Şimdi Ara

Telefon Alıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaz mevsiminde bir telefon alacağım. Telefonda yapacağım şeyler çokta abartılı değil. İşte oyun oynarım (Traffic Racers , temple run vs. vs. gibi oyunlar)

Maks. bütçem 1150 TL.

Aklımda olan Telefon ise S4 Mini . Bu telefonu önerirmisiniz ? Yada hangi modelleri önerirsiniz. ?

Bir diğer sorum şu : Neden iPhone alanlar iPhone alır ?

Bana göre iPhone kötü. Çünkü Hafıza genişletilemiyor, veri aktarımı kolay değil (iTunes la uğraşıcan) bazı özellikler kısıtlıymış (jailbreak gerekiyormuş). Peki neden alınır ?

Ama şuda bir gerçek ki iPhone nunda bir duruşu var.

Peki bu saatten sonra 4 / 4S alınır mı ?

Teşekkürler.

• Şahsen almadım küçük ekran berbat şarj havadan asla değil.LG g2 senin için idealdir kesinlikle tavsiye ederim paralel ithalata alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1150 TL max bütçe samsung s4 mini den daha iyi telefonlar alınabilir. Mesela nexus5 ve LG G2 gibi. sizin isteklerinizi karşılayacak (az biroyun vs) daha düşük paralara daha iyi telefonlar var mesela motorla moto g ve xperia sp gibi (750-850 civarı) sizin kullanımınıza yetecektir. İphone 4 artık alınmaz 4s ise belki o da ios 6 lı olmak kaydıyla onu da maximum 2 sene daha kullanabilirsiniz. İlla ben 1100 TL harcarım diyorsanız ileriye dönük 3-5 sene güncelleme alır ve kullanırsınız nexus5 öneririm. Ama dediğim gibi daha ucuza telefonlar da işinizi görecektir. Samsung s4 mini ise ara bir model ve samsung arayüz rom u nedeniyle zamanla kasmalar yaşarsınız ve ileriye dönük bir telefon değil benim kanaatimce.
  • Lg servis desteği nasıldır ? Ve Lg g2 gerçekten isteklerimi karşılayabilrimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: master2434

Lg servis desteği nasıldır ? Ve Lg g2 gerçekten isteklerimi karşılayabilrimi ?

LG donanım olarak sizi birkaç sene götürebilecek bir cihaz. Güncelleme konusunda ise LG firmasının çokçok iyi olduğunu söyleyemeyiz. Ancak sizin başta belirttiğiniz ihtiyaçlarınızı birkaç kez karşılayacak özellikte diyebilirim. İlk aldığınızda cihazın bozuk çıkma işi biraz şans işidir. Kullanıma bağlı düşme suya düşme vs gibi konular zaten garanti kapsamına girmez mutlaka paralı yaptırırsınız. Öyle bir durumda da zaten yapacak çok kişi bulursunuz.
  • Of ya aklımdada S4 vardı ne yapacağım bilemiyorum
  • master2434 kullanıcısına yanıt
    lg nin servis desteği iyidir kaldı ki lg g2 dediğin cihaz üst seviye bir cihazdır rahat 2 yıl götürür s4 mini alsan 6ay sonra güncelleme bile gelmez telefon elinde kalır samsungun orta seviye yani galaxy s ve note serisi dışında cihazlarını tavsiye etmiyorum samsung çabuk unutuyor destek konusunda yada kıvrandırıyor lg g2 al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

lg nin servis desteği iyidir kaldı ki lg g2 dediğin cihaz üst seviye bir cihazdır rahat 2 yıl götürür s4 mini alsan 6ay sonra güncelleme bile gelmez telefon elinde kalır samsungun orta seviye yani galaxy s ve note serisi dışında cihazlarını tavsiye etmiyorum samsung çabuk unutuyor destek konusunda yada kıvrandırıyor lg g2 al derim

Aynen, samsung un tek alınabilir serisi note serisidir.
  • Tamam son sorumu soruyorum. G2 mi Nexus 5 mi ?
  • quote:

Tamam son sorumu soruyorum. G2 mi Nexus 5 mi ?

Tercih senin arkadaşım, git bak incele. size dediğim gibi ileride de kullanırım 3-5 sene güncelleme derdim olmasın derseniz nexus 5 ama şimdiden iyi bir donanımın iyi bir ekran vs vs olsun derseniz LG G2 nexustan donanım olarak üstündür. Elinizle inceleyip öyle karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 23 Nisan 2014; 1:46:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Şahsen almadım küçük ekran berbat şarj havadan asla değil.LG g2 senin için idealdir kesinlikle tavsiye ederim paralel ithalata alabilirsin

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankal

quote:

Şahsen almadım küçük ekran berbat şarj havadan asla değil.LG g2 senin için idealdir kesinlikle tavsiye ederim paralel ithalata alabilirsin

+1

Hocam artık bıraktım bende son girişlerim +1liceğin adam kalmadı :)
  • quote:

quote:

quote:

+1

Bosver kardesim gir gir canını sıkma yorumu yap geri çekil.site falanda önerme artı yapıcak ben varım stev var baska duzgun yorum yapanlarda var kardes onlara artı yaparız forum eskiden böyle degildi velet coluk cocuk dolu he deyip gecicez.sen birakirsan bende birakirim kardeş

• Tamam ben kararımı verdim. G2 alacağım. Çünkü gün içerisinde oyun oynamayı severim. nexus un batarya az dayanıryormuş g2 ye göre.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Bosver kardesim gir gir canını sıkma yorumu yap geri çekil.site falanda önerme artı yapıcak ben varım stev var baska duzgun yorum yapanlarda var kardes onlara artı yaparız forum eskiden böyle degildi velet coluk cocuk dolu he deyip gecicez.sen birakirsan bende birakirim kardeş

Arada girerim yinede eskisi gibi sık girmiyeceğim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Sen bilirsin kardes bende elimden geldigi kadar veletlerle ugrascam baktim olmadı salla biri bana maaş mı veriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Sen bilirsin kardes bende elimden geldigi kadar veletlerle ugrascam baktim olmadı salla biri bana maaş mı veriyor.

Aynen birader zaten çok yoğunum şu aralar

• quote:

Tamam son sorumu soruyorum. G2 mi Nexus 5 mi ?

Tabiki G2.Batarya olarak önde.Öbüründede güncelleme desteği var ama ben prizle ilişki yaşarım dersen Nexus al :)
  • İphone yazılım olarak çok iyi o yüzden tutuluyor uygulamaları sorunsuz marketi çöp değil kasma donma yok en önemlisi de uzun yıllar güncelleme veriyor telefonlarına bugün 4 yıl önce çıkan iphone 4 bile güncelleme alıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.