Şimdi Ara

FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
35.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmasini istediginiz özellikler nelerdir?

oyuna müzik eklenmeli Sampiyonlar liginde falan

Yaza girdigimiz su dönemde simdiden FM 2015′in ne zaman çikacagina dair sorular olusmaya basladi. Henüz çikis tarihi konusunda resmi bir duyuru olmasa da son yillari dikkate aldigimizda bir tahmin yürütebiliriz.

Asagida 2005′ten bu yana oyunlarin çikis tarihini görebilirsiniz. Inceledigimizde 10 oyundan 4′ünün Ekim’in üçüncü haftasi, 2′sinin Ekim’in son haftasi, 3′ünün Kasim’in ilk haftasi ve 1′inin de Kasim’in ikinci haftasi çiktigini görüyoruz.

Eger her sey yolunda giderse Football Manager 2015′in geçtigimiz yil gibi Ekim’in son haftasi piyasaya çikmasi oldukça muhtemel görünüyor.

Football Manager 2005: 5 Kasim 2004
    Football Manager 2006: 21 Ekim 2005
    Football Manager 2007: 20 Ekim 2006
    Football Manager 2008: 18 Ekim 2007
    Football Manager 2009: 14 Kasim 2008
    Football Manager 2010: 30 Ekim 2009
    Football Manager 2011: 5 Kasim 2010
    Football Manager 2012: 21 Ekim 2011
    Football Manager 2013: 2 Kasim 2012
    Football Manager 2014: 30 Ekim 2013

Alintidir-FMGRAPHICS

fiyat ne kadar olu arkada?lar

Steam - 49,99 $ -http://store.steampo...com/app/295270/

Sega Store - 27,99 €http://footballmanag...554&affil=29545

fmgraphics

FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ # FOOTBALL MANAGER 2015 # OYUNDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ GELDİ #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 27 Eylül 2014; 17:33:18 >

• Sesli sipiker eklense güzel olabilir oyunun fazla bir eksiği yok neredeyse kusursuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pillkey

Sesli sipiker eklense güzel olabilir oyunun fazla bir eksiği yok neredeyse kusursuz

Benim hayalim kulüp başkanlıği sponsor bilet fiyatları falan olmalı oyunun boyutu da baya artmalı 2 gb oyun mu olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Sesli sipiker eklense güzel olabilir oyunun fazla bir eksiği yok neredeyse kusursuz

Benim hayalim kulüp başkanlıği sponsor bilet fiyatları falan olmalı oyunun boyutu da baya artmalı 2 gb oyun mu olur

Hoş olabilir ama oyunun amacı gerçekçi bir menejerlik simülasyonu yani başkanlıkla alakası yok ve bilet fiyatlarıni ayarlamak hangi menejerin hakkı

• bence bir şey eklemeye gerek yok sadece lisans sorunu giderilmeli.

daha doğrusu aklıma bir şey gelmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Oyuncu sözleşme isterken mevcut sözleşmenın 10 katını ıstemesin
    -Bazı genç oyuncular nedense buyuk kuluplerle gorusmuyor,bu duzeltilsin
    -Oyun bellı bı yıldan sonra sıkmaya baslıyor buna nasıl bı cozum getırırler bılmıyorum
  • Tüm takımların logosu olsa , Şike yapılsa fakat yapıldığı anlaşılınca küme düşme vb. Gibi cezalar uygulansa çok fantastik olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

-Oyuncu sözleşme isterken mevcut sözleşmenın 10 katını ıstemesin
    -Bazı genç oyuncular nedense buyuk kuluplerle gorusmuyor,bu duzeltilsin
    -Oyun bellı bı yıldan sonra sıkmaya baslıyor buna nasıl bı cozum getırırler bılmıyorum

aynen hocam ya bende çok sıkılıyorum. şu oyunculara yapılan teklifler kabul edilsin yahu (kulüp kabul etsin) 80 milyon verıyorum kabul etmıyorlar buna bi çözüm gelmeli insanlar hayal ettikleri kadroları kurabilmeli gerçektede parayı basarsan alamayacağın futbolcu yok bence.
  • stadyum ile ilgili geliştirmeler falan yapılabilse ve özel hayat sistemi de olsa para kazanıyoruzda ne işe yarıyor evlenme araba alma ev alma vs. şeyler yapılabilse yani sözleşme yaparken aldığımız maaşın bir önemi olsa zaten fifa manager oynayanlar ne demek istediğimi anlarlar fifa manager çok daha iyi ama ea sport hiç ilgilenmedi oyunla ama benim için onun yeri her zaman ayrıdır
  • Kulüp Başkanlığı ayrıca Önce yardımcı antrenör olarak başladığın sonra yükselerek teknik direktör olduğun bir mod güzel olabilir
  • Biraz görsellik iyi olur, Stadyum Antrenman Tesisleri bazında.. Mesela her yıldız için bir temsili resim olsa yükselttikçe moralimiz düzelse.. Stadyum için dış görünüş seçilebilse ve bir miktar para karşılığında o şekle sokulabilse..

