Şimdi Ara

WEB TASARIMLA UĞRAŞICAM,BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİM BİRİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mrb. Web tasarımla uğraşmayı düşünüyorum birlikte ortak kazanç sağlayacağım acemi yada bilgili farketmez sadece benim gibi hevesli bi takım arkadaşı arıyorum. Benim temelim var ama tasarladığım hiç bi web sitesi yok,tek başıma da sıkılıyorum,birlikte çalışacağım benim gibi hevesli bi arkadaşla birlikte ortak çalışıp kazanç sağlayacağım biri arıyorum. Var mı benim gibi hevesli biri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukalemun_baris -- 22 Nisan 2014; 22:49:20 >

• up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukalemun_baris

Arkadaşlar mrb. Web tasarımla uğraşmayı düşünüyorum birlikte ortak kazanç sağlayacağım acemi yada bilgili farketmez sadece benim gibi hevesli bi takım arkadaşı arıyorum. Benim temelim var ama tasarladığım hiç bi web sitesi yok,tek başıma da sıkılıyorum,birlikte çalışacağım benim gibi hevesli bi arkadaşla birlikte ortak çalışıp kazanç sağlayacağım biri arıyorum. Var mı benim gibi hevesli biri?

Hangi Dille Yazmayı Biliyorsun Yardımcı Olurum.
    Veya aklında proje varsa paylas ona göre ortak olabiliriz.
  • Henüz bir arkadaş bulamadıysanız mesaj atabilirsiniz.
  • bukalemun_baris B kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olabilirim.
    Kazanç olarak bir şey istemiyorum. İnşallah kendimi geliştirme yolundayım.
  • Arkadaşlar konu tekrar güncellendi. İlgili arkadaşları bekliyorum var mı benimle ortak uğraşabileceğim kişi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebilgic

http://forum.donanimhaber.com/m_96515995/tm.htm

Ben web sitesi ile uğraşacağım arkadaşım.
  • Slm daha önce web sitesi ile ilgili konu açmıştım buraya,birlikte uğraşacağım halihazırda olan web sitemizi de birlikte editleyebileceğim ve yeni projelerde birlikte çalışabileceğim freelance insan arıyorum,ilgili olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim? Şehir olarak İzmir'de yaşıyorum fakat net ortamında çalışacağımız için şehir dışından olsa da olur. İlgili olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim?
  • Proje varsa bende varım , tasarım + front-end destek çıkarım bende İzmir'deyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApeXiRubbEr

Proje varsa bende varım , tasarım + front-end destek çıkarım bende İzmir'deyim.

Özelden yaşıyorum skype adresimi,ordan bi konuşalım olur mu kardeşim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.