Şimdi Ara

S3 ŞARJ SOKETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttec marka şarj aleti aldım garantili ama giris yerine orjinal şarj aletinden zor giriyor, 1 haftadır telefonumun şarj olurken temassızlık yaptığını fark ettim şarj aletimi değiştirmeye fırsatım olmadı bu sırada arkadaşların sorunsuz olan şarj aletlerini denediğimde de temassızlık sorunu yaşadım galaxy charging current lite programında sorun yokken 600 mah şarj alırken şu an 460 alıyor o da kabloyu oynatınca.

Benim sorum şu olacak telefon mayis 2013 te n11.com dan alindi devam eden medcell garantisi var oraya yollasam ne kadar sürede geri gelir veya herhangi bir telefoncuya versem sorun olur mu yedekte telefonum yok hızlı yapılsın istiyorum garantiye yollayıp da 1-2 ay telefonsuz kalmaktan korkuyorum yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beeyezea -- 23 Nisan 2014; 12:22:50 >

• Öncelikle iyi bir şarj ve şarj kablosu ile yeniden şarj etmeyi deneyin. Şarj soketi bozuk olsa düşük şarj dahi olsa zor alır. Piyasada çok sayıda yan sanayi şarj var üzerlerinde yazan mah değerlerine inanmayın mesela 1500 yazıyor ancak ölçümde 800 çıkıyor, o nedenle orjinal şarj alın kabloda şarj soketinin bozulmaması için orjinal ya da iyi olmak zorunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca şarj soketi bozulduysa garanti harici değiştirmek en fazla 20 tl tutuyor onu da belirteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servise yolla tlfncuyu boşver servisi iyi araştırıp tlfn alsaydın şüpheye düşmezdin
  • Benim note 2 nin şarj soketi bozuldu bende komple şarj soketi aldım (resimdeki gibi) taktım ama çalışmadı problem ne olmuş olabilir.
    Telefonun üzerindeki v1 benim sonradan orjinal diye aldığım v0,7 acaba bu nedenden dolayımıdır.

S3 ŞARJ SOKETİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.