Şimdi Ara

Mancini hakkında Fenerli olarak kişisel yorumum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıda görüldüğü gibi Fenerbahçeliyim ama bu konu da çok emin olduğum için görüşlerimi yazmak istiyorum
    Öncelikle Mancini kalsın diyerek trollük yapan diğer renkdaşlarım gibi değilim ve objektifim

Bence Galatasaray'ın bu sene başarısız olmasının tek nedeni futbolculardır ki bunların başında Drogba geliyor
    Ünal Aysal gibi Gs tarihinin en iyi başkanına bile 1 sezon başarısız oldu diye bıraksın diyen taraftarlarınızın baskısı sonucunda Mancini olduda gönderilirse Gs asla diğer sezon şampiyon olamaz
    Mancini kalırsa da şampiyon kesin olacak diye birşey yok tabi ama eğer TD değiştirirseniz şampiyon olma ihtimaliniz diğer sezon çok düşük bence

Bu seneki başarısızlığınızın tek sebebi başını Drogba çeken ve arkasından giden oyunculardır. Drogbanın artık devri bitti, ilk geldiğinde fayda sağladı ama artık gerçekten bitti
    Eğer bir sezon daha kalırsa Drogba, [size=5]Chelsea maçında nasıl dalga geçti koca Gs kulübüyle bunun daha fazlasını yapacaktır sezon boyunca
    Çünkü bunlar egosu yüksek,herzaman taraftara oynayan ve kendini takımından büyük gören futbolcular. Selçuk,Eboue,Burak Yılmaz(tek avantajı türk olması) ve 3-4 oyuncu daha var bunlar
    resmen babasının çiftliği gibi görüyor takımı

Ben iddia ediyorum Mancini kalsın ve istediği oyuncuları alsın önümüzdeki sene çok başarılı olacaktır
    Mancininin hala bir 11 oluşturmaması, acayip kadrolarla çıkması falan hep gelecek seneye yatırımdır

sadece görüşümü belirtmek istedim, iyi forumlar.

• memid'i parayla mı aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

memid'i parayla mı aldın

üye oldukdan yaklaşık 3-5 saat sonra gördüm ve şaşırdım

baktım güzel gözüküyo bari imzaya koyayım dedim
  • Bizde Aykut Kocaman hakkında böyle düşünüyorduk
  • Objektif yorum= Mancini kalsın Fener şampiyon olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quard

Objektif yorum= Mancini kalsın Fener şampiyon olsun

böyle birşey düşünmem bana ne fayda sağlayabilir ki

fenerli olduğum için artniyetle bakacağınızdan emindim ama ben düşüncülerimi yazdım sadece

troller yüzünden fikirlerini yazamaz oldu kimse açıkca
  • Mesele Mancini değil, mesele Ünal Aysal'ı göndermek istiyorlar.
  • Kimse ceyhunu zorla oynattırmadı, gerideyken kimse 90 + 2 de oyuncu değiştirmesini söylemedi. Kimse elinde solbek varken sabriyü solbeke koy demedi. Ve en önemli hiç kimse her hafta takımı bozda demedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memid mesaj uyumsuzluğu.
  • Sorun olan şey mancinin bu sezonu bırakıp oyuncuları deneyerek seneye ne yapabilirim düşüncesi oldu.
    Belki haklidir ama sonuçta bu galatasay .. Birakmamasi gerekirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

Kimse ceyhunu zorla oynattırmadı, gerideyken kimse 90 + 2 de oyuncu değiştirmesini söylemedi. Kimse elinde solbek varken sabriyü solbeke koy demedi. Ve en önemli hiç kimse her hafta takımı bozda demedi

bu dediklerini seneye herşey 0dan başlayacağı ve birdaha yapamayacağı için hepsini denemek için yapıyor adam

cm,fm oyunlarında ben de defans oyuncusunu forvete koyardım birşeyler denemek için

adam deneyeceği herşeyi deniyor çünkü bu sene zaten şuanda değil çoktan gitti, aradaki fark bi ara 4 puana düşmüşken bile Gsnin bu sene şampiyon olamayacağı belliydi

bu yüznden dolayı adam bütün formasyonları deniyor ve seneye yatırım yapıyor diye düşünüyorum ve bunda eminim
  • quote:

memid'i parayla mı aldın

memed diye okudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

quote:

memid'i parayla mı aldın

memed diye okudum.

Senin rengin ne cismin ne ?
  • Öncelikle objektif yorumun için teşekkür ederim. Açıkcası Mancini gidince herşey toz pembe olacak, şampiyon olacağız kafasında değilim, aynı şekilde Mancini kalırsa seneye şampiyon oluruz kafasındada değilim.

Herşey oyuncularda bitiyor maalesef Burak kaleciyle karşı karşıya kaçırıyorsa, Selçuk top süremiyorsa, Eboue futbolu unuttuysa, takımda kanat yoksa hoca ne yapabilir?

Öncelikle bize sağlam bir kanat Bruma gelince, Ontivero (Hajrovic) bunlarlada olabilir.

