Şimdi Ara

Clumsy Ninja artık Android platformunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Clumsy Ninja artık Android platformunda

İlk olarak iPhone 5 lansmanında karşımıza çıkan ve geçtiğimiz yılın kasım ayında iOS platformu için yayımlanan Clumsy Ninja, nihayet Android platformu için de yayımlandı.

Gerçekçi fizik efektleriyle dikkatleri üzerine çeken Clumsy Ninja'da ayakta durmakta bile zorlanan bir ninja adayının eğitimini üstleniyoruz. Ninja adayımızı eğitmek için ise, bize verilen eğlenceli görevleri yerine getiriyoruz. Bu görevlerden kazandığımız oyun içi paralarla da karakterimizin görünümünü değiştirebiliyor ve yeni ekipmanlar satın alabiliyoruz.

iOS versiyonu yaklaşık iki haftalık bir sürecin sonunda 10 milyonluk indirilme sayısına ulaşarak büyük bir başarı elde eden Clumsy Ninja'yı tüm Android kullanıcılarına öneriyoruz. Clumsy Ninja'ya aşağıdaki Google Play bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz. 

• Xperia z var oyun desteklemiyor hatası alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim haber :)

• Bi bakim nası bişemiş

• Ben çıkmaz sanıyrdum, çok iyi oldu bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone' a kurmuştum ama çok saçma gelmişti bana. gezinip duruyordu ekranda, başka bir şey yapmıyordu :P

• 23 nisan da bu oyunun androide çıkması manidar olmuş

• haberi okuyan android kullanıcılarının yaptığı şey : yeni sekme aç> googla gir> clumsy ninja apk - yazmak

Android Kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

haberi okuyan android kullanıcılarının yaptığı şey : yeni sekme aç> googla gir> clumsy ninja apk - yazmak

Android Kullanıyorum

Oyun ücretsiz. Başarısız bir deneme oldu. Hayırlı işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

haberi okuyan android kullanıcılarının yaptığı şey : yeni sekme aç> googla gir> clumsy ninja apk - yazmak

Android Kullanıyorum

Yoo ben linke tıklayıp indirdim -ki çoğu kullanıcı öyle yapar çünkü ÜCRETSİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ptimistSoul -- 24 Nisan 2014; 1:05:20 >

• HTC ONE a indirip sorunsuz oynuyorum,güzel bir oyun vakit gecirmekte zorluk cekenlere önerilir

• android versiyon için teşekkürler. hemen indirecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayirfm -- 24 Nisan 2014; 13:46:28 >
  • Deniyek

• quote:

Android Kullanıyorum

Beni tarif ettin kardeş...

• hic bir adroid oyunundan bu kadar zevk alip eglenmemistim

• Bu da Candy Crush gibi bir sene sonra çıkıyor android e....amaaan android telefonun mu var derdin var...teknolojiyi, uygulamaları, oyunları hep geriden takip ediyon...yazık.

• Çok tatlı

• xperia z nasıl desteklemiyo anlamadım
  • Teşekkurler sen olmasan haberim olmazdi

• quote:

Orijinalden alıntı: kvothe6

xperia z nasıl desteklemiyo anlamadım

Aynen tam güzel bi oyun dedim ama yok efendim desteklemiyor büyük ihtimalle 4.4 güncellemesi istiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.