Şimdi Ara

Tamamen Online LYS Başvurusu Nasıl Yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şehrimde bulunan bankalara gittiğimde şubeden ödeme almadıklarını atmden yapmam gerektiğini söylediler.Atmden de nasıl yapılacağını bulamadım.Eve geldim kredi kartı ile tamamen online başvuru yaptım.Öncelikle

https://odeme.osym.gov.tr/ adresine girip tc. no vs yazıp ilerliyorsunuz.Kaç oturuma katılacağınızı soruyor.Mesela ben lys-1 lys-2 lys-4 sınavlarına başvuracaktım o yüzden 3 oturum seçtim.(hangilerine başvuracağımızı burada seçmiyoruz) kredi kartı bilgilerini girip ödeme işlemi tamamlandıktan sonra

https://ais.osym.gov.tr/ adresine girip lys yazana tıklıyoruz.orada tckimlik no şifreyle girince adımları takip edin.kolaylıkla yaparsınız çünkü bilgileriniz ygsye girdiğiniz için otomatik geliyor.ileri ileri deyip geçiyorsunuz.3. yada 4. adımda hangi lyslere girmek istediğinizi seçiyorsunuz hemen onun altında [BURASI ÖNEMLİ] hangi ilde girmek istediğiniz var.istediğiniz ili seçip adımı geçiyorsunuz.En son onaylama ile ilgili bir kısım var.başvuru belgesini çıkartıyor onaylıyor musunuz diye soruyor.bilgilerinizi tekrar kontrol etttikten sonra onaylayın.Hayırlı olsun başvurunuz yapıldı.buraya kadar anlattığım kısmı internet cafede yapmayın.hem kredi kartı bilgisi hem ais şifresi giriyorsunuz.internet cafe güvenli değil.sınav belgesini internet cafeye gidip çıkartın ne olur olmaz.

• Bende Denizbank dan nereden para yükleneceği mi bulamadım.İnternet bankacılığı olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Bende Denizbank dan nereden para yükleneceği mi bulamadım.İnternet bankacılığı olarak

verdiğim siteden yapamadın mı ?
  • bu ili seçerken 1 tane var sadece değil mi benim girdiğim sene 2 tane seçiliyordu şaşırdım emin olayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3soc

bu ili seçerken 1 tane var sadece değil mi benim girdiğim sene 2 tane seçiliyordu şaşırdım emin olayım dedim

ygsde 2 taneydi bunda 1 tane bende anlamadım
    yedek il seçme yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xean

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Bende Denizbank dan nereden para yükleneceği mi bulamadım.İnternet bankacılığı olarak

verdiğim siteden yapamadın mı ?

Sadece ziraat bankası

• Xean kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    evet 2 taneydi de daha önceleri lysde 2 tane idi bize adana ve osmaniye yazdırmışlardı yanlış mı yaptım acaba dedim bir an
  • Arkadaşlar direk gişeden ödeme yapamıyor muyuz ygs de olduğu gibi

• 3. adımda yabancı dil diye bir bölüm var, o neyin nesi biliyor musun kardeş?
  •  Tamamen Online LYS Başvurusu Nasıl Yapılır

olmuş dimi beyler
     Tamamen Online LYS Başvurusu Nasıl Yapılır

• ben para yatırdım başvurumu yaptım şimdi 1 sınavı daha yazmak istiyorum para yatırsam o sınavıda yazabilirmiyim
  • talha-25 kullanıcısına yanıt
    Evet aynı şeyi ben de merak ediyorum var mı bir bilen ?
  • Larchitetto L kullanıcısına yanıt
    bana atm dendi bende gişede bekliyordum arkadaş aradı söyledi görevliye sordum sadece atm dedi en iyisi hiç beklemeden hallediyorsun gişede en az 15 dakka bekliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

ben para yatırdım başvurumu yaptım şimdi 1 sınavı daha yazmak istiyorum para yatırsam o sınavıda yazabilirmiyim

evet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nickim Minaj kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yarın yatırayım
  • Başvuru Sürecinde Olan Sınavlar
    2014 - LYS (Son 8 Gün) (Başvuru Yaptınız)

Sorun yok değil mi arkadaşlar?
  • Emeğe saygı +++reppp

• quote:

Orijinalden alıntı: highschool

Başvuru Sürecinde Olan Sınavlar
    2014 - LYS (Son 8 Gün) (Başvuru Yaptınız)

Sorun yok değil mi arkadaşlar?

bende de böyle diyor.inşallah yoktur sorun
  • cikti almadim ben yaptim evde kaydi yazici yoktu bisey olmaz dimi arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardim???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.