Şimdi Ara

Xperia Z1 mi alayım Iphone 5s mi alayım acill!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler geçen hafta Iraka bi tanıdığımız gitti .

Bende xperia z1 istettim . Telefon 10 gün içerisinde gelecek , ama bugün bi arkadaşım sayesinde siparişi değiştirme fikrim var .

Sizce Iphone 5s mi alayım yoksa xperia z1 mi alayım ?

• 5s zaten bir süre sonra değiştirmek istersen iphone değer kaybetmediği için az bi farkla yine z1 alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone kaliteli ve dayanıklı bir telefon sadece şarj sorunu olabilir biraz ancak pişman olmazsın iphone al..
  • +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos'a pek isinamiyorum ama 2. Elde pek deger kaybetmeden satılabiliyor :) ikiside guzel telefon z serisininde 2. Eli cok dusmez :) dayanıklılık özgürlük vs acısından ben z1 diyorum

• İphone pişmanlıktır kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

İphone pişmanlıktır kardeş

Niye abi ?
  • iPhone pişmanlıktır diyen arkadaş belliki iOS kullanmamış. Sen ip5s al rahatına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: web101

iPhone pişmanlıktır diyen arkadaş belliki iOS kullanmamış. Sen ip5s al rahatına bak.

Abi avatarın android . altta sony simgesi var ona rağmen iphone 5s diyosan yüzde yüz 5s almalıyım
  • Stabil sistem 3-4 sene idare etsingün icinde 2 kez şarj sorun deği 4 inc ekran yeter 2.el rahat satmak istersen iphone 5s, android 1-2 sene kullanırım büyük ekran severim 2. el belirsiz diyorsan sony.

• 0z0z 0 kullanıcısına yanıt
    Iphone 5s kesinlikle şarjı çok kurcalamazsanız 2 günü rahat çıkarıyor.Sony Xperia Z1 kullandığım sırada en fazla 4-5 saat ekran süresi alırken Iphone de 7 saati çok rahat görebiliyorum.Bunun yanında Bilmeden bir yorum yanlış bilgilendirme olur.
    Xperia Z1 ekranı 5" ancak o ekrana bakmak işgence çünkü ekran panel kalitesi çok çok kötü kamerası kumlanma yapıyor ve yazılımsal sorunu var.Son gelen güncelleme ile de iyice kullanılmaz bir hal aldı forumda inceleyebilirsiniz.
    Başım ağrımasın iki üç sene sorunsuz kullanayım güncellemeleri anında alsın bir sorun çıktığında teknik desteği en iyi olan marka.Bunlardan sonra Xperia Z1 alacağım diyorsanız hayırlı olsun diyelim
    Ha bu arada Xperia Z1 çok dikkat etmeniz hazım kasa aleminyum olduğu için eğiliyor artık LG G Flex gibi bir telefununuz olur :) piyasa da sadece sizde olur
  • İPhone 5s al pişman olmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alierent

quote:

Orijinalden alıntı: web101

iPhone pişmanlıktır diyen arkadaş belliki iOS kullanmamış. Sen ip5s al rahatına bak.

Abi avatarın android . altta sony simgesi var ona rağmen iphone 5s diyosan yüzde yüz 5s almalıyım

Çok Sadık bir Sony'ciyim fakat şuan Sony'nin piyasada olan hiç bir ürünü maalesef bi ip5s değil

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

Iphone 5s kesinlikle şarjı çok kurcalamazsanız 2 günü rahat çıkarıyor.Sony Xperia Z1 kullandığım sırada en fazla 4-5 saat ekran süresi alırken Iphone de 7 saati çok rahat görebiliyorum.Bunun yanında Bilmeden bir yorum yanlış bilgilendirme olur.
    Xperia Z1 ekranı 5" ancak o ekrana bakmak işgence çünkü ekran panel kalitesi çok çok kötü kamerası kumlanma yapıyor ve yazılımsal sorunu var.Son gelen güncelleme ile de iyice kullanılmaz bir hal aldı forumda inceleyebilirsiniz.
    Başım ağrımasın iki üç sene sorunsuz kullanayım güncellemeleri anında alsın bir sorun çıktığında teknik desteği en iyi olan marka.Bunlardan sonra Xperia Z1 alacağım diyorsanız hayırlı olsun diyelim
    Ha bu arada Xperia Z1 çok dikkat etmeniz hazım kasa aleminyum olduğu için eğiliyor artık LG G Flex gibi bir telefununuz olur :) piyasa da sadece sizde olur

Evet birde yamulma ihtimali var

• İphone 5s al hacı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ıraktan almayı düşünüyordum . Bugün arkadaşı aradım çoktan z1 i almış bile .

510 dolara z1 aldım . 130 lira kayıt parası = 1226 tl ediyor

eğer iphone 5s alsaydım . 650 dolar ve 130 lira kayıt = 1526 tl edecekti .

sizce xperia z1 i aldığıma pişman olmalı mıyım ? yoksa bu para oranına göre z1 almak mı mantıklı ?
  • z1 derim z1 compact ta olaiblir
  • İkisi arasında kalmıştım bende cihazları karşılaştırsım ve iphone 5s te karar kıldım bugün 2. Günüm kardeşimde xperia sp var ve bende 4s vardı öncesinde 5s al keyfini sür hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatakdag -- 23 Nisan 2014; 18:51:52 >
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Teşekkür ederim üstad

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.