Şimdi Ara

2012 Honda Civic Elegance 5000 km 41.750 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Yakın tarihte bir araç almayı planlıyoruz.Belli bir zamandır da piyasayı araştırıyoruz.Ama arabalar konusunda çok bilgili değilim ve bilgisi olan arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-2012-model-elegance-en-fulu-acilll-satilikkkk-161474844/detay

Yukarıda ilanını verdiğim araç çok acayip uygun ve hatta o kadar acayip uygun ki bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum.Hatta trafikten baktım ve ruhsat tarihi 18.04.2014 ve adam ruhsat alır almaz internete vermiş.Neyse fiyatıda piyasanın çok çok altında.Km si de pek inandırıcı gelmedi, sizler ne düşünüyorsunuz bir bilenlere sormak istedim.

• Daha yeni bizim berber arkadaş 2012 Honda Civic Elegance LPG'li 50000 km'de aracı 51000 TL'ye aldı. Fiyat olarak bilgi olsun...
  • Fiyat çok uygun, riskli duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 22 Nisan 2014; 18:40:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • hocam bu aracın bu fiyatlara satılması tek şartla mümkün ağır bir kaza geçirmiştir acil satacak adam bile 47-48 dese araç anında satılır ki 40 bine alınacak durumda. tramerini kontrol edin resimlerde kapı va çamurluklarda renk farkı mevcut zaten boyattım demiş ama sıkı kontrol ettirmekte fayda var özellikle parçaların iç kısımlarına dikkat edin değişen parçanın içe bakan kısmı siyah olur.
  • Bu araç pertten toplama,selden kurtarma,yangından kaçırma,hacizden kaldırma,yoldan araklama değilse banlarım kendimi..
    5bin km'de ki elegance civic 41bin TL olacak he hadi ordan. Uzak durun!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E adam yazmisya aracin yarisi boyali nerrdeyse aciklamasinidami okumuyosunuz ilanin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

E adam yazmisya aracin yarisi boyali nerrdeyse aciklamasinidami okumuyosunuz ilanin?

Söylediğim gibi pek bilgili değilim.Ama adamı aradığımızda kazası yok, ufak şeylerden boyası var dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenpanter

quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

E adam yazmisya aracin yarisi boyali nerrdeyse aciklamasinidami okumuyosunuz ilanin?

Söylediğim gibi pek bilgili değilim.Ama adamı aradığımızda kazası yok, ufak şeylerden boyası var dedi.

İnanmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EustassKiD26

Bu araç pertten toplama,selden kurtarma,yangından kaçırma,hacizden kaldırma,yoldan araklama değilse banlarım kendimi..

• Araç ağır hasar kayıtlı(pert) sigortadan alınma
  • Kimse bu aracı babasının oğlu olsa da bu fiyata vermez Alırsanız fazlasıyla başınız ağrır diye düşünüyorum
  • Arabanın motor ve şase no' sunu iste ve bir sigortacıya git. Onlar sana her şeyi söyler. Biz onlar kadar detaylı göremiyoruz. Bu arada arabayı almaya gittiğinde de daha önce almış olduğun motor ve şase numarasını kontrol et.
  • Çalan vermez bu fiyata
  • quote:

Bu araç pertten toplama,selden kurtarma,yangından kaçırma,hacizden kaldırma,yoldan araklama değilse banlarım kendimi..

Aynen 2004 vtec parasına satıyor adam.

the bomb is planted
  • quote:

• Öncelikle tüm donanım haber ailesine sevgiler;
    Uzun yıllardır forumu takip etmekteydim fakat bu başlıktan sonra üye olmayı düşündüm
    Civic e gelirsek daha önce aynı tarz (şablonda) Niğde de ( mahallesinde aynı) hatta fotoğrafların çekildiği yerde aynı satılık civic vardı bu şekilde biraz uygun fiyatlı idi ve acil olduğunu belirtiyordu.Bu adamların dolandırıcı olduğunu düşünüyorum.
    Ekran fotosu var birazlardan atmaya çalışacağım.

2012 Honda Civic Elegance 5000 km 41.750 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir fakat sürücü koltuğundaki havayastığı sanki açılmış ve dikiş yapılarak kapatılmış gibi duruyor.

Fiyat fazlasıyla uygun dikkat etmekde fayda var.
  • Ilan açıklamasında kullanılan yazı renklerini görür görmez vazgecerdim zaten ben.

• Benim bir arkadasin tiguaninin resmini alip ayni arkadasin ismini vererek dolandiricilik yapmislar. Kimseye pesinen para kapora yollamayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenpanter

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Yakın tarihte bir araç almayı planlıyoruz.Belli bir zamandır da piyasayı araştırıyoruz.Ama arabalar konusunda çok bilgili değilim ve bilgisi olan arkadaşlara bir şey danışmak istiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-2012-model-elegance-en-fulu-acilll-satilikkkk-161474844/detay

Yukarıda ilanını verdiğim araç çok acayip uygun ve hatta o kadar acayip uygun ki bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum.Hatta trafikten baktım ve ruhsat tarihi 18.04.2014 ve adam ruhsat alır almaz internete vermiş.Neyse fiyatıda piyasanın çok çok altında.Km si de pek inandırıcı gelmedi, sizler ne düşünüyorsunuz bir bilenlere sormak istedim.

Pert arkadaşım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.