Şimdi Ara

SINIF GEÇME HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a beyler benim mat ve geo notlarım 0 ama sözel derslerim 4-5. ortalamam rahatça yetecek yani. ama sistem değişti diyorlar. bütünlemeye mi kalacağım?

• up
  • Baraj olmayan derslerin 50 ortalama olmadan diploma alamazsın(12. sınıf isen.)
    Diğer türlü ara sınıflardaysan her türlü geçersin(5mi 6 mı ne zayıftan fazla olmamalı)
    Ara sınıflarda ortalama 50yi geçerse zayıf olan tek dersi geçti sayabilir.Bu konuda net bir yönetmelik göremedim ama bizim öğrencilerden birinde oldu.E-okul sorumlu demeyip geçti dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general263

Baraj olmayan derslerin 50 ortalama olmadan diploma alamazsın(12. sınıf isen.)
    Diğer türlü ara sınıflardaysan her türlü geçersin(5mi 6 mı ne zayıftan fazla olmamalı)
    Ara sınıflarda ortalama 50yi geçerse zayıf olan tek dersi geçti sayabilir.Bu konuda net bir yönetmelik göremedim ama bizim öğrencilerden birinde oldu.E-okul sorumlu demeyip geçti dedi.

Ne alaka ya 12yim diye smdi dersin ortalamasini 50 yapma sartim mi var. O zaman herkes kalir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş ortalama 50 yi tutsun..İstiyosan 5 tane 1 olsun sıkıntı olmaz..
  • zaten genel ortalamaya bakılıyor..Atıyorum ilk dönem ortalaman 70 diyelim bu dönem daha düşük gelse bile mesela 4 tane 1 var diyelim ortalama 50 yi tuttugu zaman düz geçiyosun direk..
  • Dilve ant zayif degilse ve kredin 1450den fazlaysa 4 zayifinda olsa gecersin

• 2 zayıfla kalmazsın ben 8 zayıfla kalmıştım 2 ztane zayıftan bır sey olmaz ortalama onemlı ayrıca ortalaman 45 ın ustunde olması yeterli oluyordu diye hatırlıyorum
  • 12de baraj derslerde evet 50 ortalama gerekir.Tabi sorumluluk sınavından da 50 getirmen gerekiyor.Ara sınıflarda zayıfsa sorumlu geçti yazar
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@yWaLKer35

kardeş ortalama 50 yi tutsun..İstiyosan 5 tane 1 olsun sıkıntı olmaz..

Bu 12. Sinif icin gecerli mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.