Şimdi Ara

Mondragon'dan veda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray'ın eski kalecisi Mondragon, twitter adresinden kulüp düzeyinde profesyonel futbolu bıraktığını duyurdu.

Dünya Kupası'nın ardından futbolu bırakcağını açıklayan 42 yaşındaki oyuncu, Galatasaray'da 7 yıl forma giymişti. 2 lig şampiyonluğu bir Türkiye Kupası kazanan Mondragon için Galatasaray Kulübü, resmi twitter hesabında "Eski kalecimiz Faryd Mondragon, kulüp düzeyinde profesyonel futbol hayatını noktaladı" twet'i attı.

Sarı kırmızılılar "Güle güle Mondragon seni unutmayacağız" şeklinde eski oyucusunun resmini paylaştı.

Mondragon, Galatasaray'ın dışında Argentinos Juniors, Independiente, Real Zaragoza, Metz, Köln, Philadelphia Union ve son olarak ülkesinin Deportivo Cali takımında forma giydi.

Kaynak: Ntv Spor

• Mondragon=Volkan Demirel hiçbir farkları yok. İyi kaleciler ama abartacak kadar değil.

Gs şuanda elinde muslera gibi kalecisi oldugu için çok şanslı. Yukardaki 2 isimdende kat ve kat daha iyi çünkü

Fenerdede mert öyle, umarım çok çalışır ve iyi yerlere gelir
  • Dünya üzerinde en çok hayranlık duyduğum kalecidir kendisi.

Dünya kupasında forma giyen en yaşlı oyuncu ünvanını alıp bırakacak ve tarihe geçmiş olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice planet

Mondragon=Volkan Demirel hiçbir farkları yok. İyi kaleciler ama abartacak kadar değil.

Gs şuanda elinde muslera gibi kalecisi oldugu için çok şanslı. Yukardaki 2 isimdende kat ve kat daha iyi çünkü

Oha adam Mondiyle volkanı eşitlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

quote:

Mondragon=Volkan Demirel hiçbir farkları yok. İyi kaleciler ama abartacak kadar değil.

Oha adam Mondiyle volkanı eşitlemiş.

Mondragon'dan veda

• Çocukken sokakta arkadaşlarım Beckham,Zidane olurlardı bense Mondi Çok severdim Modragon'u onun gibi hırslıydım,gol olunca ilk gördüğüm kişinin üstüne atlar,kaybedince de ağlardım Hatta liseye kadar saçlarımı hep onun gibi kestirdim. Mondi'yi üzgün gördüğümde yada abartılı şekilde eleştirdiklerinde gece yatağımda ağlardım Benim için çocukken aşırı derecede rol modeldi Mondragon ve hala televizyonda Mondragon'un bir maçını görsem onu bir topa hamlesini görebilmek için beklerim.

• quote:

Oha adam Volki ile Mondragonu eşitlemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gözlerimi oysun biri lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Oha adam Volki ile Mondragonu eşitlemiş

hocam fenerli olmam volkanı zorla sevmem gerektiğini göstermez

volkan iyi bir kaleci ama sadece iyi bir kaleci, fazlası yok. ayrıca kişilik olarak da sevmiyorum

ersun da biraz yürek varsa seneye merti koyar takıma

• quote:

Oha be arkadas oha yaa ohaa ohaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

quote:

Oha be arkadas oha yaa ohaa ohaaa

kaleciliği bana öğretmeyin hocam. pro olmadım hiçbir zaman çünkü kulübe gitmedim ama bir çok halı saha turnuvalarında oynadım. halısahaya göre çok üstdüzey kaleciyim

siz volkanı sevmediğiniz için içinizden gelmiyor objektif yorum yapmak. mondragonda Gsde çok emeği olduğu için sevmediğiniz volkanla = diyerek objektif olamıyorsunuz toplumdan tepki çekmemek için

bence korkmadan yorum yapın. bırakın renkdaşlarınız eksilesin ne farketcek?

• Konu Mondragon'nun futbola vedası, içerik Volkan mı Mondragon mu ? :)
    Beyler bırakın Allah aşkına bu tarz konularda yapmayın bari..

Konuya gelirsek geçmiş dönemlerde en sevdiğim oyunculardan biriydi,
    Sabah bu konu hakkında haberi görünce aklıma ilk olarak şampiyonlukta ağladığı zaman geldi gözümün önüne
  • quote:

• Yürek,ruh=Mondi

her zaman hatırlayacağız seni
  • Mondi de ne para kazanmış bee hayatının geri kalanını hiç çalışmadan sefa içinde sürecek. Bense 65 yaşında emekli olup hayatımın geri kalan kısmında dağcılık dilan yapmayı düşünüyorum. Malum iş hayatı yoğun bçce stresli, bünye kaldırmaz

• quote:

Mondragon Muslera'yı katlar cebine koyar. Aç 2005 yılındaki TR kupası finalini izle de kalecilik gör.
  • Hayırlısı olsun. Verdiği emeklerden ötürü tekrardan teşekkür ederiz.
  • Odamda cocukken hani herkes hatirlar Mondragon biz gol attiktan sonra iki elini hafif yukari kaldirip yumruk yapar ve bagirarak sevinirdi iste o anin posteri asiliydi.Hic unutmam gittigi zaman o postere bakip gozlerim dolmustu.Cok severdim ben Mondi'yi.
    Burda bile Volkan faln diyenler olmus.
    Laf soylemek en cok bize duser sanirim.Mondragon Volkan dediginiz herifi her yonuyle sahada top yapar oynar yetenekteydi.Taraf olucam diye komik durama dusmeyin.
    Mondragon oglum Volkan kim.

• Liverpool maçı vardı hala aklımdan çıkmaz kurtarışları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiRaiverd

Odamda cocukken hani herkes hatirlar Mondragon biz gol attiktan sonra iki elini hafif yukari kaldirip yumruk yapar ve bagirarak sevinirdi iste o anin posteri asiliydi.Hic unutmam gittigi zaman o postere bakip gozlerim dolmustu.Cok severdim ben Mondi'yi.
    Burda bile Volkan faln diyenler olmus.
    Laf soylemek en cok bize duser sanirim.Mondragon Volkan dediginiz herifi her yonuyle sahada top yapar oynar yetenekteydi.Taraf olucam diye komik durama dusmeyin.
    Mondragon oglum Volkan kim.

taraf olsam mondragon da muslera da volkandan kötü derim

hayatınız kaleye geçtiğiniz mechul, ben senelerdir kalecilik yapıyorum turnuvalarda. mondragon abartıldıgı kadar iyi degil, muslera 2 kat daha iyi onda
    ayrıca ben tartışma çıkarmadım sadece fikrimi belirttim. beğenmediysen eksini basar geçersin

not: bu lafıma lütfen mourinhonun jokey olmak için illa at mı olmak gerek lafını koyma :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.