Şimdi Ara

Puffin Browser Tam Ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar puffin ile dizi izlerken bazen çıldırıyorum sayfayı 10 kez yenilememe rağmen vk playerda bir türlü ekranın sağ üstündeki kutucuk çıkmadı (tam ekran kendi playerinde oynatmak için olan) bu kutucuk çıkmasa bile bizim manuel olarak puffinin kendi playerına geçebilme şansımız var mı illa kutucuğun çıkmasını beklemek zorundamıyız

Örnek : Bazen bu kutucuk çıkmıyor

Puffin Browser Tam Ekran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etlicorba12 -- 22 Nisan 2014; 18:51:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Puffinden daha çok oyun oynuyorum belki bilen birisi çıkar up.

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kutucuk her sitede çıkmıyor ki
    Puffin'in media player'i,hangi sitenin tam ekran eklentisini destekliyorsa, o sitede tam ekran oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

O kutucuk her sitede çıkmıyor ki
    Puffin'in media player'i,hangi sitenin tam ekran eklentisini destekliyorsa, o sitede tam ekran oluyor

Vk playerdan dizi izlerken çıkıyor 10 defa yenile yapıyorum bazen amca çıkıyor bazende tek seferde çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etlicorba12 -- 23 Nisan 2014; 14:21:38 >
  • hayrına up
  • Sagda bi menu var ordan theater yazisina tiklayinca tam ekran oluyor

• hocam yabancı dizi izleme uygulaması yokmu ondan izleyin daha pratik olur. ben androidte kullandım puffin ama hiç iyi değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Gringo

hocam yabancı dizi izleme uygulaması yokmu ondan izleyin daha pratik olur. ben androidte kullandım puffin ama hiç iyi değildi

Öyle yapınca puffinin kendi oynatıcısı ile açmıyor o yüzden videolarda donukluk oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.