Şimdi Ara

Arabistan'dan Iphone 5 almak mantıklımı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar annemler umreye gitti Iphone 5 aldırmayı düşünüyorum?sizce mantıklımı?fiyatlar ne civardadır?güvenle nereden alınabilir?bilgilerinizi paylaşırmısınız lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

Arkadaşlar annemler umreye gitti Iphone 5 aldırmayı düşünüyorum?sizce mantıklımı?fiyatlar ne civardadır?güvenle nereden alınabilir?bilgilerinizi paylaşırmısınız lütfen.

kardesım actırmak ıcın psaport harcı yatırınca 120 tl kadar oradakı fıyatın uzerıne koy ve buradakı fıyatı ıncele ozman farkı anlarsın ve iphone almaya degmeyecegını gorursun ve garantı konusunda da muamma var, bazı ı phoneler yurt dısı garantısı ayrıca belge ıle oradan alman gerekıyor yanı ekstra para odıyorsun.. bende onumuzdekı hafta ıcınde gıtmeyı dusunuyorum ve fiyatları ınceledım, samsung 5s 16 gb olanı 2700 riyal riyalin kuru = 0,570 tl olarak hesaplarsan 1540 tl + 120tl = 1660 tl bu telefon alınabılır ve yenı cıkan htc one m8 fiyatı ise 2800 riyal bence bu da mantıklı cunku yenı cıkan telefon modelı oldugu ıcın fıyatı bızım ulkemızdekı gıbı vergıye bandırmadan satıyorlar... ama iphoneden uzak dur cunku global sekılde fıyat uyguluyor... benım tecrubelerım bu kadar, ama oraya gıdınce alacak arkadaslara fıkır vermesı acısından konu acıp oradakı fıyatları guncel sekılde bıldırıcem ıns... bu arada annenler umre donusu fazla pasaport olursa ucret karsılıgı actırma hakkını bana sat

• yenfiz kullanıcısına yanıt
    Bence yurtdışından telefon alınmaz bu saatten sonra. Örneğin s5 1540 lira dediniz. 120 harç + passport kayıt hakkı onuda kullanmayıp satsan 120 liraya verirsin. Yani 1540+120+120 1800 lira yapıyor. Türkiye'de çok rahat o fiyata garantili alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buradakı fıyata gore dusundum ama ıkıncı el olarak ıhtıyacdan temız bulunursa evet aslında dedıgın mantıklı cunku garantı problemı de var dısardan gertırılenın , 2 sene az bır garantı suresı degıl, doların da azızlıgınden dolayı bu telefon ısı baya zorlastı, ama artık sunu gıttıkce benımsıyorum, 200-300 tl fazla verip tr den bır telefon alıp hıc boyle hesaplar ıcıne gırmemek en ıyısı ama keretalar her ay yenı bır telefon cıkarıyorlar halıyle ınsanın kanı kaynıyor ılla son model alayım deyıp duruyor ama cınden sıparıs ettıgım meızu mx3 128 gb lık telefon gelırse artık 4-5 sene telefon almamaya kendımı şartlandırıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

quote:

Orijinalden alıntı: ŞAYAN

Arkadaşlar annemler umreye gitti Iphone 5 aldırmayı düşünüyorum?sizce mantıklımı?fiyatlar ne civardadır?güvenle nereden alınabilir?bilgilerinizi paylaşırmısınız lütfen.

kardesım actırmak ıcın psaport harcı yatırınca 120 tl kadar oradakı fıyatın uzerıne koy ve buradakı fıyatı ıncele ozman farkı anlarsın ve iphone almaya degmeyecegını gorursun ve garantı konusunda da muamma var, bazı ı phoneler yurt dısı garantısı ayrıca belge ıle oradan alman gerekıyor yanı ekstra para odıyorsun.. bende onumuzdekı hafta ıcınde gıtmeyı dusunuyorum ve fiyatları ınceledım, samsung 5s 16 gb olanı 2700 riyal riyalin kuru = 0,570 tl olarak hesaplarsan 1540 tl + 120tl = 1660 tl bu telefon alınabılır ve yenı cıkan htc one m8 fiyatı ise 2800 riyal bence bu da mantıklı cunku yenı cıkan telefon modelı oldugu ıcın fıyatı bızım ulkemızdekı gıbı vergıye bandırmadan satıyorlar... ama iphoneden uzak dur cunku global sekılde fıyat uyguluyor... benım tecrubelerım bu kadar, ama oraya gıdınce alacak arkadaslara fıkır vermesı acısından konu acıp oradakı fıyatları guncel sekılde bıldırıcem ıns... bu arada annenler umre donusu fazla pasaport olursa ucret karsılıgı actırma hakkını bana sat

Çok teşekkürler ayrıntılı açıklamalarınız için çok faydalı oldu

• Baveran kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.Getirtmekten vazgeçtim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.