Kazandığım kariyer kazançlarımızı bazı kulüplere bağışlayabilsek ve o kulüplerden onursal üyelik falan alsak.. Bir nevi futbola başladığı kulübü unutmayan zenginler gibi.
    Doğum yerimizle beraber karekterimizi de seçebilsek agresif,hırslı , samimi gibi..

Bunların dışında mevcut transfer hatalarıda giderilse iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Biraz görsellik iyi olur, Stadyum Antrenman Tesisleri bazında.. Mesela her yıldız için bir temsili resim olsa yükselttikçe moralimiz düzelse.. Stadyum için dış görünüş seçilebilse ve bir miktar para karşılığında o şekle sokulabilse..

Kazandığım kariyer kazançlarımızı bazı kulüplere bağışlayabilsek ve o kulüplerden onursal üyelik falan alsak.. Bir nevi futbola başladığı kulübü unutmayan zenginler gibi.
    Doğum yerimizle beraber karekterimizi de seçebilsek agresif,hırslı , samimi gibi..

Bunların dışında mevcut transfer hatalarıda giderilse iyi olur.

aynen oyun çok düz bir süre sonra sıkılıyor herkes böyle şeyler olursa kulüp satın alırız falan bağış yaparız Beşiktaş in ihtiyacı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 7 Ağustos 2014; 19:46:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Kulüp satın almak oyunun genetiğini bozar ancak, bağış yapıp kulüp efsanelerine adını yazdırdıktan sonra, 55 yaşından sonra ve en az 50 m kariyer kazancıyla bir kulüp başkanı olunabilir.. böylelikle 30 40 sene menajerlik yapmak için amaç olur
  • Menajerlerin de sosyal hayatı olsun ev araba alsın manita yapsın. Hatta futbolculara da yapılabilir.teknik direktörler bunlarla da ilgileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habereditoru -- 28 Nisan 2014; 15:01:10 >
  • Bundesliga Manager de olduğu gibi İddaa ve sportoto olmasını isterdim. Bankadan borç çekebilmeyi oyuncunun kontrolüne bırakmalarını isterdim. Amiga zamanlarından kalan oyunlarda bu seçenekler vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Oyunun adı : FOOTBALL MANAGER

Başkanlık , bilet , sponsor nereden cikti

• zorluk seviyesi,rüşvet/şike yapımı(ama yakalanmamak çok zor),sosyal hayat.

• Lisans sorunu gıderılsın cok mu zor yani. bir de fm 14 teki gibi milli takım maclarla lig fiksturu sıkısması onlenmesı lazım 2018 den sonra cok oluor.
  • oyuna menajer olarak aldığımız paraları kullanabileceğimiz bi sistem getirilebilir. mesela 10 yıl sonra bi takım satın alabilip ismini falan değişitirebilelim, kendi cebimizden transfer yapabilelim. hem bu şekilde oyunda 8-10 sezon sonra sıkılma sorunu için çözüm olabilir. daha eğlenceli olur.
    ayrıca
    -2014 te korner saçmalığı vardı. o düzeltilse iyi olur. (alvarez balantanın 27 golle premier ligde gol kralı olduğunu hatırlıyorum southamptondakı karıyerımde)
    -genç futbolculara o absürd paralar istenmesin
    -sözleşme sorunları düzeltilebilirse çok iyi olur. adamla sözleşme imzalıyoruz 6 ay geçiyo 2-3 maç iyi oynamış para istiyo, yok yeni sözleşme cart curt. düzeltilebilse çok iyi olur.
  • Yaşım 25 olsa da nostaljik bir adamım. Bugünün oyun gelişmişliğinde geçmiş kadrolarla oynamak isterdim. Mesela 90 ve 2000'ler olarak nostaljik 2 başlama tarihi konulabilir. O dönemin kadroları ellerinde var malum. Oyunun geçmişi 90'lara dayanıyor. Düşünsenize Los Galacticos'u bugünün oyun şartlarıyla oynadığınızı... Fazla fantastik bir düşünce olsa da cm 2000 serisinden başlayan biri olarak, insan özlüyor işte.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.