Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.989
Cevap
130
Favori
192.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can33tokat

akaryakıt kampanyasının 40 TL bonusu nun yattığına dair mesaj geldi.

hanımın kartını kontrol ettim ona yatmamış maalesef
  • UĞUR ve ZORLU puanları yatan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

UĞUR ve ZORLU puanları yatan varmı

ne zaman yatıyordu hocam onlar
  • Zorlu yattı bugün 50 ₺ bana ancak ben gerçekten zorlu personeliyim.. Uğur ayın 5'inde yatacaktı yarını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergin45 -- 4 Haziran 2015; 13:31:15 >
  • evet arkadaşlar demek ki neymiş kişiye özel kampanyalara sms atılmayacakmış. Burada paylaşılanlara bakıp smsi atıyoruz sonra konu arıyoruz bakıyoruz ki kişiye özelmiş. Birisi şikayet vara yazdığı kampanyalarda kişiye özel yazmıyor diye şikayet kaydı oluştursun ben yazacağım kurum bağlantısı var ayıp olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

evet arkadaşlar demek ki neymiş kişiye özel kampanyalara sms atılmayacakmış. Burada paylaşılanlara bakıp smsi atıyoruz sonra konu arıyoruz bakıyoruz ki kişiye özelmiş. Birisi şikayet vara yazdığı kampanyalarda kişiye özel yazmıyor diye şikayet kaydı oluştursun ben yazacağım kurum bağlantısı var ayıp olur

Dur acele etme yarin olsun hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UĞUR YATTMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Önce ZORLU yazıp mesaj attığınızda "kampanya talebi alınmıştır, bonuslarınızı 5- 15 haziran arasında kullanabilirsiniz" diye bir mesaj geliyor. Daha sonra YAKALA diye mesaj attığınızda "değerli müşterimiz kampanya başvurunuz daha önce ulaşmıştır" diye bir mesaj geliyor. İkisi de farklı kampanya olmasına rağmen böyle bir mesaj geliyor. Bilgilerinize.

Hocam ZORLU bonusu yattımı sana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crackerss1982

quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

Önce ZORLU yazıp mesaj attığınızda "kampanya talebi alınmıştır, bonuslarınızı 5- 15 haziran arasında kullanabilirsiniz" diye bir mesaj geliyor. Daha sonra YAKALA diye mesaj attığınızda "değerli müşterimiz kampanya başvurunuz daha önce ulaşmıştır" diye bir mesaj geliyor. İkisi de farklı kampanya olmasına rağmen böyle bir mesaj geliyor. Bilgilerinize.

Hocam ZORLU bonusu yattımı sana?

Biraz önce baktım. Yatan puan ne yazık ki yok.:) Bakalım yarın Uğur yatacak mı?
  • az önce 50 tl puan yüklendi ama ne puanı bilemiyorum
  • banada kampanyalardan kazandıgınız puanlar yattı diye bir msj geldi. Heyecanla baktım acaba 50tl linin üstünde yatan birşey var mı diye sadece 50tl o da uğur dur kesin
  • Şimdi kontrol ettim yatan bisey yok

• Banada Kazandığınız puanlar yattı diye mesaj geldi 50 tl yansımış bonus olarak.
  • Puan beklediğimiz kampanyalar UGUR, MARKET ve ZORLU. Su an icin sadece biri yatti, bakalim digerleri de yatacak mi?
  • yatan puanlar % 10 bonusu yani UĞUR yazıp gönderdiğimiz
  • daha uğur yok inş şahsa münhasır değildir
  • Bana aynı mesajdan iki tane geldi ama sadece 48 küsür lira puan yatmış(O tarih aralığında küsüratlı alışverişim yok). Sistemin iyice kafasını karıştırdık.
  • selam herkese bana 50+50 yatmış
  • UĞUR kampanyasından puanlarım yattı. Buarada, Bana özel bir kampanyaydı. Yani ya yatarsa şeklinde bir deneme yapmadım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seradonin -- 4 Haziran 2015; 18:32:54 >
  • Bana da şimdi 50 tl yatmış

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.