- x
POLEN FILTRESI NEREDE? NASIL DEĞİŞİR?
7 Cevap11003 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

591 Mesaj
4 Eylül 2006; 11:33:57 

2005 PALIO DA POLEN FILTRESİNİ DEĞİŞTİRME VAKTİ GELDİ. UFACIK FİLTRE İÇİN SERVİSE VEYA TAMİRCİYE BAYILMAK İSTEMİYORUM POLEN FILTRESİ NERDE OLDUĞU VE NASIL DEĞİŞTİRİLDİĞİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMLARINI BEKLİYORUM...

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
VW POLO 1.2 TDI 3 Silindir 75 Beygir Dizel 2011 Model

3442 Mesaj
4 Eylül 2006; 12:40:57 

arkadaşım polen filtresi sağ ön yolcu tarafından göğüsün altına yatılarak sökülür tam olarak orta panelde yani ortada sana bakan hava kanallarının arkasındadır..iki tane yıldız vida tutar biri üstte biri altta bunları aç ve kapağı çıkar sonrada filtreyi çek çıkar ve yenisini tak kapat..

7829 Mesaj
4 Eylül 2006; 12:48:12 

Ben aracımı bakıma götürdüğümde filtreyi değişmeye gerek yoktu, sadece temizledik dediler. Üstelik serviste bunu yaptılar, ücret de alınmadı haliyle. Ama servis var servis var. Aslında mümkünse temizletin, hemen değişmeyin, temizlemeye para almıyolar..

Everything that has a beginning has an end

3442 Mesaj
4 Eylül 2006; 12:59:10 

quote:

Orjinalden alıntı: Wolverine

Ben aracımı bakıma götürdüğümde filtreyi değişmeye gerek yoktu, sadece temizledik dediler. Üstelik serviste bunu yaptılar, ücret de alınmadı haliyle. Ama servis var servis var. Aslında mümkünse temizletin, hemen değişmeyin, temizlemeye para almıyolar..

O bakıma gittiiğnden öyle yapmışlardır ama pahalıda bir parça değil dışarda orjinali 4 ytl değişimede en baba usta 3-5 milyon bişey alır temizleme işini bende yapıyorum ama sağlıklı değil gözeneklerdeki pislikler çıkmıyor ve tam kapasite çalışmıyor malesef..

591 Mesaj
4 Eylül 2006; 14:52:50 

CEVAPLARIN VE YARDIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER FIATCI

5 YTL YE ALDIM POLEN FİLTRESİNİ, VE HERSENE DEĞİŞTİRİYORUM. BU İKİNCİ DEĞİŞİMİM. İLKİNİ USTAYA YAPTIRMIŞTIM. BU SEFER KENDİM YAPİM DEDİM. BU GÜN İLK İŞİM ONU DEĞİŞTİRMEK OLUCAK. VAKTİ GELDİDE GEÇİYOR. NEFES ALAMIYORUM ARTIK ARABADA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MULTIJET13 -- 4 Eylül 2006; 14:53:38 >

VW POLO 1.2 TDI 3 Silindir 75 Beygir Dizel 2011 Model

975 Mesaj
29 Ekim 2010; 2:06:34 

1.4 2001 paliom var(klimalı). Daha once servıse gıttıgımde "bu arabalarda polen fıltresı olmaz" dedıler. Ama arabamın ıcı (kalorıferı actıgımda) kerevız gıbı kokuyor ıgrenc.

Bu kokudan kurtulmak ıstıyorum. 2001 model palıolarda polen fıltresı var mıdır? Var sa nerededır?

Simdiden tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yako2k3 -- 29 Ekim 2010; 2:07:29 >

Kia Ceed Motion/Lenovo SL500/Nokia N8 Belle/Nokia Lumia 720/SNC Lima/Samsung 40D5000/Next YE-G 555/Digiturk+/Uydunet/SOL Fiber

975 Mesaj
25 Aralık 2010; 18:03:38 

Paliomu 10 yıl sonra sattım. Artık yenı sahıbı ararsa bulur polen fıltresının yerını. :)

Kia Ceed Motion/Lenovo SL500/Nokia N8 Belle/Nokia Lumia 720/SNC Lima/Samsung 40D5000/Next YE-G 555/Digiturk+/Uydunet/SOL Fiber

6039 Mesaj
25 Aralık 2010; 21:00:29 

Ya niye hemen sattınız, forumda filtrenin yerini bilen biri çıkardı illaki..

Şaka bir yana, hayırlı olsun..

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri » POLEN FILTRESI NEREDE? NASIL DEĞİŞİR?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.285