Şimdi Ara

1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi 900-1200 TL Civarı telefon alacağım 1000 lirayı aşmayacaktım.200 lira için uzun ömürü olmayan bir cihaz almayayım dedim.2 Cihaz Arasında kaldım tüm tavsiyelerden sonra .
    1-LG Nexus 5
    2-LG G2
    Nexus 5 çok ağır basıyor fiyat anlamında en çok kart kampanyaları ile 1150 civarına bulunabiliyor.Nexus 5 bir günü çıkarırsa batarya pek sıkıntı olmaz.Bunun dışında kasa kalitesi olarak nexus 5 daha üstün ve saf android + en son sürümü alacağı için nexus 5 biraz daha ağır basıyor.
    Size göre hangisi Alınmalı Nexus ile g2 arasındaki fiyat farkına değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 30 Nisan 2014; 17:18:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: divane2

Başlıkta belirttiğim gibi 900-1000 TL Civarı telefon alacağım 1000 lirayı aşamayacağım.Tavsiye edeceğiz f/p ürünü tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar aklımda.
    1.HTC One X
    2.GENERAL MOBİLE ELİTE LİTE

Lite para kaptirma kesinlikle serviste sikinti bataryada cok az,xperia zr hatta paralel bulursan g2 olmadi xperia Z oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Başlıkta belirttiğim gibi 900-1000 TL Civarı telefon alacağım 1000 lirayı aşamayacağım.Tavsiye edeceğiz f/p ürünü tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar aklımda.
    1.HTC One X
    2.GENERAL MOBİLE ELİTE LİTE

Lite para kaptirma kesinlikle serviste sikinti bataryada cok az,xperia zr hatta paralel bulursan g2 olmadi xperia Z oneririm.

Hocam tavsiyeler için teşekkürler.Evet bazı söylentiler var general mobile için telpa sıkıntılı genel olarak.Xperia zr fazla satan yok.ben bulamadım.0 Olması lazım alacağım telefonun fazla 2.el alma taraftarı değilim maalesef.
  • Aynı konu var zaten.Oradaki yorumlarıma bakabilirsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_90861773/f_//tm.htm#90914107
  • divane2 kullanıcısına yanıt
    Zr teknosada vardi diye hatirliyorum ama emin degilim bir bak bence

• nexus 4 948 tl teknosa
  • En son seçeneğim Sony olacak birde zr nin fiyatı 1249 tl gibi.Sony'de yazılımsal,donanımsal problemler çok çıkıyor.Öncelik HTC,General mobile,Samsung,LG Olabilir.1000 Tl yi aşmak istemiyorum.950-1000 tl Civarı Üst segment bir telefon arıyorum.Orta seviyeli oyunlarda sorun çıkarmayan.Stabil bir cihaz arayışındayım.

@cankal Hocam ben bulamadım nexus 4'ü teknosada 1100 civarı bir fiyat yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 23 Nisan 2014; 9:45:03 >
  • quote:

En son seçeneğim Sony olacak birde zr nin fiyatı 1249 tl gibi.Sony'de yazılımsal,donanımsal problemler çok çıkıyor.Öncelik HTC,General mobile,Samsung,LG Olabilir.1000 Tl yi aşmak istemiyorum.950-1000 tl Civarı Üst segment bir telefon arıyorum.Orta seviyeli oyunlarda sorun çıkarmayan.Stabil bir cihaz arayışındayım.

Nasıl nexus 4 teknosada 948 tlydi ben net incelemistim.nexus 4 batarya stabil oyunlarda seni yolda birakmaz.eve gecinci arastiririm.

• İleriye dönük ancak gün içinde şarj problem etmezseniz nexus serisi iyidir.

• lumia 925-1320
  • 1320

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sp,nexus 4
  • Nexus 4 955 TL den buldum.Teknosa'da fakat başka bir şehirde varmış mağazada teşhir malıymış.Kutulu alınca bile Sağlam çıkacağı şans işi sonuçta.Nexus 4 güzel bir cihaz ama sağlam bulmak sorun.
    Nexus harici alternatif ne gibi bir telefon olabilir.W8 istemiyorum yani nokia tercih dışı samsung htc LG Düşünüyorum.
  • quote:

Nexus 4 955 TL den buldum.Teknosa'da fakat başka bir şehirde varmış mağazada teşhir malıymış.Kutulu alınca bile Sağlam çıkacağı şans işi sonuçta.Nexus 4 güzel bir cihaz ama sağlam bulmak sorun.
    Nexus harici alternatif ne gibi bir telefon olabilir.W8 istemiyorum yani nokia tercih dışı samsung htc LG Düşünüyorum.

nexus pahalı aslında normlade daha ucuz bulunabılır bense sp yı nexusa nazaran daha ıyı batarya suresı daha saglam kasa + sd kart kullanıp dahılı hafızaya mahkum kalmamam ve ısı sorunu olmamasından dolayı onerdım sen bılrısın ama telpa cok sorunlu kesınlıkle bulasma..
     1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım. 1200 TL Civarı telefon alacağım Nexus 5 Vs LG G2 Arasında Kaldım.

• Nexus 5 Nasıldır sizce Nexus 5 ile nexus 4 arasında ne kadar fark var nexus 5 kart kampanyalarıyla felan 1100 civarına bulabilirmiyi eğer o kadar iyi bir kampanya olursa düşünebilirim.Neden herkes g2 diyor nexus 5 tavsiye etmiyor.
    Bunların dışındada tavsiye labilirim.
    HTC ONE X çok hoşuma gidiyor ama biraz eski bir model sizce nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 24 Nisan 2014; 14:59:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankal

quote:

En son seçeneğim Sony olacak birde zr nin fiyatı 1249 tl gibi.Sony'de yazılımsal,donanımsal problemler çok çıkıyor.Öncelik HTC,General mobile,Samsung,LG Olabilir.1000 Tl yi aşmak istemiyorum.950-1000 tl Civarı Üst segment bir telefon arıyorum.Orta seviyeli oyunlarda sorun çıkarmayan.Stabil bir cihaz arayışındayım.

Nasıl nexus 4 teknosada 948 tlydi ben net incelemistim.nexus 4 batarya stabil oyunlarda seni yolda birakmaz.eve gecinci arastiririm.

Hocam Nexus 5 varken nexus 4 almak biraz mantıksız olur bütçeyi arttırırsak değil mi.Şimdi benim telefon xperia J idi Ben Murat'tan Porshe ye binmiş gibi olurum heralde.Uzun soluklu götürebilecek bir telefon lazım 1100-1200 seviyesine çıkarsam.Nexus 5'in rakibi var mı sizce.
    Kamera'sı çok mu kötü biri demişti kamera donanımı aynı fakat yazılımdan dolayı nexus'un kamerasını düşük tuttular gibi söylenti duydum.Yani o kadar kötü kamerası olamaz heralde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cankal

quote:

Hocam Nexus 5 varken nexus 4 almak biraz mantıksız olur bütçeyi arttırırsak değil mi.Şimdi benim telefon xperia J idi Ben Murat'tan Porshe ye binmiş gibi olurum heralde.Uzun soluklu götürebilecek bir telefon lazım 1100-1200 seviyesine çıkarsam.Nexus 5'in rakibi var mı sizce.
    Kamera'sı çok mu kötü biri demişti kamera donanımı aynı fakat yazılımdan dolayı nexus'un kamerasını düşük tuttular gibi söylenti duydum.Yani o kadar kötü kamerası olamaz heralde.

kafaya bak pardon arkadaşım 100 200 tl yi ben nedense senin bütçeden düşmüşüm öle cihaz yazmışım kusurabakma kafa karışmış ora yanlış bilgiden dolayı kusurabakma

• Geç kardeşim hepsini ne Nexus 4 ne Sp bu alemde Kral G2 O fiyatlarada rahat bulunuyor al kafan rahat hepsinden iyidir.

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16gb-cep-telefonu-P16918685
  • Son olarak G2 yi 1200 tl civarına buldum puan hediyeleriyle felan.
    Sizce nexus 5 mi Alayım LG G2 16GB Mı alayım.
    Bu 2 modelden başka aklımda model yok.Öneriniz varsa alabilirim.
    Tavsiyeleri bekliyorum 2 seçenek kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 26 Nisan 2014; 22:13:06 >
  • G2
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.