?

yorumlarınızı bekliyorum

G2 çok daha güçlüdür şimdi nedenlerini yazmayacağım herkes g2 deyip açıklamıştır forumu biraz gez görürsün
  • sonuçta güncellleme geliyor.sırf 1-15 ay geç geldi diye g2 den vazgeçmeyin g2 her şeyi ile daha üstün bir cihazdır.
  • G2 der gecerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4

• nexus 5

• Paralel oldukları için güncellemeyi büyük ihtimalle Türkiye'den önce alırlar.
  • kısa ve net G2..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Paralel oldukları için güncellemeyi büyük ihtimalle Türkiye'den önce alırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

kısa ve net G2..

• microsd kart olmayışı ve gömülü batarya nedeniyle g2 tavsiye etmem s4 tercih ederdim donanımı g2 nin daha iyi ama s4 tercih ederim

• g2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFANER

microsd kart olmayışı ve gömülü batarya nedeniyle g2 tavsiye etmem s4 tercih ederdim donanımı g2 nin daha iyi ama s4 tercih ederim

32 GB alınıp o sorun çözülebilir kaç ay oldu çıkalı zaten bataryasının sorunsuz olduğu aşikar 3000 mah olması da bir artı kamerası ekranı ile G2 Tavsiye ederim
  • g2 havada ve karada
  • başlığa g2 mi s5 desen bile g2 daha iyidir.taki g2 fiyat performans ekran stabilite her konuda katlar geçer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.