Şimdi Ara

Gamer Mouselar hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iyi forumlar. Razer Deathadder 3500 dpi 3.5 G Sensörlü mouse almayı düşünüyorum. Ancak 6400 dpi 4 G sensörlü de aklımı karıştırıyor fiyat farkı yok ancak 4g ile 3.5 g arası bariz bir fark olmasından ve pişman olmaktan korkuyorum. Arkadaşlar sizce abartılı bir fark olur mu ? 3.5 G 21 $ a aldım ve Türkiyeye giriş yaptı ücretsiz kargo ile, ancak 4g liyide bugün farkettim 19.90 $ Dan satışa sunulmuş. Sizce ne yapmalıyım ? İkisinide alıp 3.5 G olanı satmalı mıyım ? Eğer e-bay den almak isterseniz bu mouse u Top rated seller satıyor pm ile ulaşabilirsiniz linki atarım. İyi forumlarr

• Performans açısından bariz fark yoktur onu söyleyeyim.
    3.5G nin V2 ve Black Ed. diye iki versiyonu var V2 yi aldıysan yüzeyi Piano Black tir, çabuk çiziliyor, aşırı terletiyor ve tozlanıyor.
    Elbette 4G olan Deathadder 13 ü alsaydın; ama tutupta tekrar satın almana gerek yok.
    Şunu yapabilirsin çok iyi bir fiyata satın almışsın, kutusunu açmadan rahatça satabileceğini düşünüyorum, satıp DA 13 ü alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 22 Nisan 2014; 18:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hmm mantıklı. :) Teşekkürler bilgilendirme için iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.