Ama kesin olan şey Forvet stoper ve sağ bek lazım bunlar elzem. ortasaha içinde bir Türk lazım Selçuk yerine. bunlar olmaz seneye gene Eboue Selçuk Drogba kaldığı yerden devam ederse bizden gene bişey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Öncelikle objektif yorumun için teşekkür ederim. Açıkcası Mancini gidince herşey toz pembe olacak, şampiyon olacağız kafasında değilim, aynı şekilde Mancini kalırsa seneye şampiyon oluruz kafasındada değilim.

Herşey oyuncularda bitiyor maalesef Burak kaleciyle karşı karşıya kaçırıyorsa, Selçuk top süremiyorsa, Eboue futbolu unuttuysa, takımda kanat yoksa hoca ne yapabilir?

Öncelikle bize sağlam bir kanat Bruma gelince, Ontivero (Hajrovic) bunlarlada olabilir.

Ama kesin olan şey Forvet stoper ve sağ bek lazım bunlar elzem. ortasaha içinde bir Türk lazım Selçuk yerine. bunlar olmaz seneye gene Eboue Selçuk Drogba kaldığı yerden devam ederse bizden gene bişey olmaz.

hocam bunların üstüne muslerayı koymassam olmaz

ben halısahalarda senelerdir kalecilik yapmış biri olarak bence Türkiyenin Rüştü ve Taffarelden sonra gördüğü en iyi kaleci Muslera'dır

eğer muslerayı kaptırırsanız ve yerine onuru alırsanız(çok iyi kaleci ama asla 1 muslera degil) kaleci sıkıntısı yaşayacaksınız
    bence ne yapıp edip musleraya futbolu Gsde bıraktırın

• 2. olup cl ye katılacağın sezon deneme mi yapılır.ki bana göre direk cl gruplarına katılmak şampiyon olmaktan çok daha önemlidir.avrupa liglerinde de bu böyledir.

ayrıca yeni sezona yeni teknik adamlarla başlayan takımların şampiyon olma ihtimalide oldukça yüksek.ersunun ilk senesi terimin 2011 de ilk senesinde şampiyon olması.

ayrıca saçma sapan denemeler yapmak gelecek sezon için birşey kazandırmıyor.sabriden solbek olmayacağını deneyerek öğrenen hocadan birşey beklenmez.

özetle mancini dalga geçiyor galatasarayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De La Conte

quote:

Orijinalden alıntı: R.Light

quote:

memid'i parayla mı aldın

memed diye okudum.

Senin rengin ne cismin ne ?

Tüm İstanbul takımlarını tutuyorum,prensip meselesi.
  • Hocam çok geriye gitmeye gerek yok. Aykut Kocaman kaç yıl Fenerbahçe başında kaldı? Güzel oyunu geçtim(bana göre kötü oynuyordunuz) kazandığı tek şampiyonluk var galiba o da şaibeli bir tane de Avrupa Ligi Yarı Final'i var. İşte buradan hesap et. Mancini seneye de kalırsa şampiyon olacağımızın garantisi var mı, yok. Ben her zaman şampiyon olalım havasında da değilim. Fenerbahçe bu sezon muhteşem bir sezon geçirdi ve hak etti. Beşiktaş olsun seneye falan ama en azından maçlarımızı seyredebilelim yahu. Her deplasman rezil futbol var, artık iç sahada da oynamıyoruz. Mancini geldiğinden beri 2-3 maç dışı iyi oynamadık. O da 6 gol attığımız falan maçlar değil. Benim gözümde Kopenhag'ı 3-1 yendiğimiz maç misal. Pres, güzel futbol, istek her şey vardı. Adamları yarı sahasından çıkarmıyorduk. Rakip Kopenhag, kolay denebilir ama o Kopenhag bizden de Juve'den de puan almıştı ki zaten konumuz o değil. Bu futbolu geliştirip ve tüm maçlara yayacağımızı düşünürken bizim futbolumuz devamlı geriliyor. Drogba'Yı Burak'ı falan suçlayan var ama kötü oynayanı keseceksin o zaman; bu kadar basit. Aha Berk çıktı oynuyor, Umut'dan iyi oynadı son maç. Koy Berk'i oynasın en kötü zaten o zaman akılları başlarına gelir. Tabi hoca onun kötü oynadığını mı düşünüyor soru işareti. Bunu da gör artık dediğim çok saçmalığı oldu ama neyse.

• Mancini'ye ilk geldiğinde saygı duyuyordum ancak şuan nötürüm. Geldiği süre zarfında bir sistem oturtamadı. Saçma sapan kadrolar denedi. Bazı oyuncular üzerinde gereksiz ısrarcı oldu. Bazı oyuncuları küstürdü. Oyuncu değişikliklerinde genelde sınıfta kaldı. Deplasman sorununu bir türlü çözemedi. Açıkçası benim gözümde sınıfta kaldı. Giderse mutlu olurum. Kalırsa gelecek sezonun sonunu göremeyeceği kanaatindeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • manciniden bi yol olmaz. bu da benim objektif yorumum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.