Şimdi Ara

lumia 925ten iphone 5'e geçmeyi düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar artı ve eksi yönleriyle tartışalım burada daha doğrusu siz tecrübeleriniz doğrulltusunda beni aydınlatın şimdiden teşekkür ederim.

• Aman hocam ben ip5 ten lumia yada android e geçmeyi düşünürken siz yapmayın. Zaten cacık bi pil, üstüne 1 sene kullanım sonucu 3g de 3 saate şarj bitiyor. Yıl olmuş 2014, 3g kullanamıyoruz şarj bitmesin diye. Wp zaten stabil bi sistem
  • Hayatının en doğru kararını verirsin hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senutarus

Aman hocam ben ip5 ten lumia yada android e geçmeyi düşünürken siz yapmayın. Zaten cacık bi pil, üstüne 1 sene kullanım sonucu 3g de 3 saate şarj bitiyor. Yıl olmuş 2014, 3g kullanamıyoruz şarj bitmesin diye. Wp zaten stabil bi sistem

• Sarj tum akilli telefonlarda boyle zaten wp marketi bos stabil olsa bile bence ios daha stabil orasi ayri

• Lumia 920 den iphone 5S e geçtim hiçte pişman değilim yemişim büyük ekranını Windows phone belki gelişecek belki daha iyi olacak ama gelişmesini beklemek zor geliyor insana gelişsin ilerde döneriz geri ama şuan bence en iyi İOS onuda en kaliteli iphone 5S te kullanırsın bir gram takılma yok ordan burdan atma yok mağazada istediğin türden envayi çeşit app var dön dön öyle bir dön ki birdaha arkana bile bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

quote:

Aman hocam ben ip5 ten lumia yada android e geçmeyi düşünürken siz yapmayın. Zaten cacık bi pil, üstüne 1 sene kullanım sonucu 3g de 3 saate şarj bitiyor. Yıl olmuş 2014, 3g kullanamıyoruz şarj bitmesin diye. Wp zaten stabil bi sistem

Piyasadaki en kötü pile sahip cihazı körü körüne korumanızı anlamıyorum

• lumia 800 lumia 620 lumia 925 kullandım hep aynı facebook twitter foursquare hep problemli çözende yok artık bıkkınlık verdi şuanki kullandığım lm 925te windows phone 8.1 (güncelleme önizlemesi var) devrim niteleiğinde herhangi birşeyde getirmedi
  • bence geç pişman olmazsın
  • dnzm23 kullanıcısına yanıt
    Bence 8.1 in kararlı sürümünü bekleyin.5s geçerseniz pil ve ufak ekran sorunları başlar...

• satışı koyuyorum nokiayla wpye bıktım 2 yıldır sabretmekten.http://www.windowsphoneturkiye.info/guncel-haberler/nokia-cihazlar-ve-servisler-is-biriminin-microsofta-satilmasiyla-ilgili nokiada elden gidiyor. Şarj sorun değil iyi bir şarjlı kılıf alırım. Teşekkürler ederim arkadaşlar yardımlarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzm23 -- 23 Nisan 2014; 19:18:12 >
  • Get la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatta takas teklifi falan olan varsa iletişime geçebiliriz
  • quote:

Ahahaha, atıp tutanı gördüm de bu kadarını görmedim :))) bravo

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

quote:

Ahahaha, atıp tutanı gördüm de bu kadarını görmedim :))) bravo

Atıp tutulacak bişey yok, en kısa zamanda ss le editleyeceğim mesajımı. Şu işleri tarafsız değerlendirmeyi bi beceremediniz

• 5s e geç geçmişken bazıları lumia 925 ile iphone 5i karşılaştırmış ben iphonu verip l925 almayı düşünüyorum demiş bu aynı iphone 5i verip yerine kır pidesi almak gibi birşey

• Arkadaş bazen yorumlara bakıyorumda şaşıyorum acaba belirli konulara yaş sınırımı gelse acaba ıp5 ile Allahtan kork da s4 veya note 3 le vur bari :)))

• Ben de tam tersine geçicem bu hafta içi kısmetse. Windows Phone u kullananlar bilir sen söylenenlere bakma.
    en hızlı en akıcı en stabil en güvenli işletim sistemidir. Uygulamalar çoğaldığında yıkıp geçecek piyasayı
  • İphone dan lumia ya geçicek arkadas şaşırmış olmalısın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence pil olayı tamamen abartılıyor parlaklık otomatik 3G Full acik 1,5 gün gidiyor bence gayet normal önemli olan stabilite.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.