Şimdi Ara

bi bakar misiniz a dostlarrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu hafta sonu akilli telefon almayi planliyoeum ama malum piyasada cok model var ve benim de kafam karisti. Butcem 1000-1100-max 1200.

Bi kac model var hangsi bilemedim belki kiyaslamada yardimci olursunuz.

Telefonda en temel aradigimiz ozellikler :
    1. İyi malzeme kalitesi bi derece.saglamlik tabi gunumuzde cok hassas dokunmatikler. Ve cami da cizilmeye dayanikli olsa dadindan yenmez :)

2. Goze hitap etmesi. Ekran boyutu 4.3-5.00 olabilir bu farketmez ama elde guzel duraun hani :)

3. Kamera cok onemli. On ve arka kamerasi bu fiyat araliginda hakkini vermeli

4. Sarji aktif net ve telefonsal olarak kullaninda sabahtan aksami cikarsin yeterli

5. Oyun olarak temple run subway tadinda oyunlari kasmadan oynatabilcek ve nette dolasirken fazla takilma kasma sonma yapmayacak

Not: ram ve hafiza durumlari sanirim oyunlarda cok onemli oluyor pek bilmiyorum ben akilli dunyasini :D fazla oyun oynamayip muzik de dinlemem. Telefondan film izlicemi de sanmiyorum genelde laptopimi.yanidan ayirmam zaten :)

biliyorum bu fiyat araliginda bunlari istemek belki maymun istahlilik ama belki bi oneriniz vardir . Cahilligime verin yanlisim varsa kusura bakmayin :)

bu fiyat araliginda buldugum modeller ise sunlar :
    htc one mini
    S3
    S4 mini
    İphone 4

(sony dusunmuyorum dostlar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S3 üzerine 2 model daha çıktı ve samsung rom u nedeniyle hantal s4 mini zaten ara model iphone 4 yerine de belki iphone 4s ios 6 sürümlü olabilir. O paraya ben nexus5 ya da lg g2 alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

S3 üzerine 2 model daha çıktı ve samsung rom u nedeniyle hantal s4 mini zaten ara model iphone 4 yerine de belki iphone 4s ios 6 sürümlü olabilir. O paraya ben nexus5 ya da lg g2 alırdım.

Hocam lg g2 maaleswf bnm butcemi aşıyor o paralel almayi düşünmüyorum çünkü. Nexus 5 stabilitesi iyimis yani saf androidmis sanirim ama kamera performansi hep kotu denmis dogru mudur acaba

• Kamera g2 iyidir nexusa göre paralel dediğiniz kaçak değil bence alinabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Kamera g2 iyidir nexusa göre paralel dediğiniz kaçak değil bence alinabilir.

Hocam yanilmiyosam duzeltin paralel ithalat urunler ithalatçı garanti oluyor. Bu konuda sorun yaşayan arkadaslar cokmus ben ondan dolayi boyle bi önyargıda bulunmustum

• xperia sp veya xperia z hadi olmadı s4 mini
  • Ben 3 senedir hep paralel ithalat aliyorum bence sorun yok.

• Lumia 925

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanc64

xperia sp veya xperia z hadi olmadı s4 mini

+1 xperia zr de eklenmeli samsungla saglamlik ayni cumlede bile gecmemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flamvell13

Lumia 925

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

+1 kardeşim sağlamlık demişsin malzeme kalitesi demişsin şık demişsin samsung koymuşsun.Ordaki htc one mini dışında tüm modeller çöp .dediklerine htc one mini uyuyor ama ederi 800 tl olan bir cihaza o kadar para bayılmak senin kararın.Donanım olarak daha iyi olan sp yi önerirdim bataryası one mini den 1.5 kat fazla gider çok daha performanslıdır ama sony istemiyorsan al one mini ihtiyaçlarını görür ama sakın s3,s4 mini alma s5 bile olsa ihtiyaçlarını karşılamaz

• quote:

quote:

xperia zr de eklenmeli doğru söylüyorsunuz ama ben bütçeyi birazcık aşıyor diye eklemedim
  • ramazanc64 kullanıcısına yanıt
    max 1200 demıssın zr bulunabılır o butcede,yokmu?
  • quote:

max 1200 demıssın zr bulunabılır o butcede,yokmu?

tmm varmış ben 1000 tl olarak bakmıştım
  • Xperia zr veya g2 sony düşünmemenin sebebi nedir? Plastikçimisin?

• quote:

quote:

+1
  • samsung vede sağlamlık çok aykırı cümleler xperia zr

http://www.kliksa.com/urun/sony-xperia-zr-8-gb-white-akilli-telefon/902041044?gclid=CKmRoaSQ-b0CFUoCwwodXpsAZg 100 tl de world puan 1149tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.