Şimdi Ara

İnternetten tanışma vs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten tanıştığınız bir kızla hiç ilişki yaşadınız mı?
    Sizce bu doğrultuda tanışıp ayrı illerde mesafe ile bir ilişki ne kadar sağlıklı olur?
    Kıza açılmak için gene aynı yolları mı izlersiniz yoksa karşısına çıkıp mı hislerinizi belirtirsiniz hele ki 2-3 aydır sürekli konuşuyorsanız ama arkadaş muhabbeti var aranızda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaşamadım yaşamamda.Mesafe ilişkileri yürümez ayrıca kimseye öyle güvenilmez.Kız skype karşısında aşkım naber yapar dışarıda sokakta başka erkeklerle takılır.Yani netten tanışılan bir kişi ile sağlıklı bir ilişki ihtimali çok düşüktür bence.
  • Memleketinde kız mı bitti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Memleketinde kız mı bitti ?

Hayır memlekette erkek bitmiş.
  • Sürekli online oyunda bulunduğum bir kızla tanıştım, uzun bir süre oyunda aynı saflarda saldırı ve savunma yapmıştık sonra aynı dershanede olduğumuzu söyledi, tanıştım benden 1 yaş büyük, ama sevgili olayı hiç yok, sürekli oyun muhabbeti bir erkekle konuşuyormus gibi anlayacağın
    Internetten suan tanışmak pek güvenilir değil malesef, çok tehlikeli insanlara denk gelmek mümkün,

• Evet,

2005 senesinde tanistik,uzunca bir sure beraberlikten sonra 2 sene once de evlendik.1 tane de cocugumuz var.Ama ileride bir gun (allah gostermesin) bosansak,yeniden internet uzerinden tanisma -beraber olma islerine vs. girermisin diye sorarsan sana verecegim cevap "'hayir" olur.

boyle iliskileri yurutmek kolay degildir.2 tarafin da sabirli olmasi ve ozveride bulunmalari gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 22 Nisan 2014; 22:48:37 >
  • Ben mesafe ile ilişkiyi hiç bi zaman doğru bulmadım

Sevgilin sonuçta sözle olmaz dokunman koklaman lazım

Bide ne kadar güvenebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.