Şimdi Ara

LG G3, 16MP çözünürlükte bir kamera taşıyabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G3, 16MP çözünürlükte bir kamera taşıyabilir

LG'nin merakla beklenen yeni amiral gemi modeli G3 ile ilgili şimdiye kadar resmi olarak bilinen tek özellik 2560x1440 piksel çözünürlükteki ekranı. Ancak gayri resmi olarak pek çok özelliği internete sızmış durumda.

Bunlar arasında zaman zaman ihtilaflar yaşanabiliyor. Ancak genelde üreticilerin birkaç prototip denediği bilindiği için internete sızan bilgilerde de farklılıklar olabiliyor. Son gelen bilgi RAM ve kamera konusunda farklılık yaşanabileceğini gösteriyor.

Sızan bilgiler Sprint operatörünün veritabanında bulunan LS990 model numaralı cihazın profil dosyasından geliyor. Bu cihazın LG G3 olacağına dair ise güçlü bilgiler mevcut. 

Bilgilere göre LG G3 modelinde 16MP çözünürlüğünde bir arka kamera yer alacak. LG'nin ayrıca daha gelişmiş OIS+ ile destek vereceği de biliniyor. LG G2'de sektörün ilk OIS destekli 13MP çözünürlükte sensörün kullanıldığı ifade edilmişti. LG G3'te de sektörün ilk OIS destekli 16MP çözünürlükte kamerasının yer alacağı tahmin ediliyor. LG G3 ön tarafta 2.4MP çözünürlükte bir kameraya yer verecek.

LG G3 ile ilgili diğer bir bilgi ise 2GB RAM taşıyacağı yönünde. Bugüne kadar LG G3 modelinin 3GB RAM ile geleceği sıkça dile getirilmişti. Bu bakımdan LG takipçileri hayal kırıklığına uğrayabilir. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki Xperia Z2 haricinde ne Galaxy S5 ne de HTC One M8 modelleri 3GB RAM tercihi yapmadı. Bunun yanında 2K ekranlı bir cihazda 2GB RAM seviyesinin performansı ne kadar etkileyeceği de merak konusu.

LG G3 modelinde yer alacağı belirtilen microSD desteği de yine profil dosyasında göze çarpan ayrtıntılardan. LG G3'ün bunun haricinde Snapdragon 801 yongaseti ile geleceği de farklı kaynaklardan gelen iddialar arasında.  

Ancak buraya bir not düşmek gerekirse 4160x3120 piksel çözünürlük 13MP kameraya işaret ediyor. Bu bakımdan sızan bu bilgilerin ne kadar doğru olabileceği konusunda bir yorum yapmak zor.   

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/LG-G3-with-a-16-MP-camera-appears-in-a-Sprint-user-agent-profile_id55409

• 801yerine 805gelmesini bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi yalan haber. Kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum bu haberlerin. Milletin g3'u beklemesini engelleyip s5, note3, m8 falan aldırmak için tüm bunlar. G pro 2'de bile 3gb ram var. Adamlar g3'e s801 soc, ve ayni bataryayi niye koysun? Ne farki var g2'den o zaman. Eleştirdiğimiz s5 bile s4'den kat kat üstün. Ben size yazayım. 2k ekran, s805 işlemci, 3gb ram, ois kamera (13 veya 16) en az 3200 mah da pil. G3 özellikleri resmileşince alıntılarsınız artık bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Hepsi yalan haber. Kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum bu haberlerin. Milletin g3'u beklemesini engelleyip s5, note3, m8 falan aldırmak için tüm bunlar. G pro 2'de bile 3gb ram var. Adamlar g3'e s801 soc, ve ayni bataryayi niye koysun? Ne farki var g2'den o zaman. Eleştirdiğimiz s5 bile s4'den kat kat üstün. Ben size yazayım. 2k ekran, s805 işlemci, 3gb ram, ois kamera (13 veya 16) en az 3200 mah da pil. G3 özellikleri resmileşince alıntılarsınız artık bunu.

Ee note 3'de 3 gb ram var s5'de 2 gb senin dediğine göre fanlıkta sınır yok tabi. Bu arada s805 diyip duruyorsunuz hiçbir yeri okumayınca böyle kuru laftan başka bir şey olmuyor tabi. S805 şu an yeterli miktarda üretilmiyor hala ve s805 ile bir telefon çıkarsa zaten qualcomm ile anlaşma yapmış olur

• ilk 13 mp kamera dediklerinde pek ihtimal vermemiştim, g2 de zaten 13 mp kamera var ve lg kamera teknolojisini geliştireceğini kendisi söyledi
    tabi bu geliştirme kamerayı 13 mp de bırakıp yazılımsal da olabilir ama ben 16 veya 20 mp bekliyorum açıkcası.
    resimde 2 gb ram görünüyor ama 2 gb ram olacağını sanmıyorum, lg beklentiyi düşük tutup sonunda şov yapmak istiyor bence.
    sonuçta beklentinin yüksek olduğu telefonlarda nasıl hayal kırıklığı yaşandığını biliniyor zaten.

lg g3 bekliyoruz, sonunda umarım pişman olmayız.
  • Gecende 13 deniliyordu millet gercek gibi verip veristirdi yok g3 söyle g3 böyle diye ..

• 2K ekranın 2 GB RAM'de neler yapacağını merak ediyorum. Ayrıca LG Fanboyları da aşırı agresifler. Babalarının malıymış gibi davranıyorlar her LG konusunda. Yok öyle olmayacak şöyle olacak. Müneccim misiniz kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Hepsi yalan haber. Kasıtlı olarak yapıldığını düşünüyorum bu haberlerin. Milletin g3'u beklemesini engelleyip s5, note3, m8 falan aldırmak için tüm bunlar. G pro 2'de bile 3gb ram var. Adamlar g3'e s801 soc, ve ayni bataryayi niye koysun? Ne farki var g2'den o zaman. Eleştirdiğimiz s5 bile s4'den kat kat üstün. Ben size yazayım. 2k ekran, s805 işlemci, 3gb ram, ois kamera (13 veya 16) en az 3200 mah da pil. G3 özellikleri resmileşince alıntılarsınız artık bunu.

Ee note 3'de 3 gb ram var s5'de 2 gb senin dediğine göre fanlıkta sınır yok tabi. Bu arada s805 diyip duruyorsunuz hiçbir yeri okumayınca böyle kuru laftan başka bir şey olmuyor tabi. S805 şu an yeterli miktarda üretilmiyor hala ve s805 ile bir telefon çıkarsa zaten qualcomm ile anlaşma yapmış olur

G2'de s600'le cikiyordu demi Sana hatirlatacagim bu yazdiklarini merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

Alakasi yok hocam lg hep böyle yapıyor beklentiyi dusuk tutuyor g2de bayatyayi 2300 göstermişlerdi donanim olarak da s600 goruntulenmisti lg beklentiyi dusuk tutuyor sonra ortaligi salliyor hep taktik bunlar

• Şuan LG "g2"modeli ile bütün tabulari yıktı kimse artik LG almam demiyor yeni telefonu zorlucaklardir uygun fiyat politikasi da yaparlarsa piyasanin hakimi olur.

• Vengace V kullanıcısına yanıt
    Ve inşallah G2 gibi fiyatı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

801yerine 805gelmesini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: XeaRaa

Bu forumda g2yi sadece fp sananlarin olmasina neden oldu ama olsun

• quote:

Haklı olabilirsin...

• 3gb ram olmaz cozunurlukte 1080 olur sebebide lg direk samsungun takipcisi ekranin biraz daha buyuk olmasinin sebebide fiziksel dugme yok yarim santim ekran gidiyo zaten lg samsungdan musade almadan birbirlerinin amiral gemilerini batirmazlar

• Bence LGnin yaptigi ynlis bu bilgelere bakan insan lg g3 u kotu zanneder ve diger markalara yonelir.keseke lg tam bilgi verse

• Benim görüşüm arkadaşında dediği gibi Lg'yi savunmak degil niyetim. Diğer markalar erkenden çıktı ve satışlarda fark yaratmak için çıkarları adına oyun olabilir ki siz düşünün hiç 2 k ekran doğrulandıktan sonra 2gb ram olurmu? Soruyorum size cevaplayın. Bakın demedi demeyin ister eksi(-)not ister(+) not verin önemli değil buraya yazıyorum özelliklerini sonra alıntı yapar dediydi dersiniz. Lg G3 özellikleri;
    *3 kesin 4 olabilir ram ve 8 çekirdek. Snapdragon 805(ac) mi olur en iyisimi bilemem kesin.
    *16mp kamera ve ois+ net kesin sn.makro odak çekim ve gece çekimlerinde netlik.
    *2k ekran kesin olacak
    *5.5" ekran
    *3.2 ve/veya 5mp ön kamera kare hızı 60 fps video recording
    *arka kamera video hızı 1080p 60fps 2k video 30 fps 720p 120fps
    *pil çıkartılmayan 3200 mah
    *arkada yine ve yenilenmiş butonlar
    *çift odak ve en iyi ışık veren flaslar.
    Dahası Lg den bekleniyor.
    Adımı yazın ve doğruymuş dedikleri diyeceksiniz.
    Bence Lg en iyisi olamak icin var olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyzorbey33 -- 22 Nisan 2014; 23:02:27 >

• 2gb ram S801Ac-Ab olsaydı G3 çoktan piyasada olurdu. Kaldıki Z2 gibi bir model varken donanım olarak daha düşük olmaz. Bence G3 2k ekran S805 3gb ram ile gelecek.

• 2 gb rami beğenmeyenler var ne arsız adamlar ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.