Şimdi Ara

Sizce..?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
92
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lise son sınıfa giden birinin hala 6. sınıfta çıktığı tabiri caizse "çocukluk aşkına" aşık olmasını siz nasıl yorumlarsınız? Arkadaşımın durumu tam da bu. Çocuk başka şehire taşınmış 7. sınıfın sonunda, üstünden o kadar zaman geçti, başkasıyla falan çıktılar ama hala o çocuğu seviyor. Ve teselli edemiyorum ne diyeceğimi bilmiyorum. Bi akıl verin arkadaşlar. Cidden çok üzülüyor.

• arkadaşlar akıl verebilecek yok mu?
  • Hala görüşüyorlar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • incir reçelşi kullanıcısına yanıt
    çocuk başka şehirde yaşıyor bi kere mi ne facebooktan uzun uzun konuşmuşlar çocuk bende seni seviyorum ama böyle olmaz falan demiş, şimdi daha konuşmuyolar. kız yazıyo falan da arada takmıyomuş galiba. kız öyle manyak gibi içten içe hala seviyo ve sevgilisi falan var. başkasını severken bi başkasıyla olunmaz diyorum da işte olacağı yokta insan bekliyor moduna girmiş ama kıza yardım etmek istiyorum en yakın arkadaşım sonuçta
  • Bence senin yapacak bir şeyin yok.Ayrı şehir olması başlı başına bir problem ve erkek de haklı olarak uzak durmuş.

• Tamam en iyi arkadaşı sensin ve iyi düşüncedesinde kız bildiğin Bihter Ziyagil çıktı daha lise 4'te ihritaslar,ihanetler,boynuzlamalar başlamış sevgili olduğu kişiye acıdım cidden senin yapabileceğin pek bişey yok anlıyorum bende zamanında arkadaşlarım için birşey yapayım derdim iyiliklerini isterdim ama boşunaymış boş koy gitsin
  • Aynen oyle ya ben o kadar uyardim gerisi onu ilgilendirir.

• Arkadaşı olarak onu uyarmışsın elinden fazla bir şey gelmez sende sıkma canını

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.