Şimdi Ara

2006 MODEL ALFA ROMEO 156 MI YOKSA 2010 MODEL CHEVROLET CRUZE MU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söze başlamadan önce herkese İyi Günler dilerim,
    Yaklaşık 2 aydır kendim için 25.000 TL ila 28.500 TL arasında bir araç bakıyordum.
    Benim bir sorum olacak sizlere;
    2006 model Alfa Romeo 156 mı 2010 model Chevrolet Cruze mu dersiniz ?
    İkisinin de fiyatları aynı seviyelerde yaklaşık bu fiyatla 100.000 km ila 120.000 km arasında ikisinden de tüplü ve temiz sayılacak bir araç bulabileceğimi düşünüyorum. Fakat iki aracında sıkıntıları olduğunu görüyorum.
    Tasarımla performans desen bana göre Alfa Romeo ki yıllardır hastalığı var bende bu aracın ve araştırmalarım hep bu yönde olmuştu. Fakat bakınca chevrolet cruze 2010 modelinde tasarımı güzel bu yüzden beni bir kararsızlığa götürdü açıkçası.
    Fazla da bir param olmadığından dolayı o kadar riske de atmak istemiyorum açıkçası kendimi. O yüzden sizlerin tercihi ne olurdu diye merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoYtUmUr -- 23 Nisan 2014; 16:24:02 >

• Siz de yazmışsınız zaten. Cruze daha yüksek modelli olduğu için kendine göre artıları var. Fakat Alfa'daki performans ve sürüş zevkini bulamazsınız.Büyükşehirde yaşıyorsanız parça yönünden sıkıntınız olmaz. Kronik sorunlar hakkında kullanıcıları daha iyi bilgi verecektir.

Alternatif olarak Mondeo ve Avensis de düşünebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-ford-mondeo-ghai-161837800/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-iste-size-firsat-119389728/detay

• Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için önerilerini de inceledim gayet güzel araçlar kafamı karıştırmadı değil. Ayrıca şöle bi sıkıntı büyükşehirde yaşamıyorum parça konusu çok sıkıntı olur mu sence ve Chevrolet araştırmasına da devam ederken piyasadan çekildiklerini duydum chevroletin bu kötü oldu açıkcası
  • Ben olsam o fiyatlara ford focus bakardım.Hele focus 2,5 olursa tadından yenmez.
  • kendinizde söylüyorsunuz ne zamandır aklımda diye, temizinden alfa alınır binilir keyfi sürülür tabi burada şöyle bir sıkıntı olacak muhtemelen,

alınmaz
    piyasası yok
    çok arızalı
    parçası pahalı vs. eşiniz dostunuz defans yapacak o yüzden siz almaya niyetlrnirsinizde aldırırlarmı bakalım :-)

chevy de güzeldir artı model avantajı var ama alfanın verdiği tadı vermez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chevroleti sevmeme ragmen 156 selesssped zamaninda sahibi oldugum alfami halen cok ozluyorum yol tutusunu konforunu
    deri koltuklarini torpidosunu gaza basinca gitmesini ve sasirilicak kadar lpg de az yakmasini. Zevk le binmrk istiyosaniz 156 derim cruze kullanmadim kasasi cok estetik gorunuyor ama alfa demek sevmek baglanmak demek

• Alfada güzel araçtır bir dönem temiz 147 bulmak için baya uğraşmıştım. Ama bence 30.000 TL civarına 2011 model az kilometreli cruze almak daha mantıklı
  • Herkese teşekkür ederim yorumlarınız için. Evet bende Alfa yı çok sevmeme rağmen 2 aydır istediğimi bulamadım. Yeni bir adet Karsta buldum o da benim bulunduğum yere 1350 km açıkçası oraya gitmek ne kadar cazip bilemedim. Chevrolet için ise dediğiniz gibi güzel de şöle bişi duydum Türkiye'den çekilmişler bu ileride bizlere sıkıntı çıkarabileceğini düşünüyorum.
  • Chevrolet avrupadan cekilsede opel gm guvencesinde ilerdede hic bi sorun olmaz zengin insanlar yillardir corvette camaro ya chevrolet jeeplere biniyor kendi sinifinda en cok satan captiva da dahil pek bisey farketmez yani gonul rahatligiyla alabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.