Şimdi Ara

One, S3, Discovery Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefon ihtiyacım var ve kısa sürede karar vermem lazım. Pek anlamadığım için danışayım dedim. Benim için öncelikli olarak şarjının uzun gitmesi, abartılı olmayan boyut, sağlam ve kullanışlı olması, anlık bankacılık işlemleri yapmam gerektiğinde akıcı ve sorunsuz bir kullanım sunması ve uygun fiyatlı olması önemli. Oyun oynamam kolay kolay, en fazla müzik dinlerim kamera vs. önemli değil. Yalnız stabil ve akıcı olmalı, zaten çağa ayak uydurmamakta diretiyorum yani bana kalsa tuşlu telefon kullanmak istiyorum ama mecbur ayak uyduruyoruz

Başka marka model önerileriniz olursa da kabulümdür, beklentilerimi karşılaması yeterli. Tercih konusunda yardımcı olursanız sevinirim, biraz aciliyeti var durumun elimdeki telefon bozuldu. S3 Mini'nin ekranı ufak gelir gibi, internetle de sık işim oluyor. İşletim sistemi açısından çok fazla kısıtlı olmayacak bir şey olmalı, hepsi Android galiba da bazılarına sürüm falan yüklenmiyordu. HTC One'ın bir sürü modeli var hangisi nedir, iş görür mü bilmiyorum.

• one m7,m8 size uyar ama pahalıdır,G2,Lumia 1320,G Pro modellerine bir göz atabilirsiniz.
  • Yazdıkların iyi güzelde bütçe olmadan tavsiye veremeyizki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Yazdıkların iyi güzelde bütçe olmadan tavsiye veremeyizki.

İşte bu telefonların fiyatı civarında bir model olmalı. Bütçe yazmadığımın farkındayım, dediğim şartlarda iş görecek en mantıklı telefonu arıyorum. 1500TL'lik telefon bana aradığım şartlardan fazlasını verir, gerek yok. Bütçe sıkıntı değil, dediğim gibi f/p olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Yazdıkların iyi güzelde bütçe olmadan tavsiye veremeyizki.

İşte bu telefonların fiyatı civarında bir model olmalı. Bütçe yazmadığımın farkındayım, dediğim şartlarda iş görecek en mantıklı telefonu arıyorum. 1500TL'lik telefon bana aradığım şartlardan fazlasını verir, gerek yok. Bütçe sıkıntı değil, dediğim gibi f/p olmalı.

Htc One modeli 1700 lira. Mini modeli 1200'lerde dolaşıyordu en son.
    1400 lira civarına en iyi FP ürünü G2.1400 lira altında işler karışıyor.Nokia Lumialar alınabilir hale geliyor android ise alınmaz hale geliyor.Nokia Lumialar işini görürse 920-925 bak derim.Sende stabil ve akıcı istiyormuşsun windows phone işletim sistemi androidden daha hızlı çalışıyor.Androidden en büyük eksiği mağazası yetersiz.Oyunlar uygulamalar yok.

Tuşlu , akıcı telefon istiyormuşsun o yüzden sana windows phone iyi gider.8.1 güncellemesi ile arayüz böyle olacak.
    http://www.youtube.com/watch?v=2p6zmZQRTzE

Bence beğendiysen Lumialardan birini al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 22 Nisan 2014; 19:24:26 >

• Oyun önemli değilse 925 alın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • experia sp yada nexus 4
  • Derin Mavi kullanıcısına yanıt
    motorola moto g diyorum tam bir fiyat performans telefonu
  • discovery söylendiği kadar kötü bir telefon değil, moto g kalitelidir olabilir, s3 artı üzerine 2 model daha çıktığı ve kasan samsung rom u nedeniyle ben almazdım. hatça konusunda fikrim yok ancak dediğiniz model de eski onu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 23 Nisan 2014; 2:32:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Oyun önemli değilse 925 alın derim

925 marketti hiçbir oyunda kasma yapmıyor.
  • Bütçen varsa lg g2 1300-1500 arası , veya nexus 4 bakabilirsin nokia lumialarda iyidir yavaş yavaş gelişiyor o da ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana_

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Oyun önemli değilse 925 alın derim

925 marketti hiçbir oyunda kasma yapmıyor.

markette doğru düzgün oyun bile yok
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    asphalt 8, six-guns, fifa14 sorunsuz çalışıyor, bunlar bir real racing 3 olmasada her telefonun açamayacağı oyunlardır...
  • quote:

asphalt 8, six-guns, fifa14 sorunsuz çalışıyor, bunlar bir real racing 3 olmasada her telefonun açamayacağı oyunlardır...

bunları s3 mini de açıyor.Sorun şurda ki donanım olarak 925 orta seviye ama donanım olarak fiyatı çok yüksek.
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    s3 miniden 925e geçen bir kullanıcıyla konuşuyorsun, oyun performansında 925 ve s3 mini kıyaslanamaz, 925 her konuda s3 miniden iyi.. belki SP, nexus 4 ile kıyaslabilir.
  • Bütçe yüksek olursa g2 , z1 veya z2 beklenebilir veya küçük ekran isterseniz z1compact veya iphone işinizi görür zaten şuanın amiral gemilerinde bu yapacaklarınızı 2 sene yapıyorsanız iphonede 3-4 sene sıkıntısız yaparsınız , bide lumia serisi var marker tatmin edermi bilmem ama bütçe yüksek olursa lumia1520 (ekran aşırı büyük) , lumia925 güzel cihazlardır

Pek para vermem dersenizde lg g2 zaten orta fiyatta cihaz o düşünülebilir daha alt fiyat olarak lg g pro , nexus5 , xperia sp var onlarada göz atabilirsiniz bütçe yüksek olmayacaksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanakdag -- 23 Nisan 2014; 14:33:30 >
  • Xperia sp bu saydiklarindan cok daha saglam batarya daha uzun gider sd kart takar ve ilk dusurmede servise gitmezsin,1250den 800lere dusmus fiyati ilede cazip ihtiyaclarini rahatlikla gorur

• f/p olarak lg g2 öneririm yazdıklarını rahatça yaparsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki arkadaşlar hepinize teker teker teşekkürler kafamda bir şeyler netleşti..
  • quote:

s3 miniden 925e geçen bir kullanıcıyla konuşuyorsun, oyun performansında 925 ve s3 mini kıyaslanamaz, 925 her konuda s3 miniden iyi.. belki SP, nexus 4 ile kıyaslabilir.

öyle demek istemedim s3 mini de her oyunu açıyor demek istedim.Ve 925 i performans olarak nexus 4 ve sp ile karşılaştıramazsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.