Şimdi Ara

komşunun net şifresini çözdüm bi bakın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yoğun denemeler sonucu komşulardan birinin şifresini patlattım. gecelerı download yapıyım diyorum ama kotalı mı değil mi bilmiyoırum indirmek istediğim bi kaç sey var naspsam sizce?

nasıl öğrenilir bi yolu var mı yoksa bulaşmıycam hiç

• Şu an aklıma gelen download hızına bakmak. Fiber internetse sadece Adil Kullanım Kotası vardır, diğer türlü nasıl öğrenilir bir bilgim yok.
  • Zippo PA. kullanıcısına yanıt
    torrente maksimum 120kbla indiriyo. bana 1mb sınırsız gibi geliyo.bayadır var internetleri ve yakından çekiyorum. sınırlı olma ihtimali var mı ya kaldı mı sınırlı kullanan
  • Haram haram komşundan helallik iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş millet aylık 70 tl para ödüyor sınırlı olsa ne yazar sınırsız olsa ne yazar her türlü kul hakkına girersin beni dinleyeceğini pek sanmıyorum ama ben bir umut yazdım yine senin vicdanına kalmış birşey
  • mrtxx kullanıcısına yanıt
    Valla hocam emekli, memur tarzı insanlarsa nasılsa sadece haber falan okuyoruz diyip 4 GB kotalı almış olabilirler. Riske girme derim ben.
  • Zamanında bende yaptım kul hakkına girdim. Gidip helallikte istemiyorum Utancımdan. Sakın girme adamların internetine

• Zippo PA. kullanıcısına yanıt
    memur değiller. ya gençler ne biliyim sınırsız gibi geliyor bana soramıyorum da of
  • Kendi internerin kotali mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtxx

memur değiller. ya gençler ne biliyim sınırsız gibi geliyor bana soramıyorum da of

Adil Kullanım Kotası diye bişey var hocam benimki mesela 50 gb bunun üzerine çıktığında hız yarıdan fazla düşüyor eğer bunu senin yaptığını öğrenirlerse
  • Cardiff kullanıcısına yanıt
    bi şey indirmiyorum ama indirdiğimde maks 120kb/sn hızla indiriyo ve sabit. sürekli down yaptıklarını da sanmıyorum. kotalı mıdır yani bulaş mıyım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtxx

bi şey indirmiyorum ama indirdiğimde maks 120kb/sn hızla indiriyo ve sabit. sürekli down yaptıklarını da sanmıyorum. kotalı mıdır yani bulaş mıyım mı

Bence bulaşma hocam hem haram hemde bu kişiler biraz bilgiliyse senin mac ipni modem kontrol panelinden öğrenip engelleyebilirler bidaha hiç bağlanamzsın haa internetin felan gider arada bağlanırsın oda komşuluk hakkıdır
  • Cardiff kullanıcısına yanıt
    bi whatsappe girmek için kullanıyorum, zaten yaza bağlatıcam internet de şeytan dürtüyo sınırsızsa ttnetin bugune kadar bize geçirdiklerine sayar abanırım affetmem
  • Cok merak ettim şifrelerini pm atsana
    Helal olsun eger gercekten kırdıysan şifreyi ve sınırsızsa bu bence senin hakkın

• Biz sürekli şifre değiştiriyoruz biri çalıyor ama çokta önemsemiyoruz.

Evde 4 kişiyiz 3 bilgisayar 2 telefon kullanıyor zaten adil kullanım kotası 16 gb abim zaten kesildiği an fatura indirdiği için çokta önemli değil
  • bu gibi durumlar için sürekli kendi modemimi kontrol ediyorum 2 yılda bir kes kırıldı onunda ip adresini engelledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutluhayat -- 23 Nisan 2014; 16:08:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.