Şimdi Ara

Fiyatı uygun vps önerin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fiyatı uygun cpanelli bir vps şirketi önerebilir misiniz?Plus dan alacaktım 1 gb ramli linux sistem 25 tl ama cpanele ayrı para istiyorlar.

• Cpanele para istemeyen yer bulamazsın.

Cpanel olmazsa olmaz bir şey değil. Açık kaynak kodlu fena olmayan seçenekler mevcut. Webmin, ISPonfig ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atast

Cpanele para istemeyen yer bulamazsın.

Cpanel olmazsa olmaz bir şey değil. Açık kaynak kodlu fena olmayan seçenekler mevcut. Webmin, ISPonfig ...

Mevzu cpanel değil sql yüklemem gerekiyor,çok fazlada bir bilgim yok.Bir sistem daha var vpsyi 5-10 lira fazlaya veriyor ama cpanel desteği var.Ancak plus firmasının desteğini çok seviyorum.Bir şirket önerebilir misiniz veya cpanelsiz vpsye nasıl sql yüklerim?
  • Hangi fimadan alırsanız alın VPS aldığınızda size çıplak bir Linux dağıtımı gelecektir. (debian, centos ... vb).
    Bunun üzerine mysql nasıl yüklerim, apache yada nginx nasıl yüklerim. üstüne phpmyadmin nasıl bağlarım.
    bir yada daha fazla siteyi virtual host olarak nasıl tanıtırım vb. konularda bilginiz yoksa sizin aradığınız (aramanız gereken) şey VPS değildir.
    Sizin için uygun bir firmadan reseller host almak akıllıcadır.
    daha bu işin mail hizmeti, server güvenliği vb var.

Bir süre evinizdeki bir bilgisayarda Linux ile haşır neşir olur deneme yanılmalar yaparsınız.
    Kendinizi yeterince geliştirince bir VPS satın alır elinizdeki siteleri reseller firmasından oraya taşırsınız.

Şu firma için çevremden olumlu yorumlar almışlığım var.
    http://www.alastyr.com/ (Ben VPS kullanıyorum. direkt deneyimim yok)

• r10'da baya satan var bak istersen oraya